Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pasy bezpieczeństwa polift/przedlift


Darayavahus

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z pasami? ETKA jest mało pomocna. Szukam pary pasów do przodu, do polifta z 2001 roku. Na aukcjach znalazłem takie pasy: 8D0857705A i 8D0857706A lub 8D0857705 i 8D0857706A. Zakładam, ze jeśli ktoś sprzedaje w parze to pochodzą z jednego pojazdu. Ale ETKA twierdzi, ze mogą one pochodzić z zupełnie innych roczników. Podstawowe pytanie moje jest takie: Czy pasy z przedlifta pasują do polifta? Czym się mogą różnić poszczególne pasy od siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokładnie jak to jest z poliftami ale jak do siebie kupowałem pas na tył to znalazłem na alledrogo i kupowałem po nr co prawda rocznik na nich był inny (96 także też przedlift) ale nr się zgadzał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam szybkie pytanie: czy ten nabój co jest przy pasach przednich w przedlifcie ma tam jakąś funkcje i czy jak zmiemie na pasy po lifcie bez niego nie będzie to przeszkadzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pasach po lifcie też jest nabój tylko inaczej zamontowany i tak nie wystaje, bez naboju nie było by mozliwości zadziałania napinacza pirotechnicznego przecież.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pasach po lifcie też jest nabój tylko inaczej zamontowany i tak nie wystaje, bez naboju nie było by mozliwości zadziałania napinacza pirotechnicznego przecież.:decayed:
Dzięki wielkie za podpowiedz. Wiec raczej powinno wszystko grać.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Odświeżam temat - montował ktoś pasy bezpieczeństwa z polifta do przedlifta ('98)?

Będą pasowały P&P?

Moje przednie szelki nadają się do wymiany, będę wdzięczny za info.

Pzdr,

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Odświeżam temat - montował ktoś pasy bezpieczeństwa z polifta do przedlifta ('98)?

Będą pasowały P&P?

Moje przednie szelki nadają się do wymiany, będę wdzięczny za info.

Pzdr,

Arek

Witam.Rowniez mam do wymiany pas od strony kierowcy.Rozwinał sie i nie chce sie zwinac.Czy z LIFT pasują do PRZEDLIFT ? Spr moze u siebie?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...