Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PS3 vs XBOX360


Rekomendowane odpowiedzi

drogi bracie picie :wink4:

otoz PS3+Logitech G25 plus F1 Chalange lub GT5 Prologue lub Dirt

jest malym miki, przy kierownicy MS (oczywiscie gorszej od G25) + forza2 (niedlugo wychodzi forza3)

GT przegrywa z kretesem w konfrontacji z forza (ktora jest tylko na xboxa)

Forza 2 to dobra gra zgadzam się ale kierownica MS heh wielką porażką

P.S. ta kiera miała byc konkurentem Logiego ale niestety się nieudało http://www.trendygadget.com/2008/11/02/porsche-xbox-360-steering-wheel-limited-edition/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam kupie sobie x-a przerobionego za 700 pln, stargam 50 gier i do tego odtwarzacz bluray stacjonarny za 600 i będę bardziej zadowolony niż ps3+bluray+1gra

mam teraz x1 na xbmc i wsadzony do niego 500gb zawalony grami i pomykam sobie w forze i pgr2, DOA3 albo X-MEN2 z moim synalkiem :) niekiedy zastanawiamy się 5 minut którą gre wybrać do grania, a tak musiałbym grać w jedną czy dwie bo przecież nie kupie 10 po 200pln bo to chore lekko. nawet jakbym zarabiał 20kpln na miesiąc to i tak byłoby to dla mnie zboczeniem wydać 1000pln na 5 gier, a wiadomo że choćby nie wiem jaka gra była miodna nie da się w nią grać przez miesiąc non stop i w nic innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie popieram piracenia w grach... jakby kazdy piracil, to nie byloby gier, bo skad wziac kase na ich produkcje? :gwizdanie:

Poza tym kupujesz gre > przechodzisz > wymieniasz za 30PLN na inna. Mysle, ze kazdego stac na 30PLN za wymiane gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ja tam kupie sobie x-a przerobionego za 700 pln, stargam 50 gier i do tego odtwarzacz bluray stacjonarny za 600 i będę bardziej zadowolony niż ps3+bluray+1gra"

brawo

a ja jutro pierdolne komus RSa, okradne bank i porwe samolot i uciekne na Kajmany

bede bardziej zadowolony niz ze swojego 1.8T, swojej pensji i brudnej warszawy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam chcecie, tylko chciałbym widzieć co tam macie w domach na kompach, bo tu porządnisie i w ogóle nie pogadasz

ze mna nie pogadasz

juz sie wypowiadalem

zadnego piractwa, ZERO, bo to zwykla KRADZIEZ

nie stac Cie na gry? kupuj jedna na 2 miesiace, ale nie kradnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam chcecie, tylko chciałbym widzieć co tam macie w domach na kompach, bo tu porządnisie i w ogóle nie pogadasz

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam chcecie, tylko chciałbym widzieć co tam macie w domach na kompach, bo tu porządnisie i w ogóle nie pogadasz

ze mna nie pogadasz

juz sie wypowiadalem

zadnego piractwa, ZERO, bo to zwykla KRADZIEZ

nie stac Cie na gry? kupuj jedna na 2 miesiace, ale nie kradnij

kolego... popieram Cię w całości... ale zawsze jest jakieś ale...

zwykła jak to określiłeś KRADZIEZ to są nasze pensje (renty,emerytury,zapomogi itp) - nie trzeba porównywać z zachodem żeby wiedzieć na co stać dzieciaki tam a u nas...

dlatego JESTEM ZŁODZIEJEM!!! bo takie są nasze realia... i chyba niewielu na tym forum może śmiało napisać że nie ciągnie seriali, mp3, filmów czy gier z neta.

temat rzeka więc nie będę brał w nim udziału

przepraszam za OT...

PS: GTA4 kosztuje na XBOXa ok. 250zł... a zasiłek rodzinny ile teraz? nawet nie wiem bo podobno za bogaty jestem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze mna nie pogadasz

juz sie wypowiadalem

zadnego piractwa, ZERO, bo to zwykla KRADZIEZ

nie stac Cie na gry? kupuj jedna na 2 miesiace, ale nie kradnij

spox, + dla ciebie i respekcik

rozumiem że żadnego divxa w życiu nie obejrzałeś no i pioseneczki mp3 też nigdy nie miałeś

w zasadzie nie ma sensu się sprzeczać na ten temat bo dyskusji na necie jest pewnie więcej niż wszystkich aukcji na allegro, ale ogólnie wszystko się sprowadza do tego że zarabiamy w polsce nieproporcjonalnie do cen takich gadżetów, jakbym mógł kupić gry po 70 nowości a po 30 używki na ps3 to bym pewnie kupił ją od strzała i nie marudził, ale jak mam dać 4x tyle za grę to sorry jest jeszcze tyle innych rozrywek które też chciałbym zobaczyć w tym krótkim życiu że hoho, a te wszystkie molochy korporacyjne jakby trochę spuściły z tonu to może by się rynek trochę zmienił

na pewno nie czuję się z tym dobrze ale jest to dla mnie zło akceptowalne

może dla tego że bezpośrednio nie czynie nikomu niczego złego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze temat rzeka:)

divxa w zyciu nie obejrzalem, bo jak pierwszy raz kiedys tam odpalilem tego typu plik i zobaczylem jak wyglada film to malo sie nie poplakalem

szacunek dla tych, ktorym nie przeszkadzaja piksele wielkosci cegiel no i kondolencje dla tych, ktorzy przy produkcji filmu przez godzine siedzieli w studiu nad jednym malym efektem dzwiekowym, ktorego oczywiscie nie slychac w rzeczonym dvixie

mp3, owszem, czasem pozyczam, ale tylko po to zeby upewnic sie ze plyta warta jest kupna - jak w przebierlani, pasuje - biore, nie - za chwilke odkladam

i owszem, zgadzam sie jak najbardziej, ze w Polsce zarabiamy nieproporcjonalnie, co moim zdaniem nie upowaznia mnie (ja pisze tylko za siebie),

zebym to wykorzystywal

mnie tez nie stac na szalenstwa, wiec jak pisalem wczesniej, kupuje 1 gre na 2-3 miesiace

dobra

koniec tematu bo nie o tym, nie o tym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie temat o piractwie etc. - prosze o nie kontynuowanie watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee ja tam lubię polemizować na takie tematy dopóki rozmowa ciągnie się na odpowiednim poziomie,

ogólnie ciekawe czasy były jak komputery wchodziły do domów np w wieku 5-6 lat byłem szczęśliwym posiadaczem Atari 800XL i nagrywałem z tatą gry na magnetofon emitowane przez polskie radio :)

nie mowie już o tym że nawet jakbyś chciał kupić jakiś oryginał wtedy to nie było gdzie bo przedstawicieli zero

teraz też jest tak z niektórymi mangami, serialami, piosenkami/utworami, niekiedy nie masz możliwości nawet kupić czegoś bo sklepy zagraniczne które to mają nie przyjmują płatności z Polski :wallbash:

ja myślę że gry powinny być robione na zasadzie : gra singleplayer 70 pln max + gra online 70 pln

jak chcesz grać sam to płacisz mniej, ale dalej masz wspaniałą pełną grę, jak chcesz grać z innymi, używać serwerów gier, to musisz dopłacić i tyle

ps. ok zielony, to mój ostatni post na temat piractwa,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dyskusja trochę zeszła na inny tor. Stoję właśnie przed wyborem zakupu konsoli i chciałbym nieco inaczej zadać pytanie odnośnie obu konsoli. Porównywanie, która lepsza to trochę kiepski pomysł bo to dwie różne ligi. Przy zakupie chciałbym się kierować wykorzystaniem w nie tak dalekiej przyszłości (1-2 lata). Stąd moje pytanie "czy ps3 będzie bardziej przyszłościowe ? ". Mam tutaj na myśli oczywiście blue ray. Jak wiadomo cena obu konsol nie jest tak mała, ale różnica między nimi coraz mniejsza. Wiadomym jest, że w momencie boomu bluray-a xbox wypuści nowy model, żeby klientów nie stracić. Ale to wiąże się z wydatkiem, którego zawczasu chciałbym uniknąć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli planujesz ogladac filmy na blu ray to bierz PS3

z tego co czytalem koncern sony ma jakies klopoty i jakos tak cienko sie nowe tytuly pojawiaja na Ps-a

za to rynek x-box jesli chodzi o gry ma sie bardzo dobrze i wciaz sie rozwija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym BD na xbox-a to nie tak hop siup... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...