Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Czy były jakieś specjalne wersje limitowane z jakiś super wyposażenie? Nie razu udało mi się zaobserwować ciekawe A4 B5 sprowadzane z Włoch. Co zaobserwowałem to dziwne pokreślenie chromowe ( takie jak wokół szyb) na klapie bagażnika pod napisem A4 i zazwyczaj białe zegary takie jak tu
1373453299_5.jpg

dodatkowo jakieś szmery bajer skóra + alcantra. Jaka to wersja? Są jeszcze jakieś inne znane unikalne wersje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te wersje z takimi fajnymi kolorami jak Pelikan Blue i ostatnio widziałem super polifta w takim kolorku jak świeżej zielonej trawki z pełnym chrom pakietem? To też jakaś specjalna wersja bo nie widziałem za dużo takich zielonkawych ( teraz na allegro żadnego) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje że te białe zegary były w UK, ostatnio w poszukiwaniu jakis b5 trafiłem własnie na forum UK i tam co 3ci A4 miał takie zegary :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej intensywniejszy zielony :P

800px_Audi_A4_B5_Avant_1_9_TDI_Facelift.jpg

http://www.quattroholic.com/2010/03/st-patricks-day-green-audi-collective_655.html auto koncernu VW/Audi w takich barwach

Mozę taki sam jak Twój nie widzę za dobre , zdjęcie masz gorszej jakości. Chyba w polfitach zmieniła się paleta kolorów.

Tak czy siak nadal szukam informacji na temat modeli z podkreśleniem chromowym pod napisem A4 na tylnej klapie. Jak dobrze pamiętam do tej pory widziałem tylko Avanty w tej wersji, białe zegary i zazwyczaj import z Włoch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

na Google znalazłem forum gdzie piszą że białe tarcze wychodziły w USA i UK w modelach poliftowych 1.8T 180KM :blink:

dokładnie takie:

6_107.jpg

jeśli to prawda,to te z fotki w 1-szym poście nie sa orginalne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakim cudem jak widziałem to we Włoszce wypasionej aż strach z 1.9 TDI 110 lub 115 nie pamiętam, chyba miała jeszcze Q? Zastanawia mnie tez polityka Audi czemu we Włoszech dostawali elektrycznie składane lusterka a na inne rynki nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem białe zegary w takim cudzie :Phttp://moto.allegro.pl/audi-a4-avant-1-8-turbo-180km-quattro-i1373453299.html

A co z tym zielonym kolorem, jakaś specjalna wersja czy taki kolor był na zamówienie? Jak to się nazywa concept Colour ( widziałem kiedyś A6 C5 z 1999/2000 w takim kolorze i tak pisał sprzedający) czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o białych zegarach już kiedyś było. nie wypuszczali z fabryki z białymi zegarami.

chromowane podkreślenie? może chodzi co i znaczek quattro pod oznaczeniami silnika?

różne kraje miały różne wyposażenie. np na włochy były składane el. lusterka i chyba w każdym klimatyzacja.

do szwajcarii produkowano półskórzane fotele (to się da zauważyć nie tylko w audi) oraz rozkładane siedzisko pod uda.

do ameryki była specjalna skórzana tapicerka.

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 01:19_________________________________________________

Zastanawia mnie tez polityka Audi czemu we Włoszech dostawali elektrycznie składane lusterka a na inne rynki nie?

we włoszech mają wąskie uliczki, do tego samochody parkują na ulicach, co za tym idzie, jest mało miejsca. więc po zaparkowaniu samochodu lusterka można jednym ruchem zamknąć. mimo wszystko można zauważyć, że samochody z włoch są często bardzo poobcierane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem chromowe podkreślenie pod napisem A4 , a nie pod napisem np 1.9 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak były białe zegary w audi to były nie ma ze nie

to jest oznaczenie 8D0 920 980Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym fajnym zielonym kolorem co tak wałkuje ,a nikt skory mi nie jest na ten temat tej palety kolorów powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-B5-CLUSTER-8D0-920-980Q-WHITE-DIALS-/170572664047

tu na dowodzik białe ori zegary do kupienia, wychodziły na rynek US

jak sie wklepie ich numer w google to co nieco mozna znaleźć, etka nie widzi tego numeru :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę tego kolor w tej palecie, chyba że jestem ślepy, lub nowe okulary muszę kupić :P

http://www.quattroholic.com/2010/03/st-patricks-day-green-audi-collective_655.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie zegry wychodzily w b5 w tdi :wink4:

do tego jak sie nie mysle na pewno były kubełki w pół skórach :wink4:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 01:47_________________________________________________tu masz za***ista wersje :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127931.0

:slina: :slina: :shocked: :shocked: :cool1: :cool1: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...