Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PS3 vs XBOX360


Rekomendowane odpowiedzi

jasne ze temat rzeka:)

divxa w zyciu nie obejrzalem, bo jak pierwszy raz kiedys tam odpalilem tego typu plik i zobaczylem jak wyglada film to malo sie nie poplakalem

szacunek dla tych, ktorym nie przeszkadzaja piksele wielkosci cegiel no i kondolencje dla tych, ktorzy przy produkcji filmu przez godzine siedzieli w studiu nad jednym malym efektem dzwiekowym, ktorego oczywiscie nie slychac w rzeczonym dvixie

Kolego wustyle format Divx i jego pochodne to duzo lepszy format niz uwielbiane przez ciebie DVD. trafiles na marna konwersje widocznie. Wystarczy powiedziec, ze jesli sformatowalbys film Divxiem aby mial rozmiary filmu w DVD - obraz byłby 3 krotnie lepszy. tak marnym formatem jest MPEG-2 w porównaniu do MPEG-4 ASP. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze temat rzeka:)

divxa w zyciu nie obejrzalem, bo jak pierwszy raz kiedys tam odpalilem tego typu plik i zobaczylem jak wyglada film to malo sie nie poplakalem

szacunek dla tych, ktorym nie przeszkadzaja piksele wielkosci cegiel no i kondolencje dla tych, ktorzy przy produkcji filmu przez godzine siedzieli w studiu nad jednym malym efektem dzwiekowym, ktorego oczywiscie nie slychac w rzeczonym dvixie

Kolego wustyle format Divx i jego pochodne to duzo lepszy format niz uwielbiane przez ciebie DVD. trafiles na marna konwersje widocznie. Wystarczy powiedziec, ze jesli sformatowalbys film Divxiem aby mial rozmiary filmu w DVD - obraz byłby 3 krotnie lepszy. tak marnym formatem jest MPEG-2 w porównaniu do MPEG-4 ASP. :hi:

ja to wszystko rozumiem

ale divx-ow nie ogladam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli planujesz ogladac filmy na blu ray to bierz PS3

z tego co czytalem koncern sony ma jakies klopoty i jakos tak cienko sie nowe tytuly pojawiaja na Ps-a

Problem jest taki, ze developerzy maja za***iście pod gorke tworzac gry na PS3.

Nie pamietam nazwy - ale niedawno jeden z najwiekszych producentow gier zagrozil, ze przestanie wydawac cokolwiek na PS3, bo w porownaniu do X360 pisanie gier pod platforme Sony to jakas porazka... i jest to kompletnie nierentowne. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dyskusja trochę zeszła na inny tor. Stoję właśnie przed wyborem zakupu konsoli i chciałbym nieco inaczej zadać pytanie odnośnie obu konsoli. Porównywanie, która lepsza to trochę kiepski pomysł bo to dwie różne ligi. Przy zakupie chciałbym się kierować wykorzystaniem w nie tak dalekiej przyszłości (1-2 lata). Stąd moje pytanie "czy ps3 będzie bardziej przyszłościowe ? ". Mam tutaj na myśli oczywiście blue ray. Jak wiadomo cena obu konsol nie jest tak mała, ale różnica między nimi coraz mniejsza. Wiadomym jest, że w momencie boomu bluray-a xbox wypuści nowy model, żeby klientów nie stracić. Ale to wiąże się z wydatkiem, którego zawczasu chciałbym uniknąć.

Pozdrawiam

no jak chcesz kupić na 1-2 lata to lepiej wyjdziesz teraz na x360, jak chcesz tłuc przez następne 7 lat to weź ps3 najbardziej wypasioną jaka jest (80gb)

widziałem teraz na allegro x-y nowe przerobione z 2 letnią gwarancją (??) za 670 bez hdd

w sumie ten hdd nie jest tak niezbędny jak w x1 bo gry i tak wymagają płyty w napędzie nawet jak je nagrasz na hdd, tylko się szybciej ładują, taki dysk do x360 można spokojnie później dokupić jak stanieją bo w sumie jest ich od groma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli planujesz ogladac filmy na blu ray to bierz PS3

z tego co czytalem koncern sony ma jakies klopoty i jakos tak cienko sie nowe tytuly pojawiaja na Ps-a

Problem jest taki, ze developerzy maja za***iście pod gorke tworzac gry na PS3.

Nie pamietam nazwy - ale niedawno jeden z najwiekszych producentow gier zagrozil, ze przestanie wydawac cokolwiek na PS3, bo w porownaniu do X360 pisanie gier pod platforme Sony to jakas porazka... i jest to kompletnie nierentowne. :gwizdanie:

Znowu przesadzasz X-FanBoju :D

tu jest ten artykuł - http://wiedza.hoga.pl/Wiadomosc.aspx?Id=167

Ja tam lubie swoje Ps3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dyskusja trochę zeszła na inny tor. Stoję właśnie przed wyborem zakupu konsoli i chciałbym nieco inaczej zadać pytanie odnośnie obu konsoli. Porównywanie, która lepsza to trochę kiepski pomysł bo to dwie różne ligi. Przy zakupie chciałbym się kierować wykorzystaniem w nie tak dalekiej przyszłości (1-2 lata). Stąd moje pytanie "czy ps3 będzie bardziej przyszłościowe ? ". Mam tutaj na myśli oczywiście blue ray. Jak wiadomo cena obu konsol nie jest tak mała, ale różnica między nimi coraz mniejsza. Wiadomym jest, że w momencie boomu bluray-a xbox wypuści nowy model, żeby klientów nie stracić. Ale to wiąże się z wydatkiem, którego zawczasu chciałbym uniknąć.

Pozdrawiam

no jak chcesz kupić na 1-2 lata to lepiej wyjdziesz teraz na x360, jak chcesz tłuc przez następne 7 lat to weź ps3 najbardziej wypasioną jaka jest (80gb)

160GB :) i wcale te nowsze nie są najbardziej wypaśne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160GB to już myślę za dużo na save`y i dema.. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160GB to już myślę za dużo na save`y i dema.. :cool1:

Czy ja wiem :mysli:

Mam 80GB tydzień i miejsce mi się kończy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160GB to już myślę za dużo na save`y i dema.. :cool1:

Czy ja wiem :mysli:

Mam 80GB tydzień i miejsce mi się kończy :decayed:

szalejesz , co ty ciągniesz zPsStore ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie małe pytanko czy te nowe konsole xboxa Jaspery też się grzeją i mają błąd ROD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160GB to już myślę za dużo na save`y i dema.. :cool1:

Czy ja wiem :mysli:

Mam 80GB tydzień i miejsce mi się kończy :decayed:

szalejesz ' date=' co ty ciągniesz zPsStore ????

[/quote']

Pewnie zrzucił sobie z pendrive`a całą swoją kolekcję filmów Fat&Sexy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160GB to już myślę za dużo na save`y i dema.. :cool1:

Czy ja wiem :mysli:

Mam 80GB tydzień i miejsce mi się kończy :decayed:

szalejesz , co ty ciągniesz zPsStore ????

Pewnie zrzucił sobie z pendrive`a całą swoją kolekcję filmów Fat&Sexy :polew:

To tak też można :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się zastanawiałem nad dwoma konsolami, oczywiście pieniądze wystarczyły na jedną i wybór był prosty PS3, ze względu na bluray i granturismo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:.nie mam x boxa,mam ps3,kupiłem z powodu blu-rey,grafika niesamowita w piłkę można rżnąć w 8 naraz,pady na blutacza,ta konsola połyka prawie każdy format filmów,jak chcesz tylko pograć to x,jak coś więcej cie interesuje to ps3,droga konsola i dodatki.no i najważniejsze ps3 drogie gry150zł w góre,x można stuningować, ps3 jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ps3 nie :naughty: kolego sam sobie to zorbiłem a gry wypalam też sam na zewnętrznej nagrywarce blue :> :> łyka prawie wszytko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...