Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Przyciemnianie szyb - polecane zakłady


neever

Rekomendowane odpowiedzi

wie ktoś w jakim stopniu sa przyciemnione fabrycznie szyby w a4 b6? bo przednie boczne i przednia msza przepuszczac 70% swiatła, a tylne nic nie musza przepuszczac. Tylko nie wiem czy seryjne juz sa jakos znacznie przyciemniane i czy sie oplaca sie wogole oklejac folia, a chcialbym zrobic wszystkie szyby w tym samym odcieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić gościa w Czeladzi robiłem u niego już 2 auta i zawsze idealnie robił czas wykonania 1 dzień. Gościu przyciemnia też szyby w salonach audi i wv i mrcedesa kiedy klienci sobie zażyczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy było polecam zakład ciemneszyby.pl koło 3 stawów w katowicach oraz cały ślask przyciemniłem całe auto certyfikat 5 lat gwarancji jestem mega zadowolony, całe auto to robota z 4-5 godzin! ale naprawde profi robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stec w Tarnowcu k/Tarnowa niestety przyciemniał w moim samochodzie szyby. Poprosiłem o folię koloru zielonego imitującą fabryczne przyciemnienie. Zaproponował folię firmy Global. Po przyjeździe po odbiór auta, folia, którą wykonał usługę była i jest koloru czarnego o oznaczeniu QDP Zaczął mi wciskać, iż jest ona zielona. Machnąłem ręką i samochód odebrałem. Jednak po paru dniach zauważyłem, że głównym profitem jaki otrzymałem od oszusta i partacza pana Tomasza Steca jest uszkodzone ogrzewanie tylnej szyby w postaci zerwanych drutów grzewczych na dwóch odcinkach. I tym sposobem fabryczną szybę tylną w pojeździe mam do wymiany. Co najlepsze zerwany kawałek drutu o dł. 7cm znajduje się nadal między szybą a folią w bliskiej odległości od swojego pierwotnego położenia. Przestrzegam przed tym artystą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...