Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu


czaki22

Rekomendowane odpowiedzi

Również proszę o poprawienie zdjęć,  w najbliższym czasie chciałbym sobie założyć takie lusterko :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a lusterko z Passata b5 lift bedzie pasować?

Mam takie kompletne z jakim dodatkowym czujnikiem (zmierzchu) plastikami i nie wiem czy jest sens zabierać sie za rezanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ma ktoś te fotki z postu #1? Przydał by się jakiś podgląd.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdyby Ktoś wrzucił świeże fotki, bo ja też przed rezaniem jestem.

Edytowane przez szpakuziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sobota,rezac trzeba a fotek nie ma.... no to wstawię fotki z tego co ja dziś wyrezałem

Studio_20190323_172729_compress_12.jpg

Wysokość jaką zostawiłem to 15mm ale troszkę za wysoko jest i lepiej ciąć by zostało 14mm

20190323_154352_compress_23.jpg

W pozostałości starego mocowania wyciąłem fragmenty by ta część osiadła na płasko na mocowaniu lusterka fotochoromowego

20190323_145225_compress_72.jpg

20190323_162002_compress_41.jpg

20190323_162523_compress_29.jpg

Muszę jeszcze podpiłować stare mocowanie by idealnie dolegała plastikowa osłona lusterka do szyby

20190323_162109_compress_15.jpg

Na starym mocowaniu przed cięciem trzeba odmierzyć odległość od dołu blaszki do zamka po prawej i zachować ten sam wymiar przy zamocowaniu do nowego lusterka bo inaczej będzie luźne.

Studio_20190323_180018.jpg

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starym mocowaniu tniemy tak żeby ten otwór do którego jest przykręcona blaszka pozostał? Czy obcinamy go i stare mocowanie trzyma się tylko na tej blaszce przykręconej do nowego lusterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem sobie lustereczko fotochrom na mały uchwyt, taki jaki miałem przy szybie, miałem nadzieję że w podsufitce znajdę gotową wtyczkę do jego podłączenia....ale niestety. Czy ktoś z szanownych Forumowiczów może mi pomóc jak je podłączyć? Zależy mi na tym żeby działało najlepiej jak może czyli włączało się po zapłonie i wyłączało po wbiciu wstecznego w automacie (multitronic).

Lusterko ma wtyczkę 6 pinową, MCE 8E0907279N . Wszystkie schematy jakie znalazłem dotyczą MCE z B6 a ja mam B7.
Bedę wdzięczny za wszelką pomoc, schematy etc.

 

Edit: chyba znalazłem odpowiedź na swoje pytanie.

 

Edytowane przez Morrales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...