Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Błąd przełącznika światła hamulców 00526 - pytanie.


mlodyabc

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu jeden jedyny raz zapaliła mi się kontrolka ESP, po zgaszeniu silnika i ponownym zapaleniu już się nie pojawiła. Po podłączeniu Vaga wyrzuciło błąd:

1 Fault Found:

00526 - Brake Light Switch-F

36-10 - Open Circuit - Intermittent

Jest to: przełącznik świateł hamulców – niewłaściwy sygnał (f)

Czytałem wątek o tym błędzie i jeżeli u kogoś on występował to ESP albo świeciło się cały czas albo pojawiało co jakiś czas do tego światła stop nie działąły tak jak powinny u mnie natomiast ze światłami jest wszystko ok i kontrolka tez już nigdy się nie zaświeciła czy mimo to i tak wymienić ten przełącznik lub co proponujecie?

Oraz miałbym pytanko co oznacza to 36-10 gdyż w opisie błędów oraz nigdzie tego nie znalazłem?

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Fault Found:

00526 - Brake Light Switch-F

36-10 - Open Circuit - Intermittent

Jest to: przełącznik świateł hamulców – niewłaściwy sygnał (f)

co oznacza to 36-10 gdyż w opisie błędów oraz nigdzie tego nie znalazłem?

na podstawie czego wydedukowałeś, że niewłaściwy sygnał (f) skoro pod kodem błędu masz napisane, że nastąpiła sporadyczna przerwa w obwodzie czujnika F

skorzystaj sobie z tych kodów błędów (masz tam opis tych kodów pod głównym błędem) a jeśli któryś z zakresów kodów błędów się nie otworzy z powodu zbyt znacznego tekstu do przetłumaczenia to musisz kliknąć na wersję oryginalną :

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.gerritspeek.nl/vag-com_foutcodeslijst-en.html&ei=njU6S4O6NI6i_Abe7s3dDQ&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CAkQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3D%2522Additional%2BInformation%2B-%2BExtra%2Bcode%2Bat%2Bend%2Bof%2Berror%2Bmessages%2522%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26hs%3Dkwf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd wykasować i jeździć dalej nie zawracając tym sobie d*py - przecież napisałeś, że kontrolka już nie daje się we znaki więc i problemu już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam starego kotleta ...

mam identyczny błąd ... pierwszy raz pojawił się - tak podejżewam bo nie zwagowałem wówczas auta - na początku lipca ... teraz wyskoczył ponownie ... dokładnie taki jak u kolegi:

00526 - Brake Light Switch-F

36-10 - Open Circuit - Intermittent

Jeździć czy kupić czujnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam starego kotleta ...

mam identyczny błąd ... pierwszy raz pojawił się - tak podejżewam bo nie zwagowałem wówczas auta - na początku lipca ... teraz wyskoczył ponownie ... dokładnie taki jak u kolegi:

00526 - Brake Light Switch-F

36-10 - Open Circuit - Intermittent

Jeździć czy kupić czujnik?

jak nie zadzialaja światla stopu to ktoś Ci w doope wjedzie ... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam starego kotleta ...

mam identyczny błąd ... pierwszy raz pojawił się - tak podejżewam bo nie zwagowałem wówczas auta - na początku lipca ... teraz wyskoczył ponownie ... dokładnie taki jak u kolegi:

00526 - Brake Light Switch-F

36-10 - Open Circuit - Intermittent

Jeździć czy kupić czujnik?

jak nie zadzialaja światla stopu to ktoś Ci w doope wjedzie ... :grin:

to będzie jego problem ;):evil:

a tak poważnie to nie mam innych objawów - jakiś czas temu jeden stop zapalał się ale słabiej po czym potrafił się rozświetlać mocniej - wymienię żarówy - jak wyskoczy jeszcze raz kupię ten czujnik i tyle.

---------- Post dopisany 01-10-2012 at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2012 at 11:57 ----------

puki co od okolo 2 tygodni smigam z założonymi nowymi żarówkami stopu ... błędu brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten błąd wystąpił po gwałtownym naciśnięciu pedału hamulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio to samo w Pasku B5-styki czujnika trochę przypalone, po wyczyszczeniu styków nadal to samo. Winna okazała się żarówka Od stopu-była tak jakby nie do końca przekręcona i czasem robiła zwarcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta, otuz nie zapalały mi się światła stop ,wymieniłem czujnik działało jeden dzień i teraz wywala błąd jalk wyzej, vcds pokazuje że światła stop są activated cały czas ,natomias czujnik załącza po wciśnięciu pedału co może to powodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...