Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michalrychlica

Za lat

Walić koks i wszystko co z nim związane, przez to świństwo które brał znajomy jego żona dwa razy poroniła... po co to komu??

Zresztą już nie jest jego żoną jak się dowiedziała co spowodowało nie stabilność płodu.

za "lat mojej świetlności " jak dużo ćwiczyłem moim trenerem był wicemistrz Polski w kulturystyce . Wygladał zaje *** . Wiadomo było że brał koks ( serie 6-8 tygodniowe , miesiac przerwy ). Ale co z tego?? Podobnie jak w tym przypadku co kolega opisywał starali się z żona o dziecko i nie wyszło . Okazało sie ze nie mógł mieć . Wiec go zostawiala.

Wszystko fajnie jak bierzesz pożniej zaczynaja sie schodzy . Doświadczyłem tego na własnej skórze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

koks jest dla śmierdzących leni,sorry za ten tekst,ale wolę ćwiczyć kilka lat i bez problemu to utrzymać,niż kilka miesięcy i po np.złamaniu nogi,przerwie w treningu wyglądać jak flak :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalrychlica

koks jest dla śmierdzących leni,sorry za ten tekst,ale wolę ćwiczyć kilka lat i bez problemu to utrzymać,niż kilka miesięcy i po np.złamaniu nogi,przerwie w treningu wyglądać jak flak :polew:

Świeta prada kolego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walić koks i wszystko co z nim związane, przez to świństwo które brał znajomy jego żona dwa razy poroniła... po co to komu??

Zresztą już nie jest jego żoną jak się dowiedziała co spowodowało nie stabilność płodu.

To już inna para kaloszy :wink4: Tak samo można być bezpłodnym po fajkach i wielu innych rzeczach, np. przewlekłej chorobie lub po jakiś mocnych antybiotykach, etc. Ale wg mnie takie rzeczy dzieją się tylko jak się wpieprza koksy jak ziemniaki, bo nie uwierzę, że jak ktoś robi sobie kurację np. z samej teski i deki przez np tylko 4 tygodnie 3-4 razy w roku to od razu będzie bezpłodny lub będzie miał inne problemy zdrowotne :no: Oczywiście przypadki chodzą po ludziach ale nie ma co uogólniać i gadać, że koksy, sterydy, anaboliki to samo ZŁO :thumbdown: Wszystko zależy od nas samych jak będziemy to brać, w jakich ilościach, z jaką dietą no i wielkie znaczenie mają nasze ogólne predyspozycje :wink4:

koks jest dla śmierdzących leni,sorry za ten tekst,ale wolę ćwiczyć kilka lat i bez problemu to utrzymać,niż kilka miesięcy i po np.złamaniu nogi,przerwie w treningu wyglądać jak flak :polew:

A z tym bym się nie zgodził, bo co np. zrobić jak po 2-3 latach ćwiczeń (lub nawet krótszym okresie) przychodzi stagnacja mięśni, której nie przeskoczysz zmianą ćwiczeń, powtórzeń itp? Odpowiednie stery w odpowiednich dawkach mogą pomóc niekoniecznie szkodząc i nawet jak je odstawisz, a będziesz dalej regularnie ćwiczył to forma pozostanie i wygląd też :cool1:

Ta cała dyskusja na temat wspomagaczy jest bezsensu, bo to jest tak jak z polityką, jedni są za PO inni za PiS :rolleyes: Każdy będzie bronił swojej racji i dla każdego jego racja będzie jedyną słuszną :przebiegly:

Jak założyciel tematu chce sobie spróbować koksów to nikt mu tego nie zabroni, przeczytał tu wiele opinii, pozytywnych i negatywnych i mając rozum sam zdecyduje czychce w to wchodzić czy nie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym bym się nie zgodził, bo co np. zrobić jak po 2-3 latach ćwiczeń (lub nawet krótszym okresie) przychodzi stagnacja mięśni, której nie przeskoczysz zmianą ćwiczeń, powtórzeń itp? Odpowiednie stery w odpowiednich dawkach mogą pomóc niekoniecznie szkodząc i nawet jak je odstawisz, a będziesz dalej regularnie ćwiczył to forma pozostanie i wygląd też :cool1

właśnie stagnacja pcha ludzi w anabole ale zapewniam Cię że tylko ciężką pracą i techniką zmienną np potrójne serie można to przezwyciężyć ale po co tak się męczyć jak jestem śmierdzącym leniem biorę anabole i mam już :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłem na siłownie prawie dwa lata, od wakacji miałem przerwę ale dziś znów rozpocząłem cykl :kox:

W czasie tej przerwy tylko biegałem.

Nie brałem żadnych koksów tylko białko i BCAA, pilnowałem tego co jem.

Dzięki temu nie przytyłem i nie ma aż takiej straty muskulatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalrychlica

Wiadomo . Są ludzie za i przeciwko sterydom . Wszystko jest dla ludzi.Skoro używaja je do leczenia to niewielka ilośc nie zaszkodzi . Tylko problem jest w tym że jak ktoś tego " zasmakuje " ciezko bez tego cwiczyc pożniej .

Nie powiem sam kiedyś brałem nie raz . Z wagi 75 kg dokoczyłem na masie do 107-108 a na rzeżbie 98-100( zrobiłem to w ponad 8 miesiecy- fakt faktem mozna duzo szybciej ale..... ) . Nie bede sie tu chwalił wynikami bo nie o to chodzi .

Przestałem ćwiczyc (powód choroba , zmiana pracy ) bardzo szybko wszystko spadło (teraz waże 77kg), zaczeły sie problemy z wypadaniem włosów ( szczególnie po teściu ) i inne . Od tamtego czasu mineły prawie 2 lata i sądze że mój organizm dpiero teraz dochodzi do siebie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walić koks i wszystko co z nim związane, przez to świństwo które brał znajomy jego żona dwa razy poroniła... po co to komu??

Zresztą już nie jest jego żoną jak się dowiedziała co spowodowało nie stabilność płodu.

co ma piernik do wiatraka :wallbash: :wallbash: :wallbash:

obudź się kolego za nim napiszesz kolejny post !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam się obudzić??? :kwasny:

Opisuję Ci historię prawdziwą i jak widzisz tu piernik ma zaje...ście dużo do wiatraka.

Uwierz mi na słowo nie testuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo . Są ludzie za i przeciwko sterydom . Wszystko jest dla ludzi.Skoro używaja je do leczenia to niewielka ilośc nie zaszkodzi . Tylko problem jest w tym że jak ktoś tego " zasmakuje " ciezko bez tego cwiczyc pożniej .

Nie powiem sam kiedyś brałem nie raz . Z wagi 75 kg dokoczyłem na masie do 107-108 a na rzeżbie 98-100( zrobiłem to w ponad 8 miesiecy- fakt faktem mozna duzo szybciej ale..... ) . Nie bede sie tu chwalił wynikami bo nie o to chodzi .

Przestałem ćwiczyc (powód choroba , zmiana pracy ) bardzo szybko wszystko spadło (teraz waże 77kg), zaczeły sie problemy z wypadaniem włosów ( szczególnie po teściu ) i inne . Od tamtego czasu mineły prawie 2 lata i sądze że mój organizm dpiero teraz dochodzi do siebie :confused4:

wiesz od czego wypadają włosy meżczyźnie?? Jest to wypadanie tzw. androgeniczne... Produktem ubocznym testosteronu w organizmie jest dihydrosteron(o ile dobrze pamiętam) który powoduję wypadanie włosów... genetyka :cool1: Mój kumpel przeszedł 2 kuracje w ciągu roku no i cieszy się teraz zdrowym noworodkiem... Piszecie o sterydach nie mając o tym pojęcia tylk gdzieś słyszeliście :thumbdown:

Napiszcie lepiej jakiś dobry trening na masę :wink4: Bez koksu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powtórzę się, to byli moi znajomi , a nie historia przeczytana w prasie kobiecej :gwizdanie: , ja tam nic nikomu nie zabraniam , ale skoro mogę ostrzec to to robię.

Nie bardzo rozumiem skąd u Ciebie takie zaangażowanie w obronie tego szajsu...

Przyznam , że myślałem , że czytając tu wypowiedzi zmotywuję się do wyprawy na siłownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powtórzę się, to byli moi znajomi , a nie historia przeczytana w prasie kobiecej :gwizdanie: , ja tam nic nikomu nie zabraniam , ale skoro mogę ostrzec to to robię.

Nie bardzo rozumiem skąd u Ciebie takie zaangażowanie w obronie tego szajsu...

Przyznam , że myślałem , że czytając tu wypowiedzi zmotywuję się do wyprawy na siłownię.

Wiesz myślę że sporo innych używek itp mocniej niszczy organizm... Ja bym każdemu polecał raz spróbować... Chociaż fakt że lekarzem nie jestem a niektóre sterydy utrzymują się kilka lat w organizmie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam się obudzić??? :kwasny:

Opisuję Ci historię prawdziwą i jak widzisz tu piernik ma zaje...ście dużo do wiatraka.

Uwierz mi na słowo nie testuj.

w moim przypadku na testy już za późno, kompletuje strzały na kolejny cykl

ale co tu dużo pisać, na forum takim jak tym związanym o całkiem innej tematyce ciężko jest polemizować z osobami co nie mają pojęcia o pewnych "tematach" tylko od braci szwagrów i wujkach braci coś słyszeli, a później głupoty opisują, bo mają pole do popisów, do póki nie znajdzie ktoś kumaty

jeżeli ktoś szuka źródła info na temat właśnie tu poruszany to na pewno znajdzie to co go interesuje ale nie na forum samochodowym, bo tu zawsze jakaś PISda znajdzie się od umoralniań, o których nie ma zielonego pojęcia

z mojej strony tyle, bo nie mam zamiaru "drapać" się z innymi, każdy ma swój rozum, nie jesteśmy dziećmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iro walisz cykle to twoja sprawa kazdy ma prawo wyboru:) bierzesz koks ale co z tego masz ?? no chyba ze masz jakas prace ze potrzebna Ci jest siła fizyczna albo jakis sport silowy :mysli:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 17:52_________________________________________________Czy moze poprostu chesz byc duzy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...