Montaż interfejsu IPOD pod RNS-E

wrclaguna

a ten kable to musi być do zmieniarki o danym numerze czy jest jeden typ kabla, żeby to podłączyć.

Na pewno jest więcej niż jeden typ kabla, różnica jest we wtyczce do radia, inna jest np. do RNS-E a inna do Concert 2.

czyli mam rozumieć, że z concerta II podejdzie kabel do bns-a??

Concert II ma złącze zmieniarki 8 pinowe, a BNS (RNS, Concert III, Symphony III) ma 12 pinowe.

Napisz jakie masz radio, czy masz zmieniarke, itd., będzie łatwiej doradzić :)

mam bns-a 5.0 bez zmieniarki, zmieniałem z concerta II na bns, mam schowek pod interfejs lub zmieniarkę, a chciałbym podłączyć interfejs usb do niego i chciałbym znać jaki mam mieć kabel, żeby to grało

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

nie posiadam obecnie przy tym radiu żadnej zmieniarki

ok, teraz będę widział jaki muszę kupić :wink: dzięki. A kabel jest inny z interfejsu do RNS niż zmieniarka ?

Wychodzi na to ze to samo :wink:

Niestety kabelek trzeba samemu wymodzić, aby podłączyć AMI

AMI działa niezależnie od zmieniarki, można mieć i zmieniarkę i AMI.

Czyli z A3 , TT :wink:

Jeszcze z R8 ale ciężko osiągalny, 420 035 785 , 420 057 785

Kolega możesz odświeżyć zdjęcie albo coś napisać jak rozwiązałeś sytuacje w schowku zmieniarki CD i interfejsu? Bo tez sprawiłem sobie takie zestaw i zastanawiam się jak to tam upchać. Myślałem nawet żeby włożyć jad pod podłokietniku tam jest takie otwór.

A ja zapytam o jedna rzecz, mam u siebie taki interfejs pod ipoda mini, wtyk jest taki sam jak jak iphonie, natpmiast iphone nie wchodzi, jest za mala dziura, czy aby podlaczyc iphona to potrzebuje zmienic tylko sama kieszonke, ten plastik, czy calosc lacznie z wtykiem i przewodami.

A może po prostu masz włożoną kieszonkę/adapter na mniejszego ipoda?

Powiem Ci tak, ja mam iPhona 4 i wchodzi działa, gra, z sterowaniem z kierownicy, (starsze modele pewnie będą się lądować, niestety powyżej wer. 4+ już nie) kolejny minus schowek muszę domykać na siłę bo wystaje parę milimetrów. Teoretycznie rozkręcałem to i w pewnym momencie plastik jest nitowany i musiałbyś rozwiercić to miejsce, pytanie tylko czy to ma sens, na ten moment lepszym rozwiązaniem było by wejście AUX albo USB.

A może po prostu masz włożoną kieszonkę/adapter na mniejszego ipoda?

No mozliwe ze tak jest, nie mam tego ipoda wiec nie wiem jakie ma wymiary ale mozliwe.

Odgrzebie troche temat. Mialem concerta 2 do niego rowniez kabel zmianiarki aktualnie bns z tym samym kabelkiem interfejs pod ipoda dzialal znienilem na interfejs usb i na radiu wogole nie ma opcji jego uruchomienia

W dniu 8.09.2013 o 20:30, marjankowi napisał:

8P0 057 785 lub 8P0 035 785

Sprawdzone, działa z nowym RNS-E

@wrclaguna orientujesz się czy interfejs o numerze 8T0 035 785 zagada z Audi a4 b6? z tego co mi wiadomo jest on z A8D3

Edytowane przez takexlife

Odgrzeje kotleta, udało się komuś to USB uruchomić z BNS? Próbowałem z kolegą na rns-e (nie LED i nie udało mi się)  m z nr 8E0 857 925 E