Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...

ja sie wpisuje jako chetny

kto nastepny ?

mam nadzieje ze uda sie zebrac nam jakas ekipe

to jest jak na razie trzy sztuki , kto następny ? , wpisywać się !

Witam...

Jest nas ciągle trzech... :confused4:

myślę, że będzie więcej... :dance:

Mogę na spocik przywieźć VAGa... mam Polski VAG ver.2.5... no i laptopik oczywiście... :a4fan:

No ale kto się tym umie posługiwać?... :( jeszcze tego nie rozgryzłem... :naughty:

ale co trzy głowy to nie jedna... damy rade... :thumbup:

Ciągle czekamy na chętnych... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyslalem troche zaproszen do tego tematu ludzia z lubuskiego wiec czekamy narazie cierpliwie

oby cos wreszcie wyszlo z tego lubuskiego spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle czekamy na chętnych... :)

Ustalcie konkretną datę spotkania i wtedy wyjdzie ilu jest chętnych na przyjazd.

Teraz stanie na parkingu to lekki hard core :>

Niektórzy zaczynali spoty od 2(dwóch) aut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ewentualnie tez bylbym zainteresowany ale gdzie to mialo by byc i jaka jest konkretna data ? jak bedzie konkretnie keidy to napisze na 100% czy bede :) a ogolnie to fajny pomysl i ciekawa sprawa zrobic zlocik spocik z lubuskiego :kox: jak trza by pomocy w organizacji dawac znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja pierwsza propozycja: 25.11.2007 niedziela godzina 20:00

miejsce: Zielona Góra ( Parking przy krematorium ul. Wroclawska ) lub jak kto woli to "prosta przy Makro"

na prostej mozna sie spokojnie scigac na 1/4 ( testowane wiele razy :naughty: ) bo droga jest zamknieta praktycznie ;) i nikt tam nie jezdzi bo prowadzi do nikad

co sadzicie o tym ?

niech ci co maja wpisane w danych "lubuskie" napisza skad sa bo nie bardzo wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie data odpada nie dam rady na pewno, a co do miejsca to tak bedzie na odwal sie tylko i juz;> co to za zlot nawet popijawy nie bedzie :D:D:D poscigac sie mozna owszem ale potem mozna by sie gdzies zastopowac i powymieniac poglady:D?? to tylko moja sugestia:) a co by nie bylo na zlocik i tak pewnie wpadne:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

jesli moge sie wtracic, to ustawcie spoty na inny dzien niz niedziela:

1. niedziela to jest dzien rodzinny

2. jesli bedzie ktos z polski (np ja mam rodzine pod zielona gora) to napewno nie pojawie sie w niedziele.

Ale to tylko moje sugestie

Pozdrawiam ekipe FZ

P.S. do dzis latam na blachach FZI :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo chetnych bo malo ludzi z lubuskiego jest na forum aktywnych :(

no to jak nie niedziela to proponujcie co innego ;) czekam na wasze propozycje teraz ( miejsce/godzina/data ) ja tam ewentualnie moge sie dostosowac jesli nie bede mial nic bardzo waznego do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, coś czuje że jak bede w grudniu-przejazdem niestety ale zawsze-to ja Wam zorganizuje tego spota, bo tak sie zbieracie cały miesiąc...wstyd panowie... :kwasny:

Dla przykladu "Medaliki" (Częstochowa) zaczynali od trzech autek, a teraz jak Opole niedawno było to sie nazbierało parenascie :wink4: czyli-da sie!

Powodzenia :th:[br]Dopisany: 26 Listopad 2007, 19:44 _________________________________________________A teraz opolskie tak się rozhulało, że przyjezdzaja do nas ludzie ze śląskiego, z dolnosląskiego, czsem maja ponad 100 km-ale czymze to jest w porównaniu z tym jakie klimaty towarzyszą tym spotkaniom-BEZCENNE :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, rok temu podobny problem byl w Opolu, podalam konkretna date, sledzilam bardzo uwazne temat, zaprosilam ludzi spoza OP i takim sposobem poznalam mila ekipe z paru wojewodztw.

Na pierwszym spocie w OP bylo 11 autek ale zaledwie pare sztuk bylo z OP a teraz jest juz nas troszke. Nie ma sie co poddawac tylko wyznaczyc date mniej wiecej komu pasuje, jak bedza mogly przyjechac chociazby 3 auta to juz, poczatki zawsze sa trudne ale za to pozniej widac efekty :)

Bede trzymac kciuki za Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, coś czuje że jak bede w grudniu-przejazdem niestety ale zawsze-to ja Wam zorganizuje tego spota, bo tak sie zbieracie cały miesiąc...wstyd panowie... :kwasny:

Dla przykladu "Medaliki" (Częstochowa) zaczynali od trzech autek, a teraz jak Opole niedawno było to sie nazbierało parenascie :wink4: czyli-da sie!

Powodzenia :th:[br]Dopisany: 26 Listopad 2007, 19:44 _________________________________________________A teraz opolskie tak się rozhulało, że przyjezdzaja do nas ludzie ze śląskiego, z dolnosląskiego, czsem maja ponad 100 km-ale czymze to jest w porównaniu z tym jakie klimaty towarzyszą tym spotkaniom-BEZCENNE :thumbup:

100 km !!! co to jest sto ....Spedyt (pozdrawiam) ma do nas 250 km i frunie jak tylko może , Cayenne 180 km i tez - ten to jest zawsze, Rob i Murzyn - spod Krakowa do Opola smigają ...

Panowie najgorsze to stagnacja... piszcie na forum jak najwiecej a co wieczor bedziecie ciekawi co tam nowego...i nie wymyslajcie sobie powodow co by tu zrobic zeby nie pojechac....walcie terminami a wreszcie znajdziecie optymalny ...

Pozdrowienia z Opola!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może coś jednak zaproponuję , co powiecie na 09.12.2007 w Zielonej Górze, ciekaw jestem jaka jest ta prosta koło makro , a później :drunk: coś bezalkoholowego .

ps. ciekaw jestem ile ja mam do Opola :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. ciekaw jestem ile ja mam do Opola

z ZG masz dokladnie 230km, najgorzej sie jedzie do Legnicy, a pozniej to juz frrr A4 (autostradą :D) i w godzinke jestes w Opolu :kox:My mozemy Was odwiedzic ale przed samymi świetami, bo bedziemy przejzadem u rodziców :polew:

NyPal, jakbys sie doczytał napisalam ze "maja ponad100km" a ile to jest to ponad towszyscy mniej wiecej wiemy :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może coś jednak zaproponuję , co powiecie na 09.12.2007 w Zielonej Górze, ciekaw jestem jaka jest ta prosta koło makro , a później :drunk: coś bezalkoholowego .

ps. ciekaw jestem ile ja mam do Opola :>

mieszkasz nie daleko Wołowa mam tam rodzinke do wołowa ode mnie jest 155 km dodaj sobie z wołowa i bedziesz wiedzial

POzdrówKa

[br]Dopisany: 27 Listopad 2007, 23:17 _________________________________________________

ps. ciekaw jestem ile ja mam do Opola

z ZG masz dokladnie 230km, najgorzej sie jedzie do Legnicy, a pozniej to juz frrr A4 (autostradą :D) i w godzinke jestes w Opolu :kox:My mozemy Was odwiedzic ale przed samymi świetami, bo bedziemy przejzadem u rodziców :polew:

NyPal, jakbys sie doczytał napisalam ze "maja ponad100km" a ile to jest to ponad towszyscy mniej wiecej wiemy :foch:

]

Eeeee tam szczególy.....z Hiszpani chca do nas przyjechac...poczytaj na Opolu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może coś jednak zaproponuję , co powiecie na 09.12.2007 w Zielonej Górze, ciekaw jestem jaka jest ta prosta koło makro , a później :drunk: coś bezalkoholowego .

ps. ciekaw jestem ile ja mam do Opola :>

Panowie jadą nam na ambit :embarrassed:

musimy się zmobilizować, termin zaproponowany przez Tomigsi jest OK... godziny może popołudniowe... i sprawa załatwiona ... :rolleyes:

Tylko gdzie jest to makro? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...