Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

tak tylko jesli ktos jest na studiach w innym miescie praktycznie caly czas tam siedzi... nie pracuje nigdzie i dlatego tez nie ma zbytnio siana na takie imprezy co chwile... a nie chce ciagle rodzicow naciagac... no niestety... ja moge sobie pozwolic na jeden wiekszy wypad w roku typu jakis zlot kilku dniowy i tyle.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie,no przeciez ja nie pisze tego, zeby Was naciagac na jakies imprezy-wiadomo, kazdy ma swoje sprawy i problemy, chodzilo mi tylko o to, zeby Wam uswiadomic, jak fajne mozna znajomości i przyjaznie nawiązać, i potesz szkoda się rozstac...przeciez to nie musza byc takie wyjazdy cotygodniowe na caly weekend-wiadomo, jest to koszt i czas...może wejdzcie czasem na np. Zlociki i Spociki Opolskie, albo Częstochowskie, tam nawet jak spot nie wypali, na forum jest baaardzo goraco :naughty: i jest gadka o wszystkim....i tak powinno byc, nawet jesli spotkac sie nie mozna, żeby sie poznawac, gadac, dyskutować, żartować-to bardzo sprzyja integracji, a pózniej jak juz sie spotkacie-TO JEST DOPIERO :kox:

-----------------------------------------------------------------------

koniec wynurzen na dziś DOROTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko widzisz jak to jest... :P jak mamy sie spotkac to zawsze cos wypada... :( no mi tez nie chodzi o takie wypady co tydzien ale np fajnie by bylo spotkac sie co miesiac np :D mozna fajnie milo spedzic czas jak mowisz :) i na tym najbardziej powinno nam zalezec :) a raz na jakis czas mozna sie spotkac na dluzsza chwile jakas imprezka nocka cos w tym stylu :) pozdrawiam:) :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i puniek przyjechalismy

150ps lekko sie spoznil i bylo po spocie

tomigsi mial lekka stluczke wiec nie dojechal ....

i z 4 osob zrobily sie 2 na spocie

emil_em sie za pozno dowiedzial ....

Miejmy nadzieje ze nastepnym razem bedzie nasza piatka aktywnych w tym temacie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra aby jeszcze cos skminic proponuje 22 lub 23 grudzien

znowu mc donald w zielonej górze i pojedziemy gdzies sobie ... moze na makro

chetni wpisywac sie!

mi bardziej pasuje 23 grudzien

np godzina 16:00 na mc donaldzie ?

co wy na to ?

taki szybki spot ... pogadac posmiac sie doradzic sobie nawzajem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia, ja nie mogę :( Trochę lipny ten termin tak przed świętami to chyba mało kto dałby rade a nawet jeżeli to nie każdy (przypuszczam) miałby ochotę bo to zakupy na święta, ostatnie przygotowywania itp. itd. Ja mógłbym najbliżej tego terminu 21 grudnia bo wieczorem spadam do domu.

P.S.: Niedawno zakupiłem interface do VAG-a wiec jak coś mogę wziąć ze sobą. Tylko jeszcze tak dobrze go nie czaje... ale to kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra chlopaki.... ;> wiec kiedy wam pasuje jakis termin ?

zrobimy wreszcie tego spota czy nie ?

puniek ogarnales juz tego vaga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobra jest nas wiecej .... juz

wiec ustale termin skoro nikt sam go nie rzuca

5 styczen 2008 ( sobota ) godzina 16:00 parking Mc Donald

pisac czy pasuje wszystkim czy komus nie ?

meldowac sie kto bedzie obecny

ps. jesli bedzie lipna pogoda to mozemy pojechac na jakis parking podziemny

ps2. jesli bedzie fajna pogoda ( czyt nie bedzie padac ) mozemy pojechac na Makro ( tam jest duzo miejsca, wielka tafla lodu na ktorej mozna sie slizgac :)) oraz okolo kilometrowa prosta z odznaczonym odcinkiem 1/4 mili ) <- dla chętnych :)

a więc MELDOWAĆ się chłopaki i dziewczyny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no wlasnie ej ykk wlasnie mi przypomniales .... mi 5 styczen nie pasuje :polew:

bo auto bedzie dokanczane w carmanii..... jestem za przeniesieniem terminu na 12 styczen 2008 :) )))))) wtedy juz bede miec moja a4

co wy na to ;> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg mniej więcej ogarnąłem VAG-a więc możemy działać, co do 12 stycznia to mi by idealnie pasowało w każdy dzień tygodnia oprócz soboty :( No ale jeżeli większość będzie mogła się zjawić w sobotę to postaram się coś wykombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFO:

Piątek 4. 01. 2008 organizujemy mini spota opolskiego z udziałem naszych przyjaciół :hi: z calego kraju.

Spotykamy sie o godzinie 20:00 w zajeżdzie Opolskim (dawny Niedżwiednik) www.zajazdopolski.com tam jest mapka ale powiem ze jest to na trasie opole-->gliwice katowice kraków na 5 kilometrze od Opola.

Dla Zgiepesowanych namiary na wontku Opolskim.

Lista obecności powstaje na stronie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4927.4845.html

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Wiemy że macie bardzo daleko ale wklejamy Info - może ktoś akurat bedzie w naszej okolicy albo pokusicie sie przyjechać na jedno auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...