Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Modyfikator Plus


dzikens

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba kolega źle wysłuchał reklamy :polew: Też mi się wydaje że chodzi o Modyfikator Plus.

A co do uzywania kiedyś czytałem że pare osób zaryzykowało ten proces więc może się to zjawią i napiszą spostrzeżenia ale żeby było wiadomo o co biega to ja bym na Twoim miejscu zmienił temat posta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy stosował ktoś ten produkt ? jeśli tak to proszę o opinie i spostrzeżenia....

Jeśli jajecznica usmażona na patelni zeptera smakuje ci lepiej niż na zwykłej patelni to i ten modyfikator ci przypasuje :P

a na serio to kiedyś wlałem to do srajczento małżonki aby zaspokoić swą ciekawość bo klepały już popychacze. Niestety nie zaobserwowałem żadnej z wymienionych pozytywnych cech tego produktu. A autko jak miało pójść do remontu to i tak poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku na zime zalalem modyfikator. Ogolnie mialem odczucie ze troche ciszeh silnik chodzil i osiagi troche sie poprawily lepiej przyspieszala:D Na wiosne znowu zaleje bo byla wymiana oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalałem do przy poprzedniej wymianie oleju,

przy kolejnej zalałem Militeca z K2.

Nic nie poprawiły, więc nie polecam.

Lepiej zalać dobry olej np. Liqui Moly lub Motul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nic złego się nie dzieje :gwizdanie:

Tylko pytanie jest jedno które się kiedyś pojawiło w pewnej reklamie :embarrassed:

Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać :chytry:

Sam sie kiedys nad tym zastanawiałem ale jakos mi przeszło i odeszła ochota na takie eksperymenty które raczej sa spisane na niepowodzenie. I niepowodzeniem nazywam brak poprawy a nie zepsucie czegoś. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sceptycznie podchodzę do takich wynalazków :thumbdown:

Gdyby ten modyfikator odniósł jakiś poważny sukces na rynku to zapewne niedługo pojawił by się jego następca MODYFIKATOR +++

a w TVN TURBO spalanie by spadło w skodzie o 1,5 L/100km i przybyło by 9KM :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dostali dolę żeby zachwalać to nie zdziwiłbym się gdyby modzili.

Tak samo ten test niby silników bez oleju tez jakis naciagany. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalałem do przy poprzedniej wymianie oleju,

przy kolejnej zalałem Militeca z K2.

Nic nie poprawiły, więc nie polecam.

Lepiej zalać dobry olej np. Liqui Moly lub Motul.

rookie? militec od K2 to najgorszy syf jaki mozna kupic, juz lepiej wtedy motorlifa.

tak w ogole to zmylka dla kupujacago: militec (o ile pamietam jest napisany oryginalny) tylko zampomnieli dodac ze militec-1 powinno byc :wink4:

Ja tam sceptycznie podchodzę do takich wynalazków :thumbdown:

Gdyby ten modyfikator odniósł jakiś poważny sukces na rynku to zapewne niedługo pojawił by się jego następca MODYFIKATOR +++

a w TVN TURBO spalanie by spadło w skodzie o 1,5 L/100km i przybyło by 9KM :evil:

kazdy podchodzi do sprawy inaczej...

wyprobowalem juz motorlifa, a od dluzszego czasu uzywam miltec-1 bezposrednio z usa (butelka wychodzi okolo 80zł z clem, itd.)

Jesli chodzi o miltec-1 jest niby dystrybutor na polski rynek ale... wlasnie zawsze te "ale" w odpowiedzi o miltec-1 usa oni nie recza ze ten produkt (jak znajde maila to wrzuce)

Firma sprzedaje miltec-1 niby rozlewany w czechach, gdzie dostaja towar z usa ale ale... kupilem od nich flaszke i jak juz wyzej napisalem mam bezposrednio ze stanow i co? kolor i gestosc tych dwoch (niby) tych samych miltecow jest inna. Z polski jest bardziej wpadajacy w pomarancz i jest gęstszy a z usa bardziej wpada w żółć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie słyszeliście dlaczego w rosji samochody rosyjskie miały i mają dłuższą żywotność? nie to proste wynalazek KGB od 96 roku dopiero ujrzał światło dzienne. koleś mój kupił kiedyś poloneza i dodając do każdej wymiany oleju ten modyfikator zrobił 600 tys km bez remontu i tu dużo daje do myślenia czy to dzięki "MODYFIKATOR PLUS " czy tylko taki silnik mu sie trafił ??

mam zalanego MILITEC ale teraz przy wymianie zaleje " MODYFIKATOR PLUS" skolei mojego szfagra sąsiad zalał do 0000 B4 MODYFIKATOR PLUS i zimą od 1-szego strzała palił jak nigdy nawet przy największych mrozach tegorocznej zimy.

Każdy moze sobie coś tam myśleć

( NIE KAŻDEMU CZŁOWIEKOWI POMAGA TEN SAM ANTYBIOTYK )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie słyszeliście dlaczego w rosji samochody rosyjskie miały i mają dłuższą żywotność? nie to proste wynalazek KGB od 96 roku dopiero ujrzał światło dzienne. koleś mój kupił kiedyś poloneza i dodając do każdej wymiany oleju ten modyfikator zrobił 600 tys km bez remontu i tu dużo daje do myślenia czy to dzięki "MODYFIKATOR PLUS " czy tylko taki silnik mu sie trafił ??

mam zalanego MILITEC ale teraz przy wymianie zaleje " MODYFIKATOR PLUS" skolei mojego szfagra sąsiad zalał do 0000 B4 MODYFIKATOR PLUS i zimą od 1-szego strzała palił jak nigdy nawet przy największych mrozach tegorocznej zimy.

Każdy moze sobie coś tam myśleć

( NIE KAŻDEMU CZŁOWIEKOWI POMAGA TEN SAM ANTYBIOTYK )

:co::fool::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...