Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Przyciemnianie szyb - polecane zakłady


neever

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym przyciemnić w swojej :a4fan: szybki tylne boczne oraz tylną. Gdzie znajde w bydgoszczy lub okolicach jakiś profesjonalny zakład który mi to wykona starannie? :mysli: Jaki może być koszt takiej imprezy? :mysli: O ile procent mogę przyciemnić szybę tylną a o ile boczne? :mysli:

pozdro :audi: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybki tylne boczne oraz tylną.

Te szybki przyciemniasz tyle,ile Ci się podoba.

Koszt zależy jaką metodą.Zakładając,że folią za tylne boczne i tylną wyniesie Cię gdzieś 200-250zł. Oczywiście ceny mogą być zróżnicowane w zależności od zakładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbijam temacik... jestem z katowic wiec najlepiej katowice albo okolice katowic :mysli: (na necie znajde pelno tego ale chodzi o polecenie kogos, tanio w miare, solidnie itp) :hi:

jeśli chcesz moge Ci polecić zakład w chorzowie :wink4: robią to na prawde dobrze - wiem bo sam u nich robiłem :naughty:

komplet szyb do avanta czyli 4 boczne i tylna kosztował 350zł więc myśle że dobra cena :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

a we wrocławiu gdzie sie udać na przyciemnianie ? (audi a4, b5).

Jedyny zakład w ktorym sie pytałem zaproponował mi 400 pln za tylnia + dwie boczne tylnie . troche drogawo chyba.

pozdrawiam i życze powodzenia :)

uzupełnij profil prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie gdzieś zgubiłem ich wizytówke ale to jest róg krasickiego i katowickiej :wink4:

trwało to jeden dzień tzn rano zostawiłem im auto i popołudniu odebrałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka!!

wlasnie dzisiaj kolega przyciemnial w ostrowie pasacika - za 6 bocznych i tyl zaplacil 500 zlotych - bardzo ladnie zrobione - pelna profeska - czas od 0800 do 1430! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w Częstochowie przyciemnialem szyby najciemniejsza folia dwie tylnie i tylnia koszt 550zł solidnie ale uwazam ze za drogo:/

uk.Krakowska firma szybex

Jak już piszesz w tym temacie to napisz gdzie robiłeś.

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! jestem z opolskiego i tez chcialbym przyciemniec swoja a4 b6. chyba najlepiej we wroclawiu, ktos poleca jakis zaklad? i czy na zime oplaca sie przyciemniac? bo jeszcze nie mialwem przyciemnionego auta i boje sie ze nie bede nic widzial. i jaka najlepiej wybrac folie? tzn stopien zaciemnienia? chce wszystko bez przedniej. dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM Zaklad w Tarnowie-Tarnowiec(za odyseja w prawo) gosc nazywa sie STEC niestety nie pamietam dokladnego adresu ale mam nr pod ktorym mozna sie umowic i dowiedziec szczegolow. Nr: 14679533, 604578505. Jego prace mozna ogladnac min. tu : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12358.0.html - za wszystkie szyby procz czolowej przedniej zaplacilem 500zl. Ogolnie jestem bardzo zadowolony !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak ktoś jest zainteresowany w Trójmieście polecam firme MAX z Gdańska ul Noskowskiego chłop nazywa się Rafał. Robie u niego każde moje autko a jest to już 3 i kolejne tez będę robił u niego. W passacie za wszystkie możliwe szyby zapłaciłem 700zł. POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...