Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż podłokienika


marinero

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czemu ale nie lepij panowie poszukac bylo jakiegos ori podlokietnika nie mielisbyscie tylu problemow sam podlokietnik nie jest zly ale co ori to ori ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do b5 przed liftem będzie pasował.

A podłączenie Vaga można wyciągnąć i przełożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jutro chciałbym w wolnej chwili zabrać się za montaż ori podłokietnika.

Mam mały problem, jak odkręcić łapę, tą metalową od podłokietnika ? Nie ma od dołu żadnej śruby.

W jaki sposób ją się demontuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy o to ci chodzi ale podłokietnik mocowany jest na 3 śruby 2 pod popielniczka z tyłu a jedna pod taką wykładzinką w takim schoweczku nieopodal podłokietnika. A żeby zdjąć tunel masz jeszcze 2 śruby z przodu pod zaślepkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodziło.

Podłokietnik mam osobno. Jak zdemontować od niego łapę metalową. Nie widzę żadnej śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapa metalowa do podłokietnika jest przykręcona jedną śrubą i tam jest storzek który wchodzi w łapę. Łapa przymocowana jest do tunelu 3 wkrętami. Jaśniej trochę? jak nie to w tyg będę rozbierał tunel to zrobię foto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdzis tak właśnie myślałem. Tylko że u mnie nie ma żadnej śruby łączącej łapę z podłokietnikiem a trzyma się jak cholera.

Może przez ten stożek co pisałeś :mysli:

Ciągnąć na chama ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem śrubę wykręciłem troche i młotkiem i poszło. Wiadomo jak to aluminium, jedno z drugim na sucho zawsze mocno trzyma. Ale powinna być jakaś śruba. No nic jak chcesz to w nom zrobię fotorelacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdzis już zrobiłem.

Po prostu się zapiekło, dzięki za pomoc.

Panie Moderatorze poproszę o punkt pomógł dla Kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dla laika rzecz jest prostsza niż może się wydawać. Ja na samochodach znam się jak świnia na gwiazdach, a jednak zabrałem sie za montaż podłokietnika. Problem był na początku, nie potrafiłem wyjąć środkowej konsoli :wallbash:

Ale jakoś poszło. reszta szła jak po maśle, dodam tylko, że musiałem dołożyć swoje pierścioneczki na śruby, i jest bardzo wiele opcji - gdzie możemy dokręcić stopkę metalową. Podłokietnik wygląda bardzo dobrze, i rzeczywiście jest przydatny. Jeśli ktoś sie jeszcze zastanawia, to nie ma po co. Ja laik mowie, że roboty jest tyle co kot napłakał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam panowie ze to jest moim zdaniem zly pomysl ja u siebie zalozylem podlokietnik razem z tunelem od passata B5 przed liftem i pasuje wszystko malyynowo :naughty: :naughty:

Jutro postaram sie wrzucic jakies zdjacia

jedyna przeróbka jaka dokonałem to przyszlifowanie zaczepów z przodu i przełożyłem wejście na kabel VAG tam gdzie jest w passacie :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja montowałem podlokietnik razem z tunelem, wszystko pasuje wystarczy tylko przełożyc i poskręcać, nizej zdjecia jak to u mnie wyglada

Zdj_cie0888.jpg

Zdj_cie0890.jpg

Zdj_cie0893.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłokietnik na miejscu:) instalacja praktycznie bezproblemowa. Jedyna wątpliwość to śruby, na które nachodzi łapa podłokietnika. Śruba, do której jest z tyłu dokręcony tunel, ma rozmiar 13. Pozostałe są większe, ale spokojnie można je nagwintować nakrętką 13, bo za często podłokietnik nie będzie odkręcany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inny problem nie moge zdjac oslony recznego uwalony mam ten haczyk i nie wiem jak zdjac go da sie tunel bez sciagania oslony zdjac ? :>

---------- Post dopisany 14-07-2013 at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2013 at 01:46 ----------

zrobilem ! ;] a i nie trzeba oslony sciagac recznego wystarczy pokombinowac i zejdzie bez przypalu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...