Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale akurat za tydzień będę miał wolną niedziele, a za 2 tygle niedośc że week szkoła to jeszcze w niedziele dniówke mam dlatego wyskoczyłem z nastepna niedziela, zrozum kolege noo hehe xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka to jeszcze raz ja.. dzis mialem te b5 ogladac ale rano mi wylecialo z glowy a teraz tak pomyslalem, ze moze cos nowszego i znalazlem cos z waszego podworka.. znacie to auto??

http://rafcar.otomoto.pl/audi-a4-C10270455.html

a tu to samo tylko chyba wlasciciel wystawil

http://www.allegro.pl/item766785866_audi_a4_1_9_tdi.html

poprzednia a4 u nich kupilem i nie narzekalem... ale wiadomo jak jest...

jakby ktos cos wiedzial o nim to prosze o info.

Pozdrawiam

po rozmowie z wlascicielem wiem, ze auto to ideal<jak kazde> :chytry: i ze z wad to nie dzialajcy guzik od podgrzewania tylnej szyby, ktory podobno wymienia sie z calym panelem od klimatornika wiec sobie odpuscil malowana klapa porysowana gwozdziem oraz bok i zmieniona lampa z powodu spotkania ze slupkiem oraz prawy tylni wahacz w przednim kole zaczyna plywac powolutku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jutro jade kupowac niby.. dzis z VW ASO wzialem po vinie wyciag i wychodzi ze do 170 tys nie mail dzwona. ale co w polsce to juz zagadka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz trudno.. jutro zobacze:)[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 19:26_________________________________________________wzialem.. jedne drzwi malowane.. szyba czolowa zmieniona ale niby od kamienia.. zobacze co i jak.. trzeba bedzie teraz pokombinowac rzeczy zakupowe typu rozrzad itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz trudno.. jutro zobacze:)[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 19:26_________________________________________________wzialem.. jedne drzwi malowane.. szyba czolowa zmieniona ale niby od kamienia.. zobacze co i jak.. trzeba bedzie teraz pokombinowac rzeczy zakupowe typu rozrzad itp.

widze ze b6 juz zakupiona

duzo sie udalo stargowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nei targowalem sie powiedzialem, ze 100 na paliwo i tyle poszlo... ale mam problem bo chce ustawic radio na fis i robie to vagiem.. tzn instrumenst adaptation itp.. i wpisuje 17 i d*pa dalej nie ma a kostke zielona z can l i can h mam wpieta.. moze to trzeba wpisac i odczekac jakis czas czy powinno od razu po wylaczeniu i wlaczeniu zaplonu zaskoczyc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aju- dzieki w takim razie rozbieram licznik i ciagne kabel wedlug tego opisu.. czy jest mozliwosc ze nie bedziue dzialac?? bo np. nei ma cana?? jesli tak to jak poznac czy mam cana czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej to jeszcze raz ja... koles na warsztacie ma vaga takiego recznego no i go podlacza i tam wybiera jakas funkcje i sie vag pyta pojazd z magistrala can i pojazd bez magistrali can... jak wybierze z magistrala to nie moze sie polaczyc.. w zwiazku z tym moze jest jakis sposob zeby sie przekonac czy jest czy nie ma?? Niby to nieduzo roboty wyciagnac licznik i dwa przewody puscic do radia... ale jezeli nie mam cana to taka czynnosc jest bez sensu..:(

PS dzis robie czyszczenie niunki za tydzien swieto zmarlych ale mysle, ze za dwa tyg juz przyjade na spota:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...