Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Jaki układ wydechowy? Remus, Milltek, Magnaflow, Blueflame czy Custom?


Remik-A4

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem SZALENIE zadowolony a ze dodatkowo mam High Flow Cat turbina ssssssyczy 2-3 razy glosniej :kox:cos pieknego :kox: i to przy zwyklej K03 :decayed: pod K03-073 jest ponoc podobnie

a przy K04-015 jest total orgazm...tak pisza za oceanem :grin:

zobacze moze sobie sprawie wieksza syczawe bo wtryski 386ccm juz mam :wink:

----------------------------------------------------------------------------------------------------

ps. rozmumiem, ze masz cos takiego :eusathink:jak tak to mnie sie podoba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Pozwolę sobie zadać pytanko bo temat bardzo podobny dot.wydechu. Mianowicie zachciało mi się podwójnego wydechu w moim 2.0 alt. Wydech wiadoma rzecz podpasował z 1.8T. Kupiłam wydech środkowy i dwa końcowe(komplet) żadnych dziur czysty ładny. Okazało się że po odpaleniu pierdzi identycznie jak każdy inny dziurawy tłumik W trasie kaplica głośno w środku płakać się chce?. Pytałam po różnych forach itd odpowiedzi różne. Mechanik twierdzi że to wina środkowego mimo tego że ładny z wierzchu to może być wypalony. Nie wiem co teraz robić inwestować w drugą używkę?. Jest to możliwe że jest wypalony. Doradzcie co robić w jaką iść stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik prawdopodobnie ma rację,i raczej bez podmiany środkowego tłumika śię nieobejdzie,spróbój zapytać na autozłomie

czy istnieje możliwość kupna z gwarancją rozruchową:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, gregoricos napisał:

Mechanik prawdopodobnie ma rację,i raczej bez podmiany środkowego tłumika śię nieobejdzie,spróbój zapytać na autozłomie

czy istnieje możliwość kupna z gwarancją rozruchową:hi:

Czyli jednak istnieje możliwość że ten tłumik jest wypalony. Kurde a tak ładnie z wierzchu wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko z każdej końcówki opary wychodzą obficie i po równo

 

 

Edytowane przez monia12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeczywiśćie tródno zawyrokować o przyczynie,ale jeżeli przed wymianą było dobrze,a wszystko zmieniło śię na gorsze po wymianie z 1.8T,to chyba tu leży przyczyna,

a może tłumiki przeznaczone do 1.8T,nie sa kompatybilne z 2.0 ,może ktoś bardziej obeznany w temacie wydechu coś jeszcze Ci doradzi:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym pomyślałam dla tego zapukałam do tego działu. Nagralam filmik jal to brzmi

 

Edytowane przez monia12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będziesz muśiała wrućić do Swojej wersji,lub zrobić swap na 1.8T:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję jeszcze z innym tłumikiem środkowym Jeśli będzie to samo. To masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,a tak swoją drogą,to wydech na dwa kominy jak dla mnie też wygląda super,życzę cierpliwośći

byćmoże będzie nagrodzona:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że takie głośne pierdzenie jest tylko na zimnym silniku kiedy jest na obrotach. Jak już zejdzie z obrotów i chodzi na luzie to wszystko jest ok. Odgłos jak w każdym innym aucie. Dopiero kiedy dodam gazu do2tyś obr wysobywa się pierdziawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mechanik zdemontował środkowy tłumik i go rozciął Okazalo się że jest wypalony dla tego auto tak pierdzialo. Nie wstawi tłumika od 1.8 tylko spowrotem macierzysty od 2.0 i dospawa do niego złącze Y w ten sposób złączy z nim dwa koncowe wydechy. W tedy nie będzie problemu z pierdzacym dźwiękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...