Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?


Bladyrs

Jakiej marki Waszym zdaniem olej najlepszy ?  

179 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej marki Waszym zdaniem olej najlepszy ?



Rekomendowane odpowiedzi

Mobil 1

w poprzednim aucie maiałem przez 5 lat Castrol Magnatec, nic sie nie działo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalany jeszcze niemieckim FUX Oil OW/40 pełen syntetyk z rodziny Mobil - latem wymiana ale nie wiem jeszcze na co? pewnie Mobil 1 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalałem mobil 1 5w50

i tak ciszej i spokojniej się w aucie zrobilo :)

pełna sielanka

jutro dolewka motor lifa i będzie git:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tydzień temu zalałem Motula :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tydzień temu zalałem Motula :twisted:

i jak spostrzezenia co do tego oleju ? jakas zmiana w zachowaniu motorku ? jaka gestosc oleju ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tydzień temu zalałem Motula :twisted:

i jak spostrzezenia co do tego oleju ? jakas zmiana w zachowaniu motorku ? jaka gestosc oleju ?

Silniczek pracuje elegancko , cichutko , żadnych zastrzeżeń :wink: 505.01 5w40 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy nastepnej wymianie tez zaleje motula, bo widze ze wszyscy go chwala,choc troche drogawy za 4 litry.... narazie znowu wlalem mobila 1 5w-50 i tez nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy nastepnej wymianie tez zaleje motula, bo widze ze wszyscy go chwala,choc troche drogawy za 4 litry.... narazie znowu wlalem mobila 1 5w-50 i tez nie narzekam :)

Bańka 5l Motula kosztuje 250zł , a po ile płaciłeś Mobila??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bańka 5l Motula kosztuje 250zł , a po ile płaciłeś Mobila??

za 4 litry Mobila placilem niecale 150 zł, choc akurat mechanik ode mnie ma teraz dojscie do dystrybutora Mobila i ma go po 120 zł.

tyle ze nie widze zeby Motul mial o lepkosci 5w - 50 ? jaki powinien byc do turbo benzyny Motula ? ktory polecaja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za linka :) a wiec z tego co wyczytalem to powienien byc MOTUL 8100 ESTER E-TECH 0W-40, jak polecaja go do TT i S3 a tam przeciez siedzi 1.8 T podkrecony i zmodyfikowany, to pewnie do zwyklego 1.8T powinien byc tez idealny :) tylko troche drogi, do autka wchodzi niecale 4 litry, to koszt ok 260 zl za sam olej... drugie tyle co za Mobila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.bylem wczoraj w macro i widzialem ze mobil 1 kosztowal 184 zł za 4 litry.pozniej tak z ciekawosci wszedlem na allegro i widzialem ze tan sam olej mozna miec nawet za 93 zeta wiec teraz zglupialem.myslicie ze na allegro to nie oryginal czy moze przypadkiem z tira komus "spadlo" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.bylem wczoraj w macro i widzialem ze mobil 1 kosztowal 184 zł za 4 litry.pozniej tak z ciekawosci wszedlem na allegro i widzialem ze tan sam olej mozna miec nawet za 93 zeta wiec teraz zglupialem.myslicie ze na allegro to nie oryginal czy moze przypadkiem z tira komus "spadlo" :wink:

Nie kupuj na allegro po tej cenie.To są podróbki !!!!!Kilka osób kupiło ostatnio Motula po 170zł i teraz rozpaczają.Samochód zaczął strasznie głośno pracować i ogólnie jakoś lipa.Proponuje kupować w sprawdzonych miejscach.Z olejem nie warto ryzykować , bo można sobie szkód narobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tez myslalem ze to jakas lipa musi byc a tak na marginesie ile wchodzi oleju do AFNa??

4,5litra??czy banka 4 litrowa wystarczy bo jeszcze od kupna auta nie wymienilem wiec nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tez myslalem ze to jakas lipa musi byc a tak na marginesie ile wchodzi oleju do AFNa??

4,5litra??czy banka 4 litrowa wystarczy bo jeszcze od kupna auta nie wymienilem wiec nie wiem

Nie wiem ile dokładnie wchodzi do AFN , ale do mojego 1.9 wchodzi 3,8 więc powinno być coś koło tego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...