Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że twoja Józek jest wypasiona Bose, skóra, Fis itp itd. Uważam że najlepiej wyposażona B5 z TDI na forum nie licząc ESek i Rsów Jak będziesz sprzedawał za rok po wakacjach jak tego roku, tu uważaj bo kliknę na kup teraz na allegro i będziesz musiał oddać :P eheh :slina::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że twoja Józek jest wypasiona Bose, skóra, Fis itp itd. Uważam że najlepiej wyposażona B5 z TDI na forum nie licząc ESek i Rsów Jak będziesz sprzedawał za rok po wakacjach jak tego roku, tu uważaj bo kliknę na kup teraz na allegro i będziesz musiał oddać :P eheh :slina::kox:

do tego czasu to to auto dobiero bedzie ładne teraz to tam szłu nie ma :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dasz kosmicznej ceny typu 35 tys zł i o ile będziesz sprzedawał to łykam :P Bo kurde za rok miałbym tą kwotę co chciałeś tego roku za nią :P szkoda tylko że nie ma Q, ale w górach nie mieszkam :P

Wracając do tematu kto się wypowie na temat niespotykanego zielonego koloru :P ? Co to perła czy metalik ? Jakaś specjalna wersja? Kolor za dopłata z nietypowej palety? Wersja limitowana np 2000 samochodów w tym kolorze i tyle :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony kolorek nie był specjalną wersją, po prostu jest zielony, tak samo jak są czerwone, niebieskie a ostatnio nawet widziałem pomarańczowego avancika :gwizdanie: Kolega ma zielonego avanta i jest to normalna wersja 1.8, bez żadnych dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam składane lusterka i wszystkie szyby elektryczne i klimatronic i licznik w milach.

Wiem ,że był sprowadzony ale nie wiem skąd.

Idzie gdzieś to sprawdzić?

w dokumentach, oraz możesz się dowiedzieć do jakiego kraju został wyprodukowany samochód z wlepy w miejscu koła zapasowego w bagażniku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony zielonemu nie równy. Ma ktoś na forum taki kolor w B5 poliftowej jak ja zamieściłem na pierwszej stronie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakim cudem jak widziałem to we Włoszce wypasionej aż strach z 1.9 TDI 110 lub 115 nie pamiętam, chyba miała jeszcze Q? Zastanawia mnie tez polityka Audi czemu we Włoszech dostawali elektrycznie składane lusterka a na inne rynki nie?

1001326.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ja również mam i też pochodzi z italii ... kumpel brał skóre z ciemnego avanta 2.5 tdi i też miał lustra składane - italia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Do Kolorów ... Pierwszy Kolor To Paradise Green a Drugi To Lava Green ..te kolory też były w Palecie A3 ...kolega Kali Posiadał A3 w Takim Kolorze i tak Samo Ja

Paradise Green fotka079jg6.jpg

Oraz Lava Green 2083-30102010189.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalna limitowana wersja Audi A4 AZK 1,8T - 55 sztuk (45 na Niemcy i 10 na Japonię) :

http://www.mtm-online.de/en/highlights/details?id=26

16_1_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzily w tzw pakiecie sport z polskorami , bialymi zegarami z fisem, czarna podsufitka i jeszcze kilka bajerow, taki dzisiejszy S-LINE,

to co podaliscie to wlasnie jeden z takich

http://moto.allegro.pl/audi-a4-avant-1-8-turbo-180km-quattro-i1373453299.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w kodach jak sprawdzałem to właśnie mam napisane PAKIET SPORT wchodzi w to 1BE, kierownica S4, półkubły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w kodach jak sprawdzałem to właśnie mam napisane PAKIET SPORT wchodzi w to 1BE, kierownica S4, półkubły

Mógłbyś podać te kody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ta mam zawieszenie 1BA kierownice i gałkę zmiany biegów eSkową i pół kubełki :P Wiec chyba zawieszeni każdy wybierał sam :P Jestem cieka jak np w 1998r wygląda konfigurator A4 i jakie były opcje i za jaka cenę :P Dziwi mnie to że dużo wersji tak jak i moja ma np korbki z tyłu, chyba drogo wychodziła dopłata za elektrykę z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tez pakiet sport.. czyli 1be, polkubelki, kiera i mieszek skora, do tego auto z wloch czyli mam skladane lusterka.. elektryka tyl tez.. wiec mysle ze to wszystko zalezne od klienta.. jak kto dobral sobie.. bo widzialem juz rozne konfiguracje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się wam pochwalić bo ja mama 2000 w 115 kucy. Sedan srebro LZ7W

W oryginale srebro xenon ze spryskiem w zderzaku, białe zegary 1/2fis,pakiet chrom, pakiet oświetlenie, paiet drewno, skórka naręcznym.

Załozyłem już wnętrze z 2,5TDI 180koni -RECARO w materiale full lektryka i podgrzewanie, 2 DIN + nagłośnienie bosse, licznik full fis, skrzynia 6-biegów, stacyjka w schowku deski do aktywacji i dezaktywacji poduszko bocznej pasarzera.

W planie: już mam parktronic tył, multikirownicę, lustrko środkowe fotochromatyczne. tempomat, mała navi.

Muszę przyznać że wszystkie element pochodzą z aut i sam własnoręcznie demontuję całą opcję która mie interesuje a później wedle schematów które roię podczas demontarzu montuję w swoje audi. Dzięki czemu opcja jest wpełni zamontowana jak fabrycznie i działa bez zarzutów.

A tak na boku to te ładne zielone audi to wyszły tylko w 50zst więc śmiało można zaliczyć je do rarytasu.

Szkoda że ich jest coraz mniej. Ta już odpadła z rynku a wielka szkoda

http://moto.allegro.pl/a4-2-5tdi-quattro-xenon-s-line-recaro-i1359005231.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru .. lava green czy pelican blue to bądź co bądź rzadkie kolory na A4 B5.. lava green widziałem 3 razy w życiu na oczy..raz w DE .. drugi w Wawie w komisie i trzeci raz w Jabłonnej ( to była ta sama raczej ). Pelicana widziałem kiedyś u siebie w mieścinie.. Full body S4, środek beżowe skóry kubełkowe, chrom ramki i relingi :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...