Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1,8T]Problem z temp. silnika.


LataY

Rekomendowane odpowiedzi

przed zima wymienialem termostat , poprzedni padl i podczas jazdy silnik byl praktycznie zimny, dopiero przy postoju temp silnika sie podnosila . Tak wiec ... termostat jest nowy , przy V do 170 - 180 jest ok , ale powyzej temp silnika spada i to czesto do minimum :| co jest grane , gdzie szukac przyczyny ?

aha - co wazne - puki co nie mialem okazji sprawdzic czy jest to zalezne od temp. powietrza , akurat wtedy gdy zauwazylem przypadlosc bylo od -2* do 2*C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wymienialem termostat w wakacje przed wyjazdem do chorwacji (generalny przeglad) przejezdzilem do zimy i jak chwycily te mrozy to znow mi wysiadl... i jak pojechalem znowu do serwisu to juz mi zrobili go tak ze trzyma 90C i nie skacze. :) zastanawiam sie bo ukradli mi pokrywe silnika ta od spodu przed tym zdarzeniem i moze wody nalecialo i moze to byl powod... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie bo ukradli mi pokrywe silnika ta od spodu przed tym zdarzeniem i moze wody nalecialo i moze to byl powod... :/

Napewno to niebył powód , termostat w ABC jest bardzo głęboko schowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie myslalem bo zanim sie dostali do srodka i wymienili mi go czekalem 2 dni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie myslalem bo zanim sie dostali do srodka i wymienili mi go czekalem 2 dni :P

Nie no 2 dni to przesada ja to akurat wymieniałem w A6 tam jest więcej miejsca niewiem ile więcej czynności trzeba wykonać w A4 ale napewno jest mniej miejsca na łapki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...