Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Przyciemnianie szyb - polecane zakłady


neever

Rekomendowane odpowiedzi

w RAdomiu polecam AUTO-SZYBY na ulicy Polnej, teraz audi u nich robielm wczesniej golfa nic nie odchodzilo nawet przez 3 lata uzytkowania,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w piz*zipałkach dolnych kto przyciemnia? hehe sorry głupi zart :) a tak serio to ciekawy jestem na jaką przepustowosc sie decydujecie.Nie mam przyciemnionych i sie zastanawiam czy to robić, mam ciemny (granatowy) samochod, w srodku ładną jasną skórkę i nie chce tego chować...Nie o to chodzi zeby sie lasnowac, ale po prostu ladnie to wygląda...Z drugiej strony przyciemnione szybki ladnie wygladają...HMM jest jakis kompromis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Częstochowie polecam SZYBEX :th:, profesjonalnie i za przystępną kasę

przyciemniałeś? ile płaciłeś?

mnie powiedzieli za komplet szyb do avanta (2 tylnie i tylnia) 450zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w piz*zipałkach dolnych kto przyciemnia? hehe sorry głupi zart :) a tak serio to ciekawy jestem na jaką przepustowosc sie decydujecie.Nie mam przyciemnionych i sie zastanawiam czy to robić, mam ciemny (granatowy) samochod, w srodku ładną jasną skórkę i nie chce tego chować...Nie o to chodzi zeby sie lasnowac, ale po prostu ladnie to wygląda...Z drugiej strony przyciemnione szybki ladnie wygladają...HMM jest jakis kompromis?

I tutaj należy podejść indywidualnie do każdego klienta jak i do jego samochodu. Wbrew pozorom na stopień przyciemnienia wnętrza oprócz folii ma wpływ także kolor tapicerki tzn. czy jest jasna czy ciemna. Oczywiście też ważne jest jaką folię klient sobie zażyczy. Coraz więcej klientów decyduje się na folię przyciemniającą pomiędzy 15%-20% VLT (visual light transmission) przepustowość światła widzialnego, która to folia jest bardzo zbliżona do przyciemnienia fabrycznego szyb w autach i gdzie efekt wizualny auta jest nienaruszony a nawet polepszony.

więcej na www.autofolie.szczecin.pl i pod telefonem

[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2008, 16:08

to

W Częstochowie polecam SZYBEX :th:, profesjonalnie i za przystępną kasę

przyciemniałeś? ile płaciłeś?

mnie powiedzieli za komplet szyb do avanta (2 tylnie i tylnia) 450zł

To dość drogo jak za trzy szyby w avancie chyba że źle zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zielona góra - okolice zna ktoś z was

dobry zakład przyciemnienia szyb :gwizdanie:

Oto zakład z Twoich okolic :

http://www.przyciemnianie-szyb.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wroclaw- Zmigrodzka ale nie pamietam numeru maja zaklad obok extreme car audio.polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mozę coś polecić w poznaniu :mysli:

[/quo

ktoś mozę coś polecić w poznaniu :mysli:

Katalog | Targi motoryzacyjne (dodaj wpis!)

Czesci i akcesorja samochodowe

Folie okienne i samochodowe - montaż -sprzedaż Przyciemniamy szyby samochodowe oraz okienne atestowanymi foliami LLumar, Premium Class oraz Eurofilm. Duży wybór, od 2 do 7 lat gwarancji. Serdecznie zapraszamy! tel. 061 849-88-80, Pon.-pt. 8.00-16.00.

http://www.dyskret.pl

Stronkę chyba mają w budowie ale jest kontakt to najważniejsze. Współpracuję z nimi, także możesz powołać się na mnie - może uwzględnią jakiś rabat :wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mozę coś polecić w poznaniu :mysli:

[/quo

ktoś mozę coś polecić w poznaniu :mysli:

Katalog | Targi motoryzacyjne (dodaj wpis!)

Czesci i akcesorja samochodowe

Folie okienne i samochodowe - montaż -sprzedaż Przyciemniamy szyby samochodowe oraz okienne atestowanymi foliami LLumar, Premium Class oraz Eurofilm. Duży wybór, od 2 do 7 lat gwarancji. Serdecznie zapraszamy! tel. 061 849-88-80, Pon.-pt. 8.00-16.00.

http://www.dyskret.pl

Stronkę chyba mają w budowie ale jest kontakt to najważniejsze. Współpracuję z nimi, także możesz powołać się na mnie - może uwzględnią jakiś rabat :wink4:.

ktoś mozę coś polecić w poznaniu :mysli:

[/quo

ktoś mozę coś polecić w poznaniu :mysli:

Katalog | Targi motoryzacyjne (dodaj wpis!)

Czesci i akcesorja samochodowe

Folie okienne i samochodowe - montaż -sprzedaż Przyciemniamy szyby samochodowe oraz okienne atestowanymi foliami LLumar, Premium Class oraz Eurofilm. Duży wybór, od 2 do 7 lat gwarancji. Serdecznie zapraszamy! tel. 061 849-88-80, Pon.-pt. 8.00-16.00.

http://www.dyskret.pl

Stronkę chyba mają w budowie ale jest kontakt to najważniejsze. Współpracuję z nimi, także możesz powołać się na mnie - może uwzględnią jakiś rabat :wink4:.

Czy w Poznaniu ktos korzystał z ich usług? Godni polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...