Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PS3 vs XBOX360


Rekomendowane odpowiedzi

o tyle gry na PS3 wykorzystują jej możliwość w 40%

Wybacz, ale kto Ci takich glupot naopowiadal? :D

Troszke przesadził , moim zdaniem już MGS4 wykorzystuje bardzo duzo z potencjału PS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale co prawdo to prawda. Chociaż daleki jestem od dyskusji na temat "mozliwości obu konsol i tym jak jaka gra wygląda tutaj i tu".. :) Tym bardziej, że gry wyglądaja praktycznie tak samo. Ale swoje zdanie mam.

_________________________________________________

No spoko, konsola jak konsola.. :)

Tylko nie ma kabla HDMI w zestawie, więc będziesz musiał dokupić.

HDMI - póki co i tak nie mam gdzie tego wpiąć

Jeśli masz w miarę nowy i fajny monitor, to możesz podpiąć sobie pod niego konsolę.

Sprawdź tylko czy masz wejście DVI-D to jest wejście cyfrowe tak samo jak HDMI przez co możesz użyć odpowiedniego kabla i zadziała.

7463546.jpg

Jak podłączysz konsolę i zobaczysz, że nie masz dźwięku to daj mi znać :polew: Powiem Ci co zrobić, żeby podpiąć zwykłe głośniki, oczywiście o ile nie masz głośników z wyjściem optycznym (takie obsługuje konsola + dźwięk w pełni przestrzenny :naughty: )

I o ile nie podpinasz konsoli poprzez HDMI do telewizora lub innego urządzenia z wbudowanymi już głośnikami. Bo wtedy dźwięk będzie normalnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączysz konsolę i zobaczysz, że nie masz dźwięku to daj mi znać :polew: Powiem Ci co zrobić, żeby podpiąć zwykłe głośniki, oczywiście o ile nie masz głośników z wyjściem optycznym (takie obsługuje konsola + dźwięk w pełni przestrzenny :naughty: )

I o ile nie podpinasz konsoli poprzez HDMI do telewizora lub innego urządzenia z wbudowanymi już głośnikami. Bo wtedy dźwięk będzie normalnie..

Te, kolo - do monitora to się komputer podpina, konsola idzie do tv zapewne przez ojro póki co

Lepiej mi podpowiedz co Sobie jeszcze dokópić do tej konsolki z opcji nr 2 na dzień dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale co prawdo to prawda. Chociaż daleki jestem od dyskusji na temat "mozliwości obu konsol i tym jak jaka gra wygląda tutaj i tu".. :) Tym bardziej, że gry wyglądaja praktycznie tak samo. Ale swoje zdanie mam.

_________________________________________________

No spoko, konsola jak konsola.. :)

Tylko nie ma kabla HDMI w zestawie, więc będziesz musiał dokupić.

HDMI - póki co i tak nie mam gdzie tego wpiąć

Jeśli masz w miarę nowy i fajny monitor, to możesz podpiąć sobie pod niego konsolę.

Sprawdź tylko czy masz wejście DVI-D to jest wejście cyfrowe tak samo jak HDMI przez co możesz użyć odpowiedniego kabla i zadziała.

7463546.jpg

Jak podłączysz konsolę i zobaczysz, że nie masz dźwięku to daj mi znać :polew: Powiem Ci co zrobić, żeby podpiąć zwykłe głośniki, oczywiście o ile nie masz głośników z wyjściem optycznym (takie obsługuje konsola + dźwięk w pełni przestrzenny :naughty: )

I o ile nie podpinasz konsoli poprzez HDMI do telewizora lub innego urządzenia z wbudowanymi już głośnikami. Bo wtedy dźwięk będzie normalnie..

ja mam tak podpieta konsole i obraz jest bardzo dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak podpieta konsole i obraz jest bardzo dobry

Bo to jest bardzo dobre złącze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączysz konsolę i zobaczysz, że nie masz dźwięku to daj mi znać :polew: Powiem Ci co zrobić, żeby podpiąć zwykłe głośniki, oczywiście o ile nie masz głośników z wyjściem optycznym (takie obsługuje konsola + dźwięk w pełni przestrzenny :naughty: )

I o ile nie podpinasz konsoli poprzez HDMI do telewizora lub innego urządzenia z wbudowanymi już głośnikami. Bo wtedy dźwięk będzie normalnie..

Te, kolo - do monitora to się komputer podpina, konsola idzie do tv zapewne przez ojro póki co

Lepiej mi podpowiedz co Sobie jeszcze dokópić do tej konsolki z opcji nr 2 na dzień dobry :)

Słuchaj starszych !

- Pytasz młodzieńcze co dokupić do konsoli..

Jest tam kabel HDMI (regularny) więc jak nie masz takiego wyjścia w TV to musisz kupić kabel HDMI z końcówką taka jaka będzie Ci pasować.

Jak podpinasz pod telewizor to głośniki masz, jak pod mionitor to trzeba zrobic myk z przejściówkami do głośników z wyjściem "mini jack".

No i już... wszystko masz..

Ps. Jaki TV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jaki TV ?

Póki co CRT zwykły czyli wpinam się przez euro złącze. Masm niby jeszcze wejście RGB, ale nie wiem czy z konsoli da się to jakoś wpiąć. Z dżwiękiem jakby co to Sobie poradzę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jaki TV ?

Póki co CRT zwykły czyli wpinam się przez euro złącze. Masm niby jeszcze wejście RGB, ale nie wiem czy z konsoli da się to jakoś wpiąć. Z dżwiękiem jakby co to Sobie poradzę :tongue4:

o jezu, jakos obrazu bedzie straszna :decayed:

ja mialem przez jakis czas obraz po euro

jak przepialem na hdmi --> DVI to spadly mi kapcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie zdecydowanie Xbox ...wiecej nowosci no i Microsoft nie pozowli jej tak umrzec ..wiec bedzie wspierany z kazdej strony..

a PSX3 ostatnio podupada wg. mnie i mniej gier sie pokazuje na PSX3...

ja wole XBOX i np. Dragon Balla jakiegos :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie zdecydowanie Xbox ...wiecej nowosci no i Microsoft nie pozowli jej tak umrzec ..wiec bedzie wspierany z kazdej strony..

a PSX3 ostatnio podupada wg. mnie i mniej gier sie pokazuje na PSX3...

ja wole XBOX i np. Dragon Balla jakiegos :D

:evil:

_________________________________________________

Zapytam, może zostsał jakiś monitor to bym Ci go sprzedał za grosze jakieś.. (22" ok. 350zł)

Ale 10% szans, bo tylko 100sztuk mieliśmy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Was rozumiem że crt przez euro to lipa...

Tyle że to kwestia tygodnia, max. dwóch i będzie plazma lub lcd :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko wielka plazma plus dobry sprzet muzyczny (tak zeby kanapa się trzesła podczas uderzenia autem) PS3 i doznania gwarantowane :evil:

Jak mialem podpiete przez euro złącze PS3 do CRT to tragedia była ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.panasonic.com.pl/oferta.php?prod=4338

bedzie :?: bo do takiego sie przymierzam...

do dźwięku już coś jest :gwizdanie:

Nie ma masażera stóp :thumbdown: :thumbdown: Lipa :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz ja bym bral samsunga albo LG

zapraszam do dyskusji :rolleyes:

http://www.a4-klub.pl/smf/ktora_plazme_wybrac_a_moze_jednak_lcd-t81529.0.html

Nie ma masażera stóp :thumbdown: :thumbdown: Lipa :sick3:

Dobrze że Ci dogadzać nie muszę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomnieliście o jednej moim zdaniem wielkiej zalecie PS3 :decayed: możliwości podłączenia Logitecha G25. PS3+Logitech G25 plus F1 Chalange lub GT5 Prologue lub Dirt = super zabawa czego na Xboxa juz niedoświadczycie jest niby jakas kierownica Porsche ale to raczej nie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi bracie picie :wink4:

otoz PS3+Logitech G25 plus F1 Chalange lub GT5 Prologue lub Dirt

jest malym miki, przy kierownicy MS (oczywiscie gorszej od G25) + forza2 (niedlugo wychodzi forza3)

GT przegrywa z kretesem w konfrontacji z forza (ktora jest tylko na xboxa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...