Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Takie B2 ...


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

zakończenie sezonu

DSC06346.jpg

a tu już po poprawkach blacharskich

2332.jpg

2331.jpg

2329.jpg

teraz do lakiernika :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super autko, ale jakoś nie widzą mi sie szerokie zderzaki, wąskie z 80 ładniejsze, ale to 90 więc pewnie zostaną. Jeden mod jaki bym tu widział to światła z przodu podwójne kwadraty, takie jak ma sokolnh :good:

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardzo ładna B2 :good: Dawno takiej nie widziałem. Gratulacje stary!!!!! Dbaj o nią tylko. Ja bym takiego czegoś już nie sprzedawał. Właściwie od takiej B2 zaczęła się moja miłość do AUDI :notworthy: Kiedyś też miałem taką, tylko 85 rok po lifcie, FWD ale z motorem 2.0 8V od B4.

Powodzenia :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardzo ładna B2 :good: Dawno takiej nie widziałem. Gratulacje stary!!!!! Dbaj o nią tylko. Ja bym takiego czegoś już nie sprzedawał. Właściwie od takiej B2 zaczęła się moja miłość do AUDI :notworthy: Kiedyś też miałem taką, tylko 85 rok po lifcie, FWD ale z motorem 2.0 8V od B4.

Powodzenia :thumbup:

:wink4: tenx

postaram się to dla Ciebie zrobić :naughty: [br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 10:19_________________________________________________a już miało iśc na sprzedaż bo było coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo proszę, projekcik się rozwija. A jakie plany masz? Będzie się coś działo z motorownią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj 2.2T :kox:

Bo ja wiem czy 2.2T to jest na pewno dobre wyjście? Sam silnik jest bardzo fajny i ma super potencjał, ale jest też bardzo kosztowny. Żeby go dobrze zrobić na okolice 400 km trzeba mieć jakieś 20k zł. Oczywiście mam na myśli zrobienie tego naprawdę porządnie, a wiem o czym pisze bo właśnie kończę remont 2.2T w mojej S2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo proszę, projekcik się rozwija. A jakie plany masz? Będzie się coś działo z motorownią?

na razie buda :good: potem zawiecha z którą mam problem może wiesz gdzie kupić gwint do Quattro tylko amory są z kolumnami ewentualnie gdzie można przerobić na wkłady :mysli:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 08:56_________________________________________________

Dawaj 2.2T :kox:

P.S kolor zostaje ten sam czy jakaś zmiana?

kolor ten sam miał być oryginał :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 08:57_________________________________________________

Piękności! Dla mnie to powrót do przeszłości, moje pierwsze audi to GTE 1,8 1983. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia po lakierze. Szczerze gratuluje. :good:

:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo proszę, projekcik się rozwija. A jakie plany masz? Będzie się coś działo z motorownią?

na razie buda :good: potem zawiecha z którą mam problem może wiesz gdzie kupić gwint do quattro tylko amory są z kolumnami ewentualnie gdzie można przerobić na wkłady :mysli:

O ile się orientuję to da się dostać tylko gwint Witeca, ale dokładnie tematu nie rozgryzałem. Chociaż w sumie niedługo mnie to czeka do b2cq, jak coś to można by pomyśleć żeby zamówić 2 komplety może wyjdzie coś taniej. Poszperam i dam Ci znać.

Ewentualnie widziałem na którymś forum, chyba b2kowym, że ktoś przerabia.

Aha jeszcze jedno, nie wiem w jakim etapie masz malowanie budy, ale jeśli nie jest jeszcze skończone a planujesz dalsze mody silnikowe itp to zostaw sobie malowanie na koniec. Ja tego nie zrobiłem w s2 i teraz żałuje. Przy grubszej robocie zawsze się gdzieś ten lakier lekko uszkodzi a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież gwint pasuje z b3/b4

a one są dostępne

kwestia $$$

wiem wiem :wink4: ale szukam innej opcji możne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne auto ... mam wielki sentyment do B2 bo kilka ujeżdżałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli autko dostało swiezy lakierek :naughty:

jak na razie tylko lakierek :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości gdzie i za ile robiłeś ? Ze zdjęć wygląda dobrze a jak na żywo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...