Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Amerykańskie wydechy - Milltek, AWE, STaSIS


450yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, miał ktoś może styczność z którąkolwiek z wymienionych wyżej firm tuningowych? Chodzi mi konkretnie o wydechy, czy jest sens to sprowadzać do takiego S4 któryś z nich? No i oczywiście jak się to ma do niemieckich ABT czy MTM? Będę wdzięczny nawet za jakieś linki z porównaniami czy opiniami, bo szukałem ale trochę ciężko znaleźć coś sensownego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli moge cos Ci pomóc to skontaktuj sie z Rafałem z tego sklepu podaje link http://moto.allegro.pl/uklad-wydechowy-milltek-audi-a4-2-0-tfsi-b7-i1412230334.html kiedys rozmawialem z nim na temat ukladow wydechowych i ma pojecie . Sam posiada S4 B8 i z pewnością pomoze Ci w Twojej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla ciebie najlepsza podkrete z mozliwych :gwizdanie:

bez wielkich modow osiagi RS4 :kox: - tylko caly wydech Millteka i mapa MTM :gwizdanie:

sam kompletny wydech Millteka da tobie 12 KM i 16 Nm a z mapa MTM 84 KM i 89 Nm wiecej niz teraz masz

w sumie S4 3.0 V6 daje to jakies - 429 KM :shocked:

528 Nm :shocked:

czyli osiagi jak RS4 za mniejsza kase :gwizdanie:

IDEALNA SPRAWA :wink4:

Ps. zazdroszcze, ze masz tak prosta mozliwosc dodania MOCY i to przy 3.0 :gwizdanie:

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 17:37_________________________________________________bardziej obrazowo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...