Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PS3 vs XBOX360


Rekomendowane odpowiedzi

CO jest lepsze xbox czy ps3

Coś mi odbiło na stare lata w wieku 29 lat i chce kupić konsole nigdy nie grałem , dowiedziałem się że modernizacja komputera mojego jest nie opłacalna pod względem gier .

Widziałem xbox i ps3 tylko nie wiem co wybrać ixboxsów widziałem parę modeli ,podobno są jakieś modele wadliwe .

Chce grac w gry typu symulatory, gta4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylez samo przeciwnikow co zwolennikow dla kazdej z tych konsol.

1. pirackie gry - tylko na xboxa (x360 > ps3) duzy plus dla x360

2. intuicyjnosc uzytkowania (x360 < ps3)

3. ps3 ma karte sieciowa bezprzewodowa, ktora mozna poprostu w BANALNY sposob podlaczyc do routera - w x360 trzeba dokupic lub laczyc kablem (x360 < ps3)

4. pady - w ps3 sa lzejsze, moim zdaniem poreczniejsze i calkowicie bezprzewodowe - w xboxie sa przewodowe i bezprzewodowe (cena) (x360 < ps3)

5. granie w sieci - x360 platne - ps3 za darmo (x360 < ps3) duzy plus dla ps3

6. wyglad konsoli - zdecydowanie ps3 (x360 < ps3)

7. dostepnosc gier - tutaj raczej remis - nawet jak cos wyjdzie z wylacznoscia na jedna konsole to powstaje godziwy konkurent na ta druga (x360 = ps3)

8. grafika - tutaj niestety nie moge sie wypowiedziec - na ps3 gram przez HDMI na 46" LCD full HD - a na x360 na starym grundigu 24" przez euro zlacze.. (powiem tylko ze ps3 na tak duzym ekranie wyglada baaaardzo dobrze)

obie maja swoje plusy i minusy ze wskazaniem jednak na wyzszosc sony.. jezeli nie chcesz sie bawic w odblokowywanie konsoli i kupowanie pirackich gier, ktore nie zawsze chca dzialac - bierz ps3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tez wziasc pod uwage ze jezeli konsole sie przerobi azeby czytala piraty to wtedy automatycznie masz BANA na neta takze gra po sieci odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tez wziasc pod uwage ze jezeli konsole sie przerobi azeby czytala piraty to wtedy automatycznie masz BANA na neta takze gra po sieci odpada

o tym nawet nie wiedzialem! tym bardziej PS3 :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tez wziasc pod uwage ze jezeli konsole sie przerobi azeby czytala piraty to wtedy automatycznie masz BANA na neta takze gra po sieci odpada

co to za bzdury?? Nie prawda :wallbash: xbox360 i PS3 różnią sie tylko tym ze na xboxie360 można odpalać kopie zapasowe a na Ps3 nie . A X360 ma wygodniejszy pad ten z PS jakis taki mały nie wygodny :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze to bedzie emocjonujaca dyskusja :naughty: ale nie zaprzeczysz temu ze xbox live jest platny.. co do padow - gusta i gusciki, mnie szlag trafia jak trzymam x-owskiego pada w reku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że do xboxa nie ma w zasadzie dobrej kierownicy :(, do sony masz g25 :). Przez to do samochodówek używam sony a do reszty gier wole xboxa ( według mnie pady dużo wygodniejsze )

Tak jak koledzy napisali wcześniej w xbox brakuje wbudowanej karty wifi. No i wkurza płatny net.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przeczytałem że w PS3 nie ma komunikacji głosowej ? Prawda ?

Moim zdaniem pady z Xa są miliard razy lepsze (i dla tego nie żałuję że kupilem 360tke) od PSowych ostatnio w TESCO chwile pogralem na Xie i odrazu na PS3 i poprostu niebo a ziemia, nawet moja dziewczyna która ma styczność z konsolą prawie żadna powiedziała że te z PSa sa beznadziejne i małe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nawet moja dziewczyna która ma styczność z konsolą prawie żadna powiedziała że te z PSa sa beznadziejne i małe :naughty:

Grunt to kierować się opinią dziewczyny przy zakupie konsoli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nawet moja dziewczyna która ma styczność z konsolą prawie żadna powiedziała że te z PSa sa beznadziejne i małe :naughty:

Grunt to kierować się opinią dziewczyny przy zakupie konsoli :decayed:

Nie no konsole mam już dłużej, tylko na ten weekend dopiero jakoś zoabczyłem że w Techo stoją dwie koło siebie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Konsolidacji #20 rozpętujemy wojnę. Do boju wyruszają konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Każdy sprzęt ma swoje zalety i wady, każdy oferuje ekskluzywne usługi, każdy ma grono fanów i obóz opozycyjny. Za co cenimy te konsole, a za co ich nie lubimy? O tym wszystkim dowiesz się odsłuc**jąc ów podcast.

http://cdn.about.pl/podcast/Konsolidacja_20_wojna.mp3

Ja jestem na etapie wyboru własnie czy PS3 czy Xbox360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na etapie wyboru miedzy Xbox360 a PS3.

Póki co jestem bardziej nastawiony na PS3 ale nie wiem które wybrac bo jest kilka wersji, 60GB i wiecej, jakieś slimy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na etapie wyboru miedzy Xbox360 a PS3.

Póki co jestem bardziej nastawiony na PS3 ale nie wiem które wybrac bo jest kilka wersji, 60GB i wiecej, jakieś slimy itp.

błąd , bierz x-a :wink4:

i pisze to nie ze względu na mozliwość przeróbki i grania na piratach...

x jest poprostu lepszy i w najbliższym czasie sie to nie zmieni :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na etapie wyboru miedzy Xbox360 a PS3.

Póki co jestem bardziej nastawiony na PS3 ale nie wiem które wybrac bo jest kilka wersji, 60GB i wiecej, jakieś slimy itp.

błąd , bierz x-a :wink4:

i pisze to nie ze względu na mozliwość przeróbki i grania na piratach...

x jest poprostu lepszy i w najbliższym czasie sie to nie zmieni :good:

Chyba właśnie lepszy tylko pod względem możliwości gry w piraty.

Stary bierz PS3. Swego czasu miałem obie konsole (teraz tylko PS3) i X360 Elite przerobionego sprzedałem, bo to szajs. PS3 ma lepszą grafę i Blu-ray (na dłużej starczy, Microsoft już zapowiada następce obecnej konsoli). Prawie wszystkie gry z X360 możesz pograć na PC. PS3 ma więcej gier exclusive lepszych niż X. Na konsoli sony jest mniej gier(?), ale lepszej jakości. Aha Xbox 360 jest głośny jak pralka, dopiero teraz jak wprowadzili nowy dash można grę zgrać na dysk i jest jako tako. PS3 nawet jak płyta chodzi w środku jest ciche, ma wbudowane wi-fi (ktore w xbox360 musisz dokupic) baterie w padzie od PS3 są rechargeable (w xbox360 musisz dokupić). Aha Xbox Live jest płatny, Playstation Network jest za darmo, więc za granie w sieci nic nie płacisz. Przerabiając Xboxa też nie pograsz w sieci piratami, bo mogą ci zbanować konsolkę. Hmm jeszcze jakieś argumenty na korzyść xboxa.....? :gwizdanie: PS3 jest pod każdym względem lepsze, bez dwóch zdań, ale wybór należy do Ciebie. Jak się zdecydujesz to teraz bierz slima 120GB, bo nie wiem czy starsza wersja jest jeszcze dostępna.

Aha zapomniałem o jednej reczy, xbox 360 bardzo lubi się psuć. Poczytaj sobie o "red ring of death" a zobaczysz o czym mówię, mam znajomego, który ma już 4 Xkloca bo 3 poprzednie mu sie popsuły. Xbox jest też 2 lata starszy technologicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wziąłem PS3 slim 250GB. Takken6 i jakaś gra była jeszcze w komplecie, ale ta druga bardziej dla dzieci. - też sie przyda bo dzieciak niedługo podrośnie :gwizdanie:

Mam tylko pytanie jak sobie skopiowac gre na HDD ? Zeby móc grać bez CD.

Można by sie wymienic na gry na spocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko pytanie jak sobie skopiowac gre na HDD ? Zeby móc grać bez CD.

Można by sie wymienic na gry na spocie :D

Niestety nie ma możliwości grania bez płyty, nawet jeśli gra zgrywa jakieś dane na dysk, wymagana jest płyta w napędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...