Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki dales przekaznik :) niekoniecznie musi byc taki jak u mnie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem dokładnie taki jak podałeś :) nie znam się na tym do końca więc wolałem nie eksperymentować :) ważne że wszystko działa :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również przekaźnik zamontowany 12V 30\40 A. Oddałem to elektrykowi dla spokojnej głowy i razem z przekaźnikiem i naprawą zapalniczki ( nie grzała) skasował mnie 50zł.

Czyli zalozyles panel z B7 i dolozyles przekaznik i wszystko smiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zalozyles panel z B7 i dolozyles przekaznik i wszystko smiga :)

Tak właśnie. Wielkie dzięki za rozwiązanie tego problemu. :notworthy: Mam sedana i bez ogrzewania tylnej szyby to porażka i chociaż do zimy daleko to martwiłem się co z tym fantem zrobić... a tu taki patent. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupcie dobry przekaźnik bo po 5 miesiącach mi ten przekaźnik spowodował zwarcie w instalacji i w 2 godziny wyładowywał aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to trochę mnie zmartwiłeś, bo nie wiem co mi tam elektryk wrzucił. Mam nadzieję, że nie jakąś chińszczyzne. Jak do tego doszedłeś, że przyczyną kłopotów jest przekaźnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierzyłem amperomierzem ile amperów bierze instalacja jak jest wszystko wyłączone, brał 13 amp (max 1 amp) no i sprawdzałem bezpieczniki po kolei wyciągałem i sprawdzałem czy dalej jest zwarcie czy nie. Wyciągnąłem bezpiecznik od grzania tylnej szyby i ustało. No to przekaźnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez musze sie zabrac za to...

dopiero maj ale pierwszych mrozów nie chce doczekac bez tylniej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody_drog jaki tam przekaznik wsadziles , fakin sziet :confused4: to on robil ci zworke w aucie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i jak jest z tym przekaźnikiem dzieje się tam coś niechcianego ? Czy wszystko jest kwestią instalacji i dobrego przekaźnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli ma fabryczny alarm po zamknięciu samochodu i odpięciu klemy zacznie wyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio montowałem u kolegi panel z B7 i zastosowaliśmy przekaźnik oryginalny nr 373 i wszystko śmiga jak należy . Moze podany wcześniej tani zamiennik mogl sprawić jakieś problemy ze zwarciem instalacji , dlatego proponuje wlanie założyć ten oryginalny :)

przekaznikw.jpg

przekaznik1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kolego wrclaguna , a to ostatnio to kiedy bylo, bo mam wlasnie ten sam dylemat zakupilem juz jakisz czas temu zamiennik ale czasu nie bylo zeby załozyc a potem pojawil sie ten post o akumulatorze. Może poprostu kolega mial pecha ze dostał zwarcia, przypadek 1 na 100 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, już znalazłem winowajcę, zmieniłem przekaźnik na lepszy i śmiga także polecam lepszy przekaźnik montować, dziadostwa nie montujcie bo może być nieciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy zmianie z 1 na 2 din wystarczy wymienić panel czy trzeba cały klimatronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...