Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki Filtr Kabinowy ?


alfuta

Rekomendowane odpowiedzi

CZEŚć!! kto mi pomoże - dopiero sie ucze w temacie A4? nie wiem jaki mam filtr kabinowy (przeciwpyłkowy), prosze o pomoc - kod, numer, wymiary i co tam jeszcze potrzebne. Nie wiem jakiego szukać - A4 1,9 tdi avant_AFN. Dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polcam filtrona koszt okolo 20 zł a kod to chyba 8E0 819 439 tam to ida wszedzie takie same rozmiary a tu masz linka do rozmiarow :

http://www.wixfiltron.com.pl/2005/index.php?option=com_wrapper&Itemid=111&skok=2&menu=1&submenu4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Knechta :mrgreen:

Wejdź tu http://sklep.intercars.com.pl/ i w opcjach wybierz swóje auto i tam masz dostęp do wszystkich częsci z opisami , zdjęciami i cenami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wspieram polska produkcje :P ale Knecht tyz jest dobry :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtron to gówno za przeproszeniem jest,knecht jest najlepszy!

jakby ktos kiedys potrzebowal jakis filtr to zapraszam do mnie również wysylkowo!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtron to gówno za przeproszeniem jest,knecht jest najlepszy!

pozdrawiam

A po czym tak wnioskujesz. Przecież to tylko trochę zplisowanego papieru. Może sprawdzasz jakość powietrza we wnętrzu jakimiś pomiarami, przyrządami? I tak trzeba go co roku wymieniać. A jak wiadomo na droższych rzeczach sprzedawcy mają więcej kasy z marży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtron to gówno za przeproszeniem jest,knecht jest najlepszy!

pozdrawiam

A po czym tak wnioskujesz. Przecież to tylko trochę zplisowanego papieru. Może sprawdzasz jakość powietrza we wnętrzu jakimiś pomiarami, przyrządami? I tak trzeba go co roku wymieniać. A jak wiadomo na droższych rzeczach sprzedawcy mają więcej kasy z marży.

co do ceny to nie do konca bo knechta kupuje taniej od filtrona,kieruje sie tym jak filtr jest wykonany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Dzieki Panowie za pomoc - już znalazłem i wiem już więcej. Dzieki i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wspieram polska produkcje :P ale Knecht tyz jest dobry :wink:

Masz rację! Ja mam wszystkie filtry z Filtrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym rozni sie sam wklad filtra od filtra z weglem aktywnym?

z weglem zatrzymuje Ci wiecej syfu (mniejszych czasteczek) i pochlania trpoche zapachów. Węgiel aktywy jest np jednym z elementów pochlaniajacych w maskach przeciwgazowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtron to gówno za przeproszeniem jest

skoro takie gówno to czemu montowany jest na pierwszy wypust między innymi do takich firm jak: FORD, VOLKSWAGEN, SEAT, GM, FIAT, LAND ROVER, MG ROVER, DAEWOO :question:

oraz dlaczego ponad połowa idzie m. in. do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Irlandii, Szwecji, Szwajcarii, Rosji, Włoch, Bułgarii, Czech, na Ukrainę, Węgry oraz do Ameryki i Afryki :question:

myślę że nie wiesz co mówisz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qrcze normalnie złota łopata ale nie ma DEVa żeby Ci wręczyć

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam z weglem, od kiedy pierwszy raz zalozylem.to juz zwyklej szmaty papierowej nie zakladam. Zapach w aucie duzo przyjemniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy efekt uzyskasz przy węglowym Knechcie :) Made in Austria :)

Właśnie taki mam i jestem bardzo zadowolony. Filtruje o niebo lepiej niż papierowe. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...