Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SIEMIANowy Golf MK1 Cabriolet


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bo wiecej z tego problemów niż pożytku. Póki co stać mnie żeby płacić OC ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółte blachy to totalna głupota. Żeby wyjechać poza granice kraju trzeba mieć pozwolenie od konserwatora zabytków :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to jeden z przykładów dla którego ich nie chce. To samo jakbyś chciał sprzedać auto za granice to konserwator musi wydać zgodę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że Golfik powoli zmierza na zimowanie, cyknąłem kilka fotek. Z modów które udało się zrobić przez ostatnie półtora roku to wymiana przewodów paliwowych, przewodów podciśnienia, pompy paliwa, regulacja, poprawa styków wiązki elektrycznej i troche innych pierdół ( dzięki Djim). Poza tym pare wymian eksploatacyjnych. W tym autku najbardziej cieszy jak uda się dorwać jakąś część z oryginału bo dośc mało tego jest a już nic nie produkują. Udało mi się dorwać i wymienić ramkę zegarów na taką jak była oryginalnie (a połamał mi ją złodziej próbując ukraść radio) z chromem, ramki nawiewów również są teraz z chromem tak jak w oryginale. Dodatkowo dorwałem fabrycznie nowe emblematy na tylną klapę (classic Parts VW).Antena w błotniku była złamana więc wstawiłem elektrycznie wysuwaną z firmy Beru. Dokupiłem też pokrowiec na złożony dach który kiedyś miałem ale przez 15 lat się gdzieś zgubił. Golfik nie jest jakoś super czysty bo zdjęcia były na pełnym spontanie ;-)

Ogólnie cały czas dążę do tego żeby autko było jak najbliżej oryginału i żeby było w pełni sprawne, żebym nie musiał się zastanawiać czy mogę do niego wsiąść i zrobić bezawaryjnie np 1000km (a muszę dodać że byłem nim kiedyś dwukrotnie w Chorwacji)

 

Pozdrawiam

IMG_8392.JPEG

IMG_8529.JPEG

IMG_8594.JPEG

IMG_8610.JPEG

IMG_8623.JPEG

IMG_8634.JPEG

IMG_8635.JPEG

IMG_8637.JPEG

IMG_8640.JPEG

IMG_8645.JPEG

IMG_8646.JPEG

IMG_8656.JPEG

IMG_8662.JPEG

IMG_8668.JPEG

IMG_8676.JPEG

IMG_8679.JPEG

IMG_8684.JPEG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysty czy umyty i tak brud mu uroku nie ujmuje. Autko jak na swój wiek wygląda cudnie. Pogratulować mu tylko właściciela bo o niego dba. Pozostaje nic tylko życzyć bezawaryjności i spokojnego zimowego snu. Bez "nieproszonych gości".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo się tu nie działo bo za dużo nim nie jeździłem. Przez dwa lata może z 3km zrobiłem ? Z nowości to dorwałem w końcu fabrycznie nowe oryginalne tapicerki drzwiowe wiec pozbędę się wreszcie tych dziur które poprzedni właściciel zrobił 20 lat temu na głośniki. ?

13197C6B-8A1B-452C-81AF-BD864B9E2B1D.jpeg

72AFCBD8-CB35-448C-BA19-E843504EB83F.jpeg

9922F39E-F0E4-42C5-B3E8-B4B4F654A4E9.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...