Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przejscie Nawigacji z BNS 5.0 RNS E Podlaczenie lini K


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Juz to kiedys pisalem. Jest to w ustawieniach, ale dokladnie nie wiem ktory to haczyk. Tu kiedys zrobilem filmik zeby pokazac jakie ja mam ustawienia. (z tym ze menu jest po niemiecku, ale powinno cos pomoc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... musiałbym zabrac kompa do samochodu i spróbować wszystko tak samo ustawić.

A jak jestes w mieście to tez pokazuje droge po lewej czy tylko na autostradzie się ta opcja wyswietla??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak- zrobie fote przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak znaczy co?? :)

że dopiero na autostradzie sie pokazuje ta droga po lewej, czy w miescie tez pokazuje tą drogę?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje w mieście i na autostradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w samochodzie i próbuje ustawić RNS-e tak jak ty ale na filmiku zbytnio nie widać napisów i wybieranych opcji na RNS-e :confused4: ale próbuje dalej :)[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 19:59_________________________________________________Poustawiałem wszystko dokładnie tak jak ty i niestety ;(

W instrukcji tez nic nie mogę na ten temat znaleść pomimo, że są fotki właśnie z takim ustawieniem navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglada to poza autostrada:

7375af3965c9a53bmed.jpg[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 11:42_________________________________________________

Właśnie w samochodzie i próbuje ustawić RNS-e tak jak ty ale na filmiku zbytnio nie widać napisów i wybieranych opcji na RNS-e :confused4: ale próbuje dalej :)[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 19:59_________________________________________________Poustawiałem wszystko dokładnie tak jak ty i niestety ;(

W instrukcji tez nic nie mogę na ten temat znaleść pomimo, że są fotki właśnie z takim ustawieniem navi

Masz menu po angielsku?

Na bank bedzie to ze wchodzac w NAV wciskasz SETUP i scrolujesz nizej z tam ze moze tak byc ze inne ustawienie zniweluje ci to ktore chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę kotleta odgrzeje :kox: Co muszę pozmieniać żeby odpalił BNS w aucie w którym był RNS-e?? rozumiem ze pin 5 i 7 zamienić i co jeszcze?? Zasilanie na pin 15 i 16?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy do przejścia z bns do rns potrzebuję dodatkową antenę i przejściówkę do podłączenia zasilania do rnsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpinasz p&p pamietając o przełożeniu k-line w odpowiednie miejsce:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę czasem potrzebował przejściówki d podłaczenia navi?

nie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi chłopaki czy do montażuy Rnsa oczywiście zmienię ramkę na podwójny din, ale czy mój panel Klimatronika nie może zostać z B6? Mam w superanckim stanie a nie chce mi się zbytnio szukać innego. Czy kolega który zaczął ten post mógłby jeszcze raz umieścić wszystkie zdjęcia bo wygasły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel po tuningu bedzie pasowac o ile uda ci sie dobrze go przyciąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że do 2 din panel jest mniejszy? Będzie to widać jak obetnę? Czy lepiej kupić 2 din i poprzekładać guziki z mojego? A jak to wygląda z elektroniką, wystarczy że kupię sam panel i przełoże moją elektronikę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę montował koledze RNS-E, kolega ma aktualnie BNS-E 4.1. Radyjko 1 din Chorus. Mam teraz kilka pytań odnośnie tego co będę potrzebował do montażu tego:

1.Z tego co wiem co jest potrzebne:

a)kosz 2din(obojętnie czy będzie czarny czy biały? widać go gdzieś po złożeniu?)

b)Klimatronik 2din

c)jak sprawa wygląda z popielniczką? Musi być ta pod 2 din?

d)co tam jeszcze idzie do kompletnego montażu? Jakieś kable przejściówki? Gdzieś wyczytałem że jakaś przedłużka z anteny z dachu( na dachu siedzi ta antena rekin)

2.Jak wygląda sprawa z tym sterowaniem koło zapalniczki po montażu? Będzie ono aktywne?

---------- Post added at 13:28 ---------- Previous post was at 13:19 ----------

Jeszcze jedno prośba,była by możliwość żeby autor wątku odświeżył zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę montował koledze RNS-E, kolega ma aktualnie BNS-E 4.1. Radyjko 1 din Chorus. Mam teraz kilka pytań odnośnie tego co będę potrzebował do montażu tego:

1.Z tego co wiem co jest potrzebne:

a)kosz 2din(obojętnie czy będzie czarny czy biały? widać go gdzieś po złożeniu?)

b)Klimatronik 2din

c)jak sprawa wygląda z popielniczką? Musi być ta pod 2 din?

d)co tam jeszcze idzie do kompletnego montażu? Jakieś kable przejściówki? Gdzieś wyczytałem że jakaś przedłużka z anteny z dachu( na dachu siedzi ta antena rekin)

2.Jak wygląda sprawa z tym sterowaniem koło zapalniczki po montażu? Będzie ono aktywne?

---------- Post added at 13:28 ---------- Previous post was at 13:19 ----------

Jeszcze jedno prośba,była by możliwość żeby autor wątku odświeżył zdjęcia?

Kosz bez różnicy nic później nie widać.

Klimatronik w 2din jest węższy jak chcesz możesz przycinać.

Popielniczka jest inna, ale ta 1 din może zostać będzie tylko większa szczelina pod klimatronikiem.

Przejściówka do podłączenia RNS-e.

Co do anteny nie będę się mądrzył, bo nie wiem, ale na pewno jakiś adapter antenowy.

Sterowanie w tunelu nie będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na długość klmatronik jest taki sam tylko jest węższy? Zmierzył może ktoś o ile mm? Do czego jest ta szara wtyczka w rnsie nad wejściem od anteny? Mam fabryczny moduł Bluetooth gdzie on jest podłączany do RNS-E?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...