Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.12.2016 o 11:01, GreGoriO napisał:

Hej. Mam pytanie do znawców...

postanowiłem zrzucić kilka kg i jestem zadowolony z efektu, udało mi się zjechać w ciągu 3 miesięcy 14 kg, z 98,8 do 84,4.... :banan: przy wzroście 176

i jeszcze będę zrzucał kilka :P

chciałbym was się doradzić, jakie ćwiczenia stosować na piersi, by pozbyć się miseczki A :grin:

na razie na rzeźbie mi nie zależy więc tylko stosuję dietę i biegam sobie po okolicy, plus skakanka....

mam ławeczkę i dwie hantle po 8 kg... czy coś z tym mogę zrobić, a może coś dokupić?

jakie ćwiczenia i jakie serie najbardziej efektywnie by oprócz brzuszka zgubić piersi

pozdrawiam.G

jeżeli chodzi o spalanie miejscowe to nie ma czegoś takiego, nie da sie tak chyba ze jakas konkret chemia domiejscowo. Nie słuchaj kogos zeby robić nie wiadomo ile powtórzeń bo nic Ci to nie da ;/ to jest tkanka biała słabo ukrowiona takie miejsca jak piersi boczki zazwyczaj ostatnie sie spalają. Poza tym to jest też uwarunkowanie genetyczne i hormonalne co w jakich proporcjach sie spala najszybciej ; )  pracuj dalej nad redukcja a klate poprawisz w sposób że ją rozbudujesz wtedy sie nadmiar skóry rozciągnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 13.11.2016 o 09:12, rrrudy25 napisał:

bez witamin i przede wszystkim magnezu to ja bym nie potrafił funkcjonować ;)

ale to tez wina dużej ilosci kofy którą piję i co za tym idzie uciążliwych skurczy

ja juz od dawna robie treningi (cwiczenia,serie) tak jak mi pasuje i jak się czuje w dany dzien ,jedynie przeplatam sobie split z fbw :wink:

zdradze Ci patent na skurcze :D można przyjmować magnez i dalej mieć skurcze. Zapamiętaj że skurcze biora sie głownie od odwodnienia. Zacznij pic wode regularnie i to w ilosci ok 300-500ml na każde 10kg masy ciała to zobaczysz różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2017 o 18:43, cacek89 napisał:

Panowie szybkie pytanie szybka odpowiedz.... czy bcaa rozrobione z woda i wypite po godzinie to zbrodnia? traci na własciwościach nie pogoni do kibelka czy inne takie?

Bcaa ogolnie nie jest czymś rewelacyjnym, lepiej zainwestować sobie w białko i tam masz cały aminogram aminokwasów w tym te 3 rozgałęzione wiec po co pić samo bcaa ??  i po co przepłacać kase ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mam siły iść na siłkę :) fizycznie a nie psychicznie ;)

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-3x w tygodniu siłkę można spokojnie odwiedzić, bez większych konsekwencji negatywnych. Oczywiście, każdy powinien ustalić indywidualnie rytm i częstotliwość chodzenia. Częściej nawet by mi się nie chciało.

Przetrenowanie - nieprzyjemna sprawa, bo na drugi czy nawet trzeci dzień nic sie nie chce. Lepiej nie dorpowadzać się do takiego stanu. Warto też zastosować się do takich rad jak np tutaj zostały opisane: http://aktywnienaplus.pl/2018/01/01/jak-odpoczywac-miedzy-treningami/

A powinno być okey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i 5x jak dobrze trening rozpisany ;) ja teraz robię 3x fullbody plus basen 4 :).

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i 5x jak dobrze trening rozpisany [emoji6] ja teraz robię 3x fullbody plus basen 4 [emoji4].

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


Masz rozpisany trening flb? Coś bym zmienił w swoim to może coś podpatrze [emoji4] daj na pw rozpiske


Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie rozpisalem stricte pod siebie i zmieniam trochę co miesiąc :) . Ciężko więc będzie coś Ci polecić . Ogólnie robię wszystkie partie ale każdego dnia inne ćwiczenia . Jak mam ciężka klatkę to robię tego dnia np lżejsze plecy i tak sobie kombinuje :) . Pomimo 39 lat na karku naprawdę dobrze się czuję w moim ciele ;).

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam ? Łapy rosną ??? :Dec157c4ec46e81f1698c47ab1408c0f8.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tricek poszedł na kawie :)384e24ff3891bbae18d451bfe66ff38b.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aktualnie troche kg dorzucam, na lato już coś było, głównie teraz raz na jakiś czas siłka bo jeszcze też piłka nożna cały czas i przygotowanie do sezonu w Holandii :P 

na początku było 64kg, dobiłem do 78 w lato, redu do 72 kg i teraz wskocze mase, ale ostatnio brak czasu na wszystko :c 

z tym że lecę w atletyczną budowę, nie chce być ala "klockiem" bo biegać też muszę umieć :D

 

Edytowane przez veltikey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był fenomen, planuje dobić do 78 ale z minimalną tkanką, aktualnie tkanka około 11-14% z tym że od urodzenia budowa ektomorficzna stąd przemiana robi swoje :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie mówię, że nie, u mnie kwestia tycia jest naprawdę trochę prostsza jeżeli chodzi o przyswajanie tłuszczu, z tym że do przytycia muszę mieć o wiele więcej kcal niż nie jedna osoba.. tak było na lato, oby tak było za rok ale z +6 kg mięsa więcej  :) 

wersja Słonecznego Patrolu 3 ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako były paker dam wam wszystkim ćwiczącym jedną cenną radę-ćwiczcie tak aby obciążać mięśnie a nie stawy! Olać duże ciężary bo nic dobrego na przyszłość to nie przyniesie.

I by nie było że jakiś gość wam prawi morały,a pewnie siłkę widział kiedyś na oczy raz jak z basenu wracał-wrzucam fotkę z przed kilkunastu lat.

byc1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ciężary można przerzucać jak się chce zostać strongman-em a zapewne większość i tak robi to dla swojej poprawy kondycji jak i witalności, ba w dodatku polecam co 6 tygodni zrobić tak zwany deload czyli ćwiczenie z ciężarem o 50% lżejszym, aby organizm mógł zrobić sobie małą regenerację i bardzo dobre to jest dla układu nerwowego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...