Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

wtyczka jest taka sama, ale przyporządkowanie PINów może być różne w zależności od czujnika i sterownika. Wszystko masz opisane wyżej w wątku.

Co do samej wtyczki, to należy zdjąć z niej osłonę a dopiero pod nią są widoczne blokady pinów. (osłona jest koloru czarnego i ma jeden zatrzask (odchylamy i wysuwamy osłonę w jedną stronę)

poniżej foto gdzieś z internetów na którym widać zatrzask od osłony.

image.png.f8f4b52ad4f596cbba071bf7bbcb9819.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taką podpowiedź mi chodziło, trochę niewygodnie a i kabel krótki ale dało się zrobić, piny podpięte według rozpiski stronę wcześniej. W taką pogodę radzę uważać z plastikami, stara maskownica mimo tego że używałem plastikowych wyjmaków i byłem w miarę ostrożny pękła w centralnej części, ale i tak nie pasuje do niej czujnik z b7 więc mała szkoda. I teraz trochę offtopic, maskownica z b6 przykręcana jest na dwa wkręty, ta z b7 ma otwór na 1 wkręt ale wpada on luźno do środka, ma się ona trzymać na te 4 spinki czy coś przegapiłem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2023 o 12:10, bazz2 napisał(a):

O taką podpowiedź mi chodziło, trochę niewygodnie a i kabel krótki ale dało się zrobić, piny podpięte według rozpiski stronę wcześniej. W taką pogodę radzę uważać z plastikami, stara maskownica mimo tego że używałem plastikowych wyjmaków i byłem w miarę ostrożny pękła w centralnej części, ale i tak nie pasuje do niej czujnik z b7 więc mała szkoda. I teraz trochę offtopic, maskownica z b6 przykręcana jest na dwa wkręty, ta z b7 ma otwór na 1 wkręt ale wpada on luźno do środka, ma się ona trzymać na te 4 spinki czy coś przegapiłem? 

Ja przerobiłem tą z b6 na 1 wkręt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...