Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja u siebie zmieniłem czujnik. Mam auto z 2004roku i okazało się, że mam taką samą wtyczkę jak 8P0 907 539 więc te z A nie były w moim wypadku konieczne. Czujnik z b7 nie wejdzie nam w siatkę inne ułożenie kostki jest, wystarczy troszeczkę brzeg w środku spiłować (przy wkręcie montażowym) i wchodzi bez oporu. I wszystko ładnie pasuje po założeniu oprawki 8E0 819 681 H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy przy modzie muze znaleść przekażnik który się znajduje w aycie czy moge Ciąć i przerabiać kable zaraz przy wtyczce i dodać przekażnik ? bo rozumiem że trzeba poprzecnąć kable dodać przekażnik i od przekażnika podpiąć kable tyle że w inne miejsca ? Nie muszę szukać przekażnika org tak jak na schemacie tylko odrazu jak wychodzi od wtyczki przycinam jak na schemacie kolory dokładam przekażnik i od przekaźnika wpinam kolory do innych kabli tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy przekaźnik, z Norauto czy ze sklepu elektronicznego się nadaje. Byleby prąd obciążenia styków roboczych miał 40A

Kup przekaźnik co jest na konektory wsuwki.

Możesz od razu z gniazdem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup przekaźnik taki jaki jest ori w B7, który nie będzie gdzieś tam "luzem" latał za panelem klimy a będzie ładnie wpięty w oprawkę i zamocowany nad modułem MCE, tam gdzie jego miejsce.

Nie rób rzeźby w gównie :wink:


Zrobi Ci się przypadkiem zwara albo nieoryginalny przekaźnik Ci się przegrzeje i jeszcze zjarasz sobie taczkę... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak bym chciał go wsadzić za klimatronic to nie da rady ponieważ mam radio wsadzone 2din na androidzie i ledwo się mieszczą te kable co są, dodatkowe to już raczej by nie weszły a jeszcze przekaźnik także zrobię tak jak mówicie ;) pytanie jeszcze takie:

po prostu przycinam kale z danej wtyczki dopinam do tego wszystkiego przekażnik i ma śmigać tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz odpowiednio je podłączyć masz schemat na pierwszej stronie.

MUSI działać

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś podłączyłem działa ! lecz samo grzanie szyby się nie wyłącza, dlaczego ? no chyba że trzeba długo bardzo czekać bo gdy szyba była już rozgrzana i para zeszła czekałem jeszcze dłuższą chwile aż się wyłączy i nic musiałem sam przycisnąć i wyłączyć.. Wie ktoś dlaczego tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo to trwa poprostu. W b5 krócej jakoś i to sporo.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś podłączyłem działa ! lecz samo grzanie szyby się nie wyłącza, dlaczego ? no chyba że trzeba długo bardzo czekać bo gdy szyba była już rozgrzana i para zeszła czekałem jeszcze dłuższą chwile aż się wyłączy i nic musiałem sam przycisnąć i wyłączyć.. Wie ktoś dlaczego tak jest ?

po chyba 10 min czy 15 min wyłacza sie automatycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekałem i czakałem szyba była sucha i gorąca a i tak nie rozłączyło a czekałem ponad 20 min więc co jest nie tak.. co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

U mnie jest problem z adaptacja bo nie idzie żeby wklepanie kodu zaskoczyło. Próbowałem kilka razy i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś do sprzedania tą wtyczkę p&p żeby zamontować klimatronik z b7 do b6? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Koucz napisał:

Ma ktoś do sprzedania tą wtyczkę p&p żeby zamontować klimatronik z b7 do b6? :) 

Kolega Stichy sprzedaje gotowe zestawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Stichy sprzedaje gotowe zestawy
Pisałem, ale już chwilę go na forum nie ma. [emoji53]

Wydziergane z ONEPLUS 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy któryś z was orientuje się może można przełożyć samą przednią część panelu klimatronika a zostawić tylną. Cięcie kabli wydaje się być barbarzyństwem, chciałbym tego uniknąć.

 

20180806_215242[1].jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakiekolwiek schematy lub chociaż opis pinów wtyczek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie barbarzystwo?
Przecież jest zupełnie inna obciążalność prądowa. To decyduje czy dane wejście można obciążyć większym prądem.
Zobacz schematy.... schematy instalacji samochodu a nie zagłębiaj się w budowę panelu.
Schemat podłączenia panela przewijał się nie raz a forum, poza tym polecam pobrać Elsa, tam masz cały schemat samochodu.

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Klimatronikiem w A4B6 8E0 820 043 . 

Lusterka podgrzewają się lecz nie grzeje tylna szyba

Występuje taki błąd:

00975 - Heated Rear Window (Z1)
31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent

Czy po zastosowaniu przekaźnika nr 373 problem zniknie czy raczej będzie to wina instalacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy wczesniej działało i czy znieniales panel klimy? Podaj też pełny numer OE klimatronika bo bez tego viezko stwierdzić co tam masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...