Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PS3 vs XBOX360


Rekomendowane odpowiedzi

xbox, ps3 czy imac... jest to obojętne ustawienia eternetu są podobne. :naughty:

Fafal ma problem z routerem (prawdopodobnie) gdzie musi dopisać urządzenie aby działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xbox, ps3 czy imac... jest to obojętne ustawienia eternetu są podobne. :naughty:

Fafal ma problem z routerem (prawdopodobnie) gdzie musi dopisać urządzenie aby działało.

No tak.. W sumie, niepotrzebnie się czepiam.. :wink4:

Ja mam lepiej z moim Ps3 - nie mogę od miesiąca ogarnąć VOIPa w Ps3 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xbox, ps3 czy imac... jest to obojętne ustawienia eternetu są podobne. :naughty:

Fafal ma problem z routerem (prawdopodobnie) gdzie musi dopisać urządzenie aby działało.

No tak.. W sumie, niepotrzebnie się czepiam.. :wink4:

Ja mam lepiej z moim Ps3 - nie mogę od miesiąca ogarnąć VOIPa w Ps3 :kwasny:

przez co chcesz gadać przez chat? czy inny app?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat. Moje ustawienia wyglądają tak.

W routerze (TP LINK - WD8910):

Upnp - Enable

dodałem wskazane przez PS3 porty do otwarcia (port forwarding). - nie pomogło [w tej opcji nie mogę podać IP urządzenia]

próbowałem też przez Virtual Servers (wskazują IP konsoli i porty)

dodałem IP konsoli do DMZ - nie pomogło - i to mnie najbardziej dziwi - może coś źle robię...

W konsoli:

Upnp - Disable - nie wiem dlaczego, ale to chyba nie ma takiego wpływu na VOIP i otwieranie portów

NAT type 2 - czyli połączenie bezprzewodowe, prędkośc testowa ok. 4-5MB

W konsoli robiłem test Mikrofonu i normalnie wskaźnik się porusza. Nie wiem czy przy tym powinienem w słuchawkach słyszeć coś czy nie, ale sam wskaźnik wskazuje, że mikrofon jednak odbiera.

W Battlefieldzie - ani Ja nie słyszę nikogo, chociaż widzę po ikonkach, że gadają - ani nikt nie słyszy mnie.. Ogólnie coś jest zablokowane, bo przecież powinienem chociaż słyszeć ludzi.

:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer nie wiem o co chodzi ale spróbuj tak:

w menu PS3 wejdź na ustawienia akcesoriów-ustawienia urządzenia audio i tam masz urządzenie wejściowe i wyjściowe, zaznacz i wybierz to które masz. Jeśli nie trafiłem totalnie to sorrki, ale szwagier miał osatnio problem z headsetem który niby działał a gdy włączyliśmy GT5 to go nie słyszałem.

Po takim zabiegu się poprawiło i wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enia akcesoriów-ustawienia urządzenia audio i tam masz urządzenie wejściowe i wyjściowe, zaznacz i wybierz to kt

Mam to ustawione tak jak to jest w filmiku od 4:00min..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak myślicie PS3 już trochę latek na rynku jest.... nie myślicie że niedługo jej specyfikacja nie wystarczy do odpalania nowych tytułów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już szykują 4. A właściwie coś co będzie się nazywało Orbis. Cyfra 4 jest pechowa w kulturze japońskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tej 4 to czytałem ze 2 lata temu na jakiejś ruskiej stronie, później co jakiś czas wpadałem na mniej lub bardziej wiarygodne informacje i doniesienia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotaku jest jednym z lepiej poinformowanych źródeł jeśli chodzi o tematykę gier http://kotaku.com/5896996/the-next-playstation-is-called-orbis-sources-say-here-are-the-details

Przy okazji wprowadzenia 4 Sony chce wprowadzić system, który ma przypisywać gry do konsoli tak żeby nie można było odsprzedawać używanych egzemplarzy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli faktycznie wprowadzą ją w sezonie wakacyjnym przyszłego roku... to powoli zakup ps3 przestaje się opłacać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak myślicie PS3 już trochę latek na rynku jest.... nie myślicie że niedługo jej specyfikacja nie wystarczy do odpalania nowych tytułów?

aju chyba źle napisałeś to zdanie bo to nie jest komputer który z biegiem czasu może nie odpalić nowych tytułów, przynajmniej tak Cię zrozumiałem :)

Na PS3 każdy wydany tytuł będzie dobrze śmigać, jedynie będą ustępować pod względem graficznym nowym tytułom które zostaną wydane na pc gdzie są najnowsze "smaczki graficzne" ale tak zawsze było i będzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3 ma taką moc że jeszcze długo bedziemy sie nią cieszyć... a na PS4 troche trzeba będzie jeszcze poczekać ... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3 ma moc ale nikt jej nie wyciągnie w pełni ze względu na zagmatwana architekturę.

Ostatnio miałem na dzień ps3 nowe powiem ze porażka na całego - wszystkie kable krótkie jakość plastiku tragedia.

Przez przypadek kupiłem Xbox'a i nie żałuje.Sony jest zacofane pod względem gier sieciowych dlatego nie ma szans na wygranie pojedynku ps4 xbox 720.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja baaaaaardzo długo byłem zwolennikiem PS... dość długo miałem PS2, i jak zmienić na inną konsole to tylko o PS3 myślałem... Do czasu kiedy nie miałem na testach w domu i PS3 i Xboxa 360.... po jednym dniu testów kupiłem Xboxa :naughty: i jestem baaardzo zadowolony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3.....mialem tez xboxa i sprzedalem go i zostawilem ps3, dodatkowo masz granie on line za free, a nie za kase jak to jest na xboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3.....mialem tez xboxa i sprzedalem go i zostawilem ps3, dodatkowo masz granie on line za free, a nie za kase jak to jest na xboxie.

przy czym xbox ma usluge zawsze dostepna, a ps3 miala rok temu dluuuuga przerwe :naughty:

koszt gry online to 30-40PLN za 3 miesiace (w zaleznosci od kursu walut) - wiec nie ma dramatu moim zdaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrapka 79zl na rok w media expert.W promocji 6 zł za 2 miesiące zapłaciłem.W ps3 żeby mieć dostęp do dużej ilości dem gier to tez trzeba zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja baaaaaardzo długo byłem zwolennikiem PS... dość długo miałem PS2, i jak zmienić na inną konsole to tylko o PS3 myślałem... Do czasu kiedy nie miałem na testach w domu i PS3 i Xboxa 360.... po jednym dniu testów kupiłem Xboxa :naughty: i jestem baaardzo zadowolony :decayed:

Bo masz dużo piratów dlatego jesteś :decayed:

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ----------

przy czym xbox ma usluge zawsze dostepna, a ps3 miala rok temu dluuuuga przerwe :naughty:

Ale to nie jest wyznacznik żeby decydować o zakupie danej konsoli, mieli "potknięcie" co się może każdemu przytrafić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...