Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu


czaki22

Rekomendowane odpowiedzi

fahur

a czy podłączałeś lusterko w instalację przy lampce podsufitki,czy gdzieś indziej?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz dokupywac, ze starego lusterka odcinasz kawalek, przykrecasz do nowego i mocujesz... Nice & easy...

A czy z zewnątrz wygląda to jakoś estetycznie? Bo osłona mocowania jest chyba inna w B7 niż B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche kreatywnosci i wyglada bardzo dobrze

ja przykleilem cieniutki czarny filc do uchwytu a znajomy wyciol szablon i zamalowal farba do szyb :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to podłączyłeś, że współpracuje razem ze wstecznym??

tu znajdziesz cala rozpiske dla B6 i B7 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157734.0

np. dla B6:

pin 3 = rozłączenie fotochromu po wybraniu biegu wstecznego (z MCE, kostka 32-pin/30 – w drodze do MCE kabel przechodzi przez pomarańczowy 17-pinowy konektor – pin 9 – w lewym dolnym słupku A) [niebiesko/czerwony]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że obudowa uchwytu jest jakaś duża, tak jakby miała czujnik deszczu, natomiast sam uchwyt do szyby rzeczywiście taki jak ja mam w B6 https://picasaweb.google.com/112996710837203671527/Misc#5682563188960632290 przy czym ja nie mam wyłącznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Dzięki Panowie

Poprosiłem o numery. Jak tylko będę je miał to wam podam i wtedy podejmę decyzję które najlepiej kupić. Chodzić mi o takie lusterko aby było jak najmniej rezania przy uchwycie. Trochę się obawiam tego co napisał kolega "ruks" i nie chcę kupić nieodpowiedniego lusterka i bawić się w zwroty części.

Pozdrawima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% jest to lusterko z B7 - z B6 mam przed nosem i porownalem - inne uchwyty

A tak poza tematem to moje ciagle na sprzedaz :naughty: czarne fotochrom B6 komletne - no S-line pelna geba nie chce byc inaczej :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie po co klepnąłeś zbędnego posta. Po co tyle nerwów. Wesołych Świąt miły Panie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustereczko zamontowane, polecam lusterko z końcówką F z kompasem. Bardzo fajnie działa i wygląda też extra

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustereczko zamontowane, polecam lusterko z końcówką F z kompasem. Bardzo fajnie działa i wygląda też extra

Pozdrawiam

co daje ten kompas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim fajnie wygląda.

Wskazuje kierunej jazdy. Wyświetla N-północ, NE-północny-wschód, E-wschód, SE-południowy-wschód, S-południe, SW-południowy-zachód, W-zachód i NW-północny-zachód.

Kompas jest czuły i szybko reaguje na zmianę kierunku jazdy.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim fajnie wygląda.

Wskazuje kierunej jazdy. Wyświetla N-północ, NE-północny-wschód, E-wschód, SE-południowy-wschód, S-południe, SW-południowy-zachód, W-zachód i NW-północny-zachód.

Kompas jest czuły i szybko reaguje na zmianę kierunku jazdy.

Pozdro.

A gdzie to jest wyświetlane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podać numer tej zaślepki maskującej kabelki biegnące do lusterka? Widoczna tutaj http://upsilon.star.net.pl/~czaki/foto/P1010116.JPG między lusterkiem a sufitem, chyba składa się to z 2 części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklada się ona z 1 części i dam Ci numerek jak wróce do domu, za pare godzin bo akurat zaślepkę mam na wierzchu... ;)

tu masz zdjęcie poglądowe kompletu:

scaled.php?server=124&filename=03lc9.jpg&res=landing

i rozumiem, że chodzi Ci o szarą zaślepkę a nie o rynienkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do zdjęcia się nie wkleił :kwasny: Chodzi mi chyba o rynienkę :naughty: dokładnie o element w którym idą przewody od lusterka do podsufitki i jest tam kostka łącząca, zasłania on też część uchwytu mocującego lusterko od strony wnętrza auta. Na tym zdjęciu tego elementu brakuje http://upsilon.star.net.pl/~czaki/foto/P1010118.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ?,

ta czarna na zdjęciu:

4F0 857 593 D - nakładka, kanał przewodu-część górna,

ta szara zaślepka zewnętrzna z lewej na zdjęciu:

4F0 857 593 F - nakładka, kanał przewodu-część dolna (występuje w kolorach tapicerki, należy podać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...