Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż układu spryskiwaczy reflektorów


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Następny do kolekcji :decayed: - Grzechu graty bo naprawdę sporo ludzi czekało za tutorialem do sprysków :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz wziąć mojej audi na wychowanie!? tak na pół roku,coś byś tam dłubną przy okazji..................... :wink4:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie :good: co prawda za robote wezme sie wiosna ale juz teraz moge pytac...czy po podlaczeniu wg schemtu ktory podales (elektryka) beda sie wlaczaly z opoznieniem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie :good: co prawda za robote wezme sie wiosna ale juz teraz moge pytac...czy po podlaczeniu wg schemtu ktory podales (elektryka) beda sie wlaczaly z opoznieniem??

Tak będą się włączał z opóźnieniem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArturB6 napisał(a):

a ile kosztuje jakby co taki MCE, ktory to obsluguje??

sprawdz pierwsze jaki posiadasz Modul a dokladnie z jaka koncowka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i okazalo sie ze jedyny modul ktory nie obsluguje spryskow lamp siedzi wlasnie u mnie 8E0907279C...czyli został mi tylko wymiana MCE??

Ma moze ktos na sprzedaz w dobrych pieniadzach taki ktory obsluzy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce zeby dzialalo jak Ori a jak zepne z silniczkiem spryskiwacza szyb to bedzie sie lało na lampy zawsze jak sikne na szybe :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekażnik 2 tranzysatory bd147, kondensator 220uF/16V przekaźnik jakikolwiek. dwie diody zenera ok. 11V i rezystor na wyjściu ... po poskladaniu do kupy masz gotowy przekaźnik ktory:

po ok 3 sek .wlacza przekaźnik

i po ok 3 sek po puszczeniu zasilania ( puszczenie spryskiwania tylnej szyby np. ) puszcza przekażnik. u mnie to dzialalo bez najmniejszego problemu w Mondeo... jak oryginal :)

a mozna tez chyba kupic taki gotowy przekznik z taką funkcją. ale nie wiem gdzie i jak to nazwac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja juz wole kupic uzywany MCE ktory to obsluzy :) Stolkien nie mowie oczywisci ze Twoj pomysl jest zly ale klocki Lego (patrz.moduly) wole skladac niz elektronike od "podstaw"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja rozumiem. Ale po prostu wspominam stare czasy jak jeszcze miałem więcej samozaparcia. :) teraz to i ja kupił bym nowy moduł. :good: i tak też będę musiał zrobić. ale myslę narazie jaki zderzak kupić oczywiście pod Spryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam juz wszystko poza: modulem, pompka i kablem...

Ma ktos moduł na srzedaz w dobrych pieniadzach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam juz wszystko poza: modulem, pompka i kablem...

Ma ktos moduł na srzedaz w dobrych pieniadzach??

Tu masz w dobrych pieniadzach:) http://allegro.pl/audi-a4-komputer-sterownik-8e0907279b-temic-i1392534986.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...