Skocz do zawartości

13 13
czaki22

Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie z kompasem trafić to jak w toto lotka:facepalm: a po co Ci kompas kup normalne Marcino87 ma wystawione...a co do Q to nie orientuje się, też słyszałem że pasuje ale co i jak to Ci nie powiem no i napewno również ma czujnik zmierzchu ale czy podejdzie pod Twoje MCE to nie wiem:wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co mi z kompasem?? No cóż podobno laski krzyczą wooow i chcę tego doświadczyć :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

a lubię bajery więc jak już zmieniać lusterko to na nowy bajer :decayed:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Po co mi z kompasem?? No cóż podobno laski krzyczą wooow i chcę tego doświadczyć :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

Za dużo czytasz wątków Siemiana:polew::polew::polew: kup sobie normalne lustro bo i to jest trudno zdobyć a jak chcesz z kompasem to powodzienia może za pół roku gdzieś wyhaczysz:decayed:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za dużo czytasz wątków Siemiana:polew::polew::polew: kup sobie normalne lustro bo i to jest trudno zdobyć a jak chcesz z kompasem to powodzienia może za pół roku gdzieś wyhaczysz:decayed:

Chyba na razie przelakieruje sobie to moje szare na czarne pod kolor podsufitki i będę cierpliwie szukał tego czarnego z kompasem. Szukałem jakiś czas temu gałki od RS4 B7- ledwo co kupiłem to za chwile wysyp u nas na forum gałek od RSy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powodzonka:wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki :hi:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie zmieniam lusterko w B7 ze zwykłego na fotochrom. Prosiłem na aukcji drezdenko żeby przysłali fotochrom na małe mocowanie. Ale przyszło na duże. I teraz czeka mnie riezanie mocowania. Moje pytanie - czy przykręcenie małego uchwytu nie spowoduje zwiększenia dystansu czyli będzie szpara pomiędzy plastikową obudową lustra a szybą? Patrząc na zdjęcie z pierwszej strony wydaje się, że płaszczyzna przykręconego małego uchwytu jest powyżej plastikowej osłony o jakieś 2 mm. Czym najlepiej zamaskować kabelki i tą różnicę w średnicy od strony szyby, aby z zewnątrz było OK?

czaki22 napisał

odcinamy, kawałek czesci mocującej starego lusterka dokladnie na wysokości nitowania elementów, i przykrecamy tą cześć do nowego lusterka,

Jak odciąłem wg opisu to zostało mi bardzo mało mięsa z tej odcinki. I to ma się trzymać? Wg mnie za bardzo ażurowa konstrukcja. Jutro to wzmocnię distalem i klejem zywicznym w plastelinie.

Edytowane przez Januszek1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

A czy lusterko z B6 z czujnikiem zmierzchu będzie pracowało z MCE z B7 w wersji HIGH. Ktoś to ćwiczył?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam zwykłe lusterko bez fotochromu w a4 b7. Chciałbym założyć z fotochromem ale bez  czujników deszczu czy zmierzchu. 

Czyli ten stary uchwyt muszę odkleić? 

Jakiego lusterka muszę szukać od B6 czy B7? 

Takie lusterko podpina się tylko pod lampke podsufitki ? Czy jeszcze coś trzeba rezać?

Dobra już nie mam pytań. Wszystko już wiem :)

Edytowane przez HouseNight

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
    Mógłby ktoś wstawić zdjęcia jak zamontować lusterko na "duży" uchwyt do małego?
    Zdjęcia z pierwszego postu wygasły..

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również proszę o poprawienie zdjęć,  w najbliższym czasie chciałbym sobie założyć takie lusterko :-) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam prożbę o zdjęcie! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również podbijam o fotki z pierwszego postu ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy a lusterko z Passata b5 lift bedzie pasować?

Mam takie kompletne z jakim dodatkowym czujnikiem (zmierzchu) plastikami i nie wiem czy jest sens zabierać sie za rezanie..

Lepiej mieć Parkinsona i trochę powylewać, niż Alzheimera i zapomnieć wypić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i ma ktoś te fotki z postu #1? Przydał by się jakiś podgląd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Fajnie by było, gdyby Ktoś wrzucił świeże fotki, bo ja też przed rezaniem jestem.

Edytowane przez szpakuziom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prośba o foto jak przerobić uchwyt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi