Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE


wroclav

Rekomendowane odpowiedzi

One kiedyś 250 zł kosztowały.?!

 

Cytuj

Lakierowanie - listwy należy zmatowić, a następnie pomalować podkładem pod lakier oraz lakierem Przedmiot nowy, nielakierowany, do polakierowania pod dowolny kolor 

Przychodzą niepolakierowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja zapytam, próbował ktoś tych z tfb?  Albo gdzieś w podobnej cenię? Nie oczekujmy ze beda idealne pasować za takietakie pieniasze.

Bez przesady wydawać tyle za ori. 

Zakładał ktoś te ? https://sprzedajemy.pl/audi-a4-s4-s-line-b6-b7-listwy-na-drzwi-sedan-avant-kombi-lodz-3-6bea9f-nr8054242

Edytowane przez Tamek141
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2018 o 14:10, Tamek141 napisał:

To i ja zapytam, próbował ktoś tych z tfb?  Albo gdzieś w podobnej cenię? Nie oczekujmy ze beda idealne pasować za takietakie pieniasze.

Bez przesady wydawać tyle za ori. 

Zakładał ktoś te ? https://sprzedajemy.pl/audi-a4-s4-s-line-b6-b7-listwy-na-drzwi-sedan-avant-kombi-lodz-3-6bea9f-nr8054242

Jak Ci się nie śpieszy to poluj na allegro na ori listwy S4.  Czasami można trafić niezłą promocję. Albo zainteresuj się ori listwami s-line. Też robią robotę. Ja odradzam zamienniki listew. Po przeczytaniu tego całego wątku zrezygnowałem z ich kupna. A też chciałem kupić listwy z pianki PUR lub te z firmy TFB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj bo?

No właśnie ile ludzi tyle opiini, znajomy miał takie i mówi że bez problemu pasowały. Może odezwie sie jeszcze ktoś kto je zakładał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założone te z pianki PUR. Nie będę owijał w bawełnę bo już większość rzeczy została powiedziana na ich temat. Moje po zamówieniu wyglądały jak pół produkt. Teoretycznie nie najgorzej ale tak jak kolega pisał wyżej- jak ktoś jest pedantem nie będzie zadowolony. Pomimo tego iż je szlifowałem, szpachlowałem cudowałem to i tak sa delikatnie pofalowane. Dodatkowo nie mogą być zbyt mocno wyginane bo się po prostu odkształcają przed malowaniem i montażem. Jeśli chodzi o spasowanie to było ok. Przykręciłem dokładnie w te miejsca gdzie być powinny przykręcone dołączonymi śrubkami ale oczywiście odstawały więc trzeba było je delikatnie podkleić. Wg mnie cena 250 zł jest adekwatna do jakości. Nie jest to ori za 800-1000 ale cena robi swoje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Damian napisał zdecydowanie lepiej założyć ori S-line.Można trafić na Alledrogo w kolorze za 350-400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu robi mój filmik, heloł prawa autorskie :D
Jak im film nagrałem to wysłali mi drugą (nową dłuższą) i przeprosili, ale i tak są jak kupa. Po miesiącu na aucie się powyginały jak banany.

Zwolennikom oddam za 100, niech sobie zakładają. Można się później pochwalić na forum - rezanie lvl master :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia nie moje, ale właśnie na facebooku ktoś wrzucił pytanie "czy te listwy tak powinny wyglądać". Skoro wszyscy odradzają, ale zazwyczaj nie jest to niczym poparte to zapożyczam i wrzucę tutaj, żebyście wiedzieli czego można się po tych zamiennikach spodziewać...

30740154_1964608210279418_4413082890959585280_n.jpg

30741155_1964608280279411_6880102373386092544_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze na foty i nie widzę czego się można spodziewać. Może wina fot lub fona , ale nic nie widzę.☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jacek70 napisał:

Patrze na foty i nie widzę czego się można spodziewać. Może wina fot lub fona , ale nic nie widzę.☺

nvm, wyjaśniło się, że chłopak przycisnął je od dołu, a one nie przylegają na całej powierzchni. Ale jeśli nie zobaczyłeś na fotce jak odstają od karoserii to czas na B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się domyslałem że pewnie odstają , ale tak jak pisałem na fonie słabo to widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wątku wynikło tylko, że PUR mnie i dwóm innym osobom się wygięły latem. Więc montaż tylko na stałe klejem do szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z szanownych zabierał się kiedyś (chociaż myślami) za przełożenie oryginalnych mocowań listew do zamiennika a'la S4. 

W celach edukacyjnych i testowych zakupiłem używki listwy zamienniki z myślą, że będę próbował rozkleić orginalną listwę i wkeić jej wewnętrzną cześć do zamiennika.

Po wstępnych oględzinach zamiennika już widzę, że trzeba będzie wewnętrzną stronę zeszlifować około 5mm, żeby zniwelować grubość ewnetulanie doklejanej cześć mocującej z oryginalnej listwy.

Ogólnie zabieg powinien się udać, trzeba tylko zadbać o dobre spasowanie tych dwóch elementów a w następstwie do płaszczyzny drzwi.

Ktoś coś juz działał w tym kierunku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pytanie pchać się w to czy szkoda pieniędzy ?

 

 

ALLEGRO.PL

Kup teraz z Łódż - AUDI A4 B6 B7 S4 S LINE SEDAN AVANT LISTWY NA DRZW, na Allegro.pl, za 350 zł w kategorii {Części karoserii} - {Drzwi}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: 9390295148? Radość...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2021 o 14:26, Bimberson napisał:

Witam!

Pytanie pchać się w to czy szkoda pieniędzy ?

 

 

ALLEGRO.PL

Kup teraz z Łódż - AUDI A4 B6 B7 S4 S LINE SEDAN AVANT LISTWY NA DRZW, na Allegro.pl, za 350 zł...

 

Cześć 

Zakładałeś jux te listwy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...