Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

No to może przy jakiś najlepsiejszych odżywkach ma to znaczenie. Przy dostępnych za parę groszy to tak jak napisałem wchłanianie jest naprawdę długie :). Oczywiście nie popadajmy w skrajności ;).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie znam najlepsiejszych odżywek :P zawsze brałem sprawdzone jak np z grupy IRON HORSE.

oczywiście nie ma co dać się zwariować dlatego to co napisałem wcześniej nie jest jakimś rygorystycznym przepisem na dobrą sylwetkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micha i regeneracja wiadomo :) tylko u mnie micha jest straszna i z tąd bebech :D ale 170 wzrostu i 80 kg to też jakiejś tragedii nie ma ;) na lato będzie znów 76 :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, u mnie piwko zabija brzuch ;( ja to browar mogę codziennieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D hehehe ja wolę mocniejsze alkohole a przy nich ciężko codziennie walić ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Znalazłem na fejsie zdjęcia obrazujące, które ćwiczenia działają na jakie mięśnie.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1256698734346746.1073741957.1151387674877853&type=3

Mam nadzieję że to prawda. Możecie to potwierdzić.

Bo album jest fajny.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno się nie zgodzić. podstawowe ćwiczenia :)

działają tak jak jest to pokazane

Edytowane przez TomOskroba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Panowie szukam pomocy od kogos kumatego w tym temacie a mianowice nabyłem białko,bcaa i jakies witaminki gdyz stwierdziłem ze chyba czas sie troche poruszac i zadbac o sylwetke,gdyz delikatny bojler zaczał mnie draznic na brzuchu.Doradzi ktos w temacie kiedy brac białko i bcaa ??? Z braku czasu gdyz praca nie pozwala czesciej, kazdego dnia wieczorami staram sie troche cwiczyc trening brzucha i siłownia.Zalezy mi głownie na spaleniu tego bojlera i ogolnie by jako tako jak to mowia wygladac :) Dziekoweczka z gory za podpowiedzi :hi:Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie szybka odpowiedz.... czy bcaa rozrobione z woda i wypite po godzinie to zbrodnia? traci na własciwościach nie pogoni do kibelka czy inne takie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko powiedzieć, na pewno traci trochę tych właściwości. jak obierasz jabłko i zostawiasz na 15 minut to robi się rude, a dlaczego ? :)

możesz sobie nawet ot tak wypić w ciągu dnia bez treningu, tylko pytanie po co ?

najlepiej trochę przed i po treningu.

ja zawsze bcaa+ iron horse brałem łychę przed i łychę po treningu ;)

Edytowane przez TomOskroba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko chodzi o okres około treningowy.  Kwestia czy mogę rozrobic w jednym szejkerze dwie miarki od razu, powód- LENISTWO - nie chcę paprac dwa razy szejkera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no możesz, tak się wypija po treningu np. 2 miarki

tylko nie godzinę później a w szatni po treningu. daj temu organizmowi trochę pomocy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może ktoś z was mi zarzuci pomysłem i radą. Robię na dwie zmiany i zastanawiam się- czy wstając jakoś o 8 ,  jedząc śniadanie - 150g latek owsianych , banan, jajko, jogurt naturalny lub 150 g płatek, banan, 125 g twarogu - będzie to dobre jako przedtreningowy posiłek ? Co zjeśc po treningu takim zważywszy , że po 12 muszę zjeść obiad zanim wyjdę do pracy i będzie to 100 g ryżu baz kaszy burgul , gotowany kurczak 160-200g + sos lub warzywa na patelnie ? Dodatkowo czy 100 g ryżu baz kaszy burgul , gotowany kurczak 160-200g + sos lub warzywa na patelnie  jako obiad po pracy będą dobrą bazą na trening który będzie o 16 czy coś jeszcze przed zjesc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tego spalacza? Może ktoś używał?

 

fenix ground zero 

Cytuj

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej się ćwiczy tym bardziej się chce. Widzę po sobie. Kiedyś nie wyobrazałem sobie,że mógłbym chodzić na siłownie po kilka razy w tygodniu, jednak teraz odprężam sie na miejscu  i polubiłem ćwiczenia. Już o większej wytrzymałości i lepszej kondycji nie wspominając. 

Polecam jednak zainwestować w wygodne buty i ciuchy. Lepiej się ćwiczy.

http://super-fit.pl/pierwsza-wizyta-na-silowni-jak-sie-do-niej-przygotowac-i-co-ze-soba-zabrac/ 

Edytowane przez krl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2016 o 15:10, kt65c453 napisał:

To i ja coś napiszę od siebie, po półrocznej przerwie wróciłem znowu na siłkę, jest duuuuuuuuuuużo do nadrobienia, jak ważyłem prawie 90 kg (182 cm) to na brzuszku nie było prawie nic fatu, teraz 83 i bebech wywalony :( , Ale targać żelastwo trzeba . Używam spalacze bo żona kiedyś kupiła ale jakoś nie wieże w te wynalazki ale jak są :)

spalacze dają efekt ale zazwyczaj sie to stosuje na koniec redukcji i tak to wygląda. Zalezy też jaki skład jest takiego spalacza, możesz też zastosować natruralne typu chociażby kawa przedtreningowo. Jednak że podstawą jest dobrze dopięta dieta nie tylko ujemny bilans kaloryczny bo można schudnąc rownież na dodatnim chociażby na diecie tłuszczowej. Biochemia to nie są schematy i gotowce kazdy organizm reaguje inaczej i trzeba do tego sie dostosować. Jest jeszcze wiele innych cznników jeżeli chodzi o takie indywidualne podejście do zamierzonego celu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2016 o 17:25, ...jkb... napisał:

Panowie dieta to podstawa, siłownia to tylko dodatek.

Formę robi się w kuchni, nie na siłce.

bez siłki to możesz brzuch załapać :D  bodzieć musi być, nawet z sterydami bez siłki nic nie osiągniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2016 o 09:34, TomOskroba napisał:

generalnie żryj mniej :D

ja np jak schodzę z wagi to ucinam cukier w 90% (0 słodyczy)

dieta bogata w tłuszcze (TYLKO ROŚLINNE ! )

no i oczywiście białeczko które jest niezbędne w procesie spalania

Dlaczego tylko roślinne ;o co to za dieta ? roślinne nigdy nie bedą tak samo energetyczne jak zwierzęce, poza tym znalazł bym sporo powodów dlaczego roślinne nie są takie zdrowe. Dodam ciekawostke ze z blaszki mieżdzycowej między innymi były uszkodzone frakcje omega 6 i 9 i ani śladu zwierzęcych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2016 o 10:48, bongod napisał:

Biorę dokładnie to co napisałeś hahaha ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

wątpie ze da sie zdiagnozować od czego moze pochodzić ból ;/ możliwości jest baaardzo duzo od złej techniko po jakieś blokady genetyczne co do mobilności ruchowej itd. wydaje mi sie że drętwienie jest spowodowane uciskiem nerwu pytanie jakiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...