Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jest z autkami z Belgii, też miały charakterystyczne wyposażenie :)

To mnie zaciekawiło bo moja jest ściągana z Belgii. Czym było to "charakterystyczne wyposażenie" ? Może mam coś czego nie mają inni albo nie mam czegoś co było normą w innych krajach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na rynku Niderlandzkim (Belgijski) były silnik 1.9 TDI AFF 75HP wiec nic ciekawego, taki ukłon Audi w ramach ochrony środowiska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na rynku Niderlandzkim (Belgijski) były silnik 1.9 TDI AFF 75HP wiec nic ciekawego, taki ukłon Audi w ramach ochrony środowiska :P

To też ale ogólnie nie były jakoś bogato wyposażone, zazwyczaj dekory ala drewno w środku, początkowe modele klima manualna :decayed:

To mnie zaciekawiło bo moja jest ściągana z Belgii. Czym było to "charakterystyczne wyposażenie" ? Może mam coś czego nie mają inni albo nie mam czegoś co było normą w innych krajach :kox:

Widziałem kilka z jasnym wnętrzem, czyli tapicerka w jasnym kolorze, kokpit też :wink4:

Bogate wyposażenie raczej we Francji było, tam większość autek było w skórze i z masą dodatków, ciężko o golasa B5 z Francji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chriss, Ty szprechasz? :blink:

ja, ich weiß eine fantastische :polew:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 19:10_________________________________________________Ich verwende Google Translator :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że najlepiej wypasione B5 są z importu z Włoch i Szwajcarii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na rynku Niderlandzkim (Belgijski) były silnik 1.9 TDI AFF 75HP wiec nic ciekawego, taki ukłon Audi w ramach ochrony środowiska :P

Chyba ukłon w stronę skąpstwa bo w NL to przeważnie same golasy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze pewnie golasy to były w Polsce, chodź nie znam ludzi którzy mają B5 z polskiego salonu :P wiec mogę się mylić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na rynku Niderlandzkim (Belgijski) były silnik 1.9 TDI AFF 75HP wiec nic ciekawego, taki ukłon Audi w ramach ochrony środowiska :P

Chyba ukłon w stronę skąpstwa bo w NL to przeważnie same golasy :naughty:

Nie prawda ja swoją przyjechałem z NL i dosyć bogato wyposażona jest prawdo podobne wersja Pro Line Style (w NL stawiano na ekologie i bezpieczeństwo raczej) :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też ale ogólnie nie były jakoś bogato wyposażone, zazwyczaj dekory ala drewno w środku, początkowe modele klima manualna :decayed:

Drewno mam ;P, zamiast jasnego wnętrza mam niebieskie ale za to jasną podsufitkę, słupki itp i na szczęście climatronic, dodatkowo mała navi z mapami beneluxu ;P Czyli ogólnie mówiąc lipa te auta z Belgii bez żadnych wodotrysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1691e500df53e32fm.jpg

Mam taką naklejkę na aucie, czy ktoś sobie ją nakleił, czy może to jakaś specjalna edycja?

Sportowe fotele, zawiedzenie 1be, fis, licznik z temperaturą oleju i ładowaniem, tylko ten silnik. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z tego co ściągałem dekory w B5 przynajmniej po drugim lifcie, to jest to prawdziwe drewno o dziwo. To tak tylko dla potomności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze pewnie golasy to były w Polsce, chodź nie znam ludzi którzy mają B5 z polskiego salonu :P wiec mogę się mylić :P

Ja mam Polaka, ale nie jest najgorzej :) Rodzice mają z NL i brakuje dodatkowych wskaźników (temp. oleju i ładowania), 1/2 FIS, brak xenonów. To tyle porównując z moim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeże kotleta, jeszcze takie były w eskach:

http://picasaweb.google.com/lh/photo/DPCjm29n_3qTBP0vkdLcnQ?feat=embedwebsite

zdjecie zapozyczone od kolegi teeree

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1691e500df53e32fm.jpg

Mam taką naklejkę na aucie, czy ktoś sobie ją nakleił, czy może to jakaś specjalna edycja?

Sportowe fotele, zawiedzenie 1be, fis, licznik z temperaturą oleju i ładowaniem, tylko ten silnik. :tongue4:

ktoś sobie nakleił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeże kotleta, jeszcze takie były w eskach:

http://picasaweb.google.com/lh/photo/DPCjm29n_3qTBP0vkdLcnQ?feat=embedwebsite

zdjecie zapozyczone od kolegi teeree

w esach? :mysli: mam takie w tdi :wink4: w S4 widziałem tylko karbony i drewno orzechowe (głównie u amerykanów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeże kotleta, jeszcze takie były w eskach:

http://picasaweb.google.com/lh/photo/DPCjm29n_3qTBP0vkdLcnQ?feat=embedwebsite

zdjecie zapozyczone od kolegi teeree

w esach? :mysli: mam takie w tdi :wink4: w S4 widziałem tylko karbony i drewno orzechowe (głównie u amerykanów)

Ja widziałem już w dwóch ori S4. Czyli wychodzi na to że dekor jak i cała reszta wyposażenia były zawsze do wyboru.

Ps. widziałem juz S4ki na zwykłych listwach tzw. łuskowych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że włączam się teraz do tej dyskusji sprzed roku, ale jestem nowym użytkownikiem forum.

rafalekx - masz 100% racji. Oto kilka słów na potwierdzenie.

Moja A4 posiada podkreślony znaczek A4, a także:

- sportowe fotele (półskóra - boczki skórzane, środek materiał) takie jak w pierwszej A4 wrzuconej na zdjęciu przez michu93,

- białe zegary z białym podświetleniem,

- skórzana gałka i kierownica S,

- obniżone zawieszenie,

- felgi BBS 17' (mogły być dodane przez poprzedniego właściciela, niekoniecznie były po wyjechaniu z salonu),

Autko w avancie, rocznik 2001, kolor srebrny, 1.9 TDI 115 km. Pochodzenie włoskie, ale elektrycznych lusterek nie ma (widocznie pakietu italia brak). Sprawdzę to jeszcze po przeanalizowaniu naklejki w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...