Jump to content
0
neever

[ALL] Przyciemnianie szyb - polecane zakłady

Recommended Posts

www.maxfol.pl

Kolega z Rybnika - fajnie i szybko oraz niedrogo.

2 auta juz oklejone u niego kolejne 2 w drodze!!

Ej Pany dajcie jakis namiar na dobre przyciemnianie w Warszawie, najlepiej jakby byla mozliwosc wyboru folii kilku producentow. Zalezy mi na profi robocie, ma byc odjeb***:)

tylnej szyby nie przyciemnia się folia bo jak włączycie grzanie tylnej szyby to wam po jakimś czasie zejdzie folia. tylna szybę przyciemnia się piecowo

o żeś teraz wymyślił :blink:

Tylna szybe okleja sie taka sama folia ja reszta szybek !!!

A czy od grzania szybki zacznie sie odklejak to juz zalerzy od folii zastosowanej podczas przyciemniania.

Ja po oklejeniu dostalem 6 lateg gwarancji na folie!! Podstawa bylo jedynie by od oklejenia przez 3 tygodnie unikac otwierania okien tak zeby wszystko ladnie podochodzilo.

A kolega kamyk007 zna to z autopsji czy gdzieś wyczytał ? :polew:

Tomek , Kolega ..... 007 to sobie chce postów chyba nabić :polew: :polew: :polew:

2 x S-LINE

wczoraj w golfiku żony zrywałem z przednich :kwasny:

Dzisiaj się umawiam na wyklejanie,dam nieco jaśniejszą

Krakow - Car Solar tylko profesjonalne folie "Folia Tec" ludzie bardzo mili, kompetentni, z kazdym autem bede ten zaklad odwiedzal! Cena: Za Golfa iv, 3 drzwiowy 3 tylne szybki 350zeta folia 80% przyciemniona z polyskiem.

POLECAM W CALOSCI!

Witam,

Dla osób zainteresowanych przyciemnieniem szyb w Bielsku Białej i okolicach - czynność można wykonać w Auto Solar - koszt przyciemniania 5 szyb w Audi A4 Avant to koszt 450 zł. Czas trwania usługi to ok. 4 godz. Udzielają rabatów dla stałych klientów, przy kolejnym samochodzie lub przy umówieniu kilku samochodów, więc można by się zgadać i może w kilka osób się umówić i zejdą z ceny.

Witam, ja wczoraj u siebie przyciemniałem w A4 sedan tylne szyby tzn. tylna, trójkąciki i tylne drzwi, Użyli folii 3M, a zapłaciłem za to 380 zł i dostałem na to 7 lat gwarancji!!!!! a zakład w którym robiłem to Auto-szyby Suwałki http://autoszyby.suwalki.pl/. jak najbardziej polecam. kolega robił u nich ściemy w golfie mk3 kombi 6 lat temu i jak narazie żadnych "uszczerbków" nie ma!!

Audi- Przewaga dzięki technice

Jakiś namiar na przyciemnianie szyb w Lublinie ?

"Ja pamiętam kapsle, na podwórku nas szczeniaków

Pamiętam grę w siatkówkę na trzepaku

...I żale matki, podstawową szkołę

Boisko żwirowe, wszystkie strzelone gole

Świat niewinny, gdy wszyscy mieli uśmiech na twarzach ... "

tylnej szyby nie przyciemnia się folia bo jak włączycie grzanie tylnej szyby to wam po jakimś czasie zejdzie folia. tylna szybę przyciemnia się piecowo

troche pozno ale takiej głupoty to nie slyszałem.... miałem przyciemnione w poprzednim auicie i nic sie nie działo... chyba ze moze folia za 20 zł z allegro by to było zrobione

3464876_avatar2.jpg

wie ktoś w jakim stopniu sa przyciemnione fabrycznie szyby w a4 b6? bo przednie boczne i przednia msza przepuszczac 70% swiatła, a tylne nic nie musza przepuszczac. Tylko nie wiem czy seryjne juz sa jakos znacznie przyciemniane i czy sie oplaca sie wogole oklejac folia, a chcialbym zrobic wszystkie szyby w tym samym odcieniu.

Ja mogę polecić gościa w Czeladzi robiłem u niego już 2 auta i zawsze idealnie robił czas wykonania 1 dzień. Gościu przyciemnia też szyby w salonach audi i wv i mrcedesa kiedy klienci sobie zażyczą.

be18b4e2a1e3f205m.jpg f1dfd8657068af4em.jpg

11. Nie będę jeździł szybciej niż mój anioł stróż potrafi latać.

nie wiem czy było polecam zakład ciemneszyby.pl koło 3 stawów w katowicach oraz cały ślask przyciemniłem całe auto certyfikat 5 lat gwarancji jestem mega zadowolony, całe auto to robota z 4-5 godzin! ale naprawde profi robota!

Witam ma ktoś namiar na dobrą firmę która przyciemnia szybki okolice Wrocławia???

Stec w Tarnowcu k/Tarnowa niestety przyciemniał w moim samochodzie szyby. Poprosiłem o folię koloru zielonego imitującą fabryczne przyciemnienie. Zaproponował folię firmy Global. Po przyjeździe po odbiór auta, folia, którą wykonał usługę była i jest koloru czarnego o oznaczeniu QDP Zaczął mi wciskać, iż jest ona zielona. Machnąłem ręką i samochód odebrałem. Jednak po paru dniach zauważyłem, że głównym profitem jaki otrzymałem od oszusta i partacza pana Tomasza Steca jest uszkodzone ogrzewanie tylnej szyby w postaci zerwanych drutów grzewczych na dwóch odcinkach. I tym sposobem fabryczną szybę tylną w pojeździe mam do wymiany. Co najlepsze zerwany kawałek drutu o dł. 7cm znajduje się nadal między szybą a folią w bliskiej odległości od swojego pierwotnego położenia. Przestrzegam przed tym artystą.

Małopolskie okolice Zakopanego lub ewentualnie krk polecicie kogoś ? I jak cenowo ??

Ja polecam www.ciemne-szyby.pl z Katowic.

a z okolic Gdyni?

A4 B5 1.9 TDi 110 KM :decayed:
Octavia 2 VRS 2.0 TDi 170 KM :wink:
Jest : A4 B5 1.8T Tip :banan:

Audi (935)1.jpg