Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Przyciemnianie szyb - polecane zakłady


neever

Rekomendowane odpowiedzi

tylnej szyby nie przyciemnia się folia bo jak włączycie grzanie tylnej szyby to wam po jakimś czasie zejdzie folia. tylna szybę przyciemnia się piecowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna szybe okleja sie taka sama folia ja reszta szybek !!!

A czy od grzania szybki zacznie sie odklejak to juz zalerzy od folii zastosowanej podczas przyciemniania.

Ja po oklejeniu dostalem 6 lateg gwarancji na folie!! Podstawa bylo jedynie by od oklejenia przez 3 tygodnie unikac otwierania okien tak zeby wszystko ladnie podochodzilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Kamila ( 602-446-783). Działa na Słonecznym, ma markowe folie i ściemnia naprawdę profesjonalnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Koszalinie masz Glass fol ( Tomek - 508-930-550) . Firma mieści się na Orląt Lwowskich , na terenie giełdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega kamyk007 zna to z autopsji czy gdzieś wyczytał ? :polew:

Tomek , Kolega ..... 007 to sobie chce postów chyba nabić :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dla osób zainteresowanych przyciemnieniem szyb w Bielsku Białej i okolicach - czynność można wykonać w Auto Solar - koszt przyciemniania 5 szyb w Audi A4 Avant to koszt 450 zł. Czas trwania usługi to ok. 4 godz. Udzielają rabatów dla stałych klientów, przy kolejnym samochodzie lub przy umówieniu kilku samochodów, więc można by się zgadać i może w kilka osób się umówić i zejdą z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja wczoraj u siebie przyciemniałem w A4 sedan tylne szyby tzn. tylna, trójkąciki i tylne drzwi, Użyli folii 3M, a zapłaciłem za to 380 zł i dostałem na to 7 lat gwarancji!!!!! a zakład w którym robiłem to Auto-szyby Suwałki http://autoszyby.suwalki.pl/. jak najbardziej polecam. kolega robił u nich ściemy w golfie mk3 kombi 6 lat temu i jak narazie żadnych "uszczerbków" nie ma!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylnej szyby nie przyciemnia się folia bo jak włączycie grzanie tylnej szyby to wam po jakimś czasie zejdzie folia. tylna szybę przyciemnia się piecowo

troche pozno ale takiej głupoty to nie slyszałem.... miałem przyciemnione w poprzednim auicie i nic sie nie działo... chyba ze moze folia za 20 zł z allegro by to było zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...