Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż układu spryskiwaczy reflektorów


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdz sprysk czy czasem nie jest zatkany :) leje sie z niego ? albo juz pompka slaba i niedomaga ( podaje slabe cisnienie ) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwie pompki :) Jedna na spryskiwacze szyb a druga do spryskiwaczy lamp czyli do lewego i prawego sprysku :wink4: Po przewodach nie trudno bedzie sprawdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli skoro jeden sprysk dziala a plyn nigdzie nie cieknie, musi byc cos przytkane jutro bede kombinowal

:notworthy::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem :disgust:

nie działaja mi oba siusiaki na ori ksenony, prawdopodobnie padla juz pompka od nich....

i tu mam pytanie glownie do autora tego postu :naughty: Czy da sie wymienic ta pompke od strony nadkola??

tak zeby ominac demontaz lampy badz zderzaka....? z gory wielkie thx :decayed:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem :disgust:

nie działaja mi oba siusiaki na ori ksenony, prawdopodobnie padla juz pompka od nich....

i tu mam pytanie glownie do autora tego postu :naughty: Czy da sie wymienic ta pompke od strony nadkola??

tak zeby ominac demontaz lampy badz zderzaka....? z gory wielkie thx :decayed:

:)

Mozesz srobować od strony nadkola z przodu :) Upewnij sie czy masz taki sam zbiorniczek jeszcze :wink4:

A jak nie to musisz sciagnąć lewą lampę ( cztery sruby ) i masz porządny dostęp do pompki spryskiwaczy reflektorow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odgrzeje temat trochę... gdzie mogę dostać taki dodatkowy zbiorniczek lub podobny prócz ASO..do najbliższego ASO mam dość daleko...a na alledrogo nie znalazłem takiego ;/

Ogólnie kupiłem taki na dwie pompki, ale intercoolera nie da się wtedy założyć i ratuje mnie tylko dodatkowy zbiorniczek.

Pomocy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za temat :):) wrescie wiem jak to zrobic od czego zacząć:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozwolicie że podepnę się pod już istniejący temat. U mnie co prawda mam fabryczny xenon i spryski, ale niestety nie działają. Po wczorajszym grzebaniu wywnioskowałem że pompka sprawna, tylko nie dochodzi prąd do niej. Bezpiecznik (ten wspólny od obu pompek) sprawny. Możliwe że jest jakiś przekaźnik który steruje pracą tej pompki, tylko gdzie go szukać?

Mam podobny problem. U mnie się nie wysuwają spryski :( W wolnej chwili sprawdzę tą pompkę na krótko czy działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz bezpiecznik nr 37 :) jak jest OK to pompka spryskiwaczy reflektorow pewnie padła .

http://allegro.pl/pompka-spryskiwaczy-reflektorow-audi-bmw-ford-vw-i2085865838.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz bezpiecznik nr 37 :) jak jest OK to pompka spryskiwaczy reflektorow pewnie padła .

http://allegro.pl/pompka-spryskiwaczy-reflektorow-audi-bmw-ford-vw-i2085865838.html

Grześ ta pompka niebardzo radzi sobie z wysunięciem ori sprysków , jest troszke za słaba :confused4: mam taką samą i rozgladam sie za ori bo ta nie daje rady ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..zakupiona :good: dam znaka co i jak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sama jest w ASO ale cena wyzsza , SKODA chyba to robi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam od Laguny :decayed: taką tylko miałem pod ręka i założyłem na próbę. Pól roku śmiga nie ma problemu z wysuwaniem sprysku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przydadzą sie długości poszczególnych odcinków bo akurat pomierzyłem z oryginału

Oryginał skałda sie z 3 odcinków

-30cm

-7.5cm

-115,5cm

tak było u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie działały spryski, przed chwilą sprawdzałem co jest nie tak i okazało się, że silniczek padł,zrobiłem fotkę jak wyglądał w środku :

20120208558.jpg

Uploaded with ImageShack.us

od razu zamówiłem ten z linku który podał wrclaguna, co prawda ma inne numery niż mój( miałem o nr. 3BO 955 681 A wyprodukowany w Czechach :thumbdown: ), ale wygląda na oko tak samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...