Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.


Vandit

Rekomendowane odpowiedzi

O dziwo udało się bez zarysowania z zewnątrz, przy aucie trzeba będzie szczególnie uważać...

powiem tak z tego co zauważyłem to szczególnie trzeba uważać przy zdejmowaniu plastiku w środku tego w wokół szybki bo lubi się łamać, tak samo przy ściąganiu tej uszczelki plastikowej, która leci na linii dachu bo ona mi też się połamała (ogólnie dlatego, że auto na dworze stało i temperatura bliska 0 wszystko sztywne i podatne na łamanie). Ja nie mam garażu także operację będę musiał przeprowadzić jak zrobi się zdecydowanie cieplej na dworze.

Dropsone jak wklejałeś szybki po zamontowaniu górnej listwy chromowej to obskrobywałeś klej który pozostał ? jakim klejem wklejałeś szybki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo jak będziesz po montażu to poka foto jak ci wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to zabrałeś z tej zielonej a4 co ci wysłałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez tyle pow, cena dobra bo masz jeszcze trójkąty do tego :good: heh będziesz miał zrobione bardziej profi niż dropson i ja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jesteście dla mnie wzorami :kox: także na razie sprzęt czeka na lepszą pogodę a jak to wyjdzie...zobaczymy mam nadzieje, że będzie :good:

P.S. do tych którzy szukają ori chromu

w moich poszukiwaniach dzwoniłem też do tego gościa (link poniżej) co sprzedaje auto na części, posiada chromy z szybkami chciał za nie 450 z przesyłką także jak ktoś jeszcze szuka to można dzwonić i rozmawiać

http://otomoto.pl/audi-a4-anglik-2-4-na-czesci-C9900185.html

w dziale sprzedam Krycha ma avanta z chromami ktoś chyba pytał o zestaw do avanta to pisać i pytać Krychy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez tyle pow, cena dobra bo masz jeszcze trójkąty do tego :good: heh będziesz miał zrobione bardziej profi niż dropson i ja :decayed:

i tak nikt sie nie skapnie czy ta listwa jest wklejona czy ori na zatrzaski :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chromy na aucie jeszcze raz w tym miejscu podziękowania dla dropsone i Vandita (u mnie w wątku podziękowałem również) za porady i znalezienie chromów :hi:

Jutro postaram się o foto z montażu i efekt końcowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro postaram się o foto z montażu i efekt końcowy...

no to czekamy :) a jak sobie poradziłeś? pewnie nie było dużo problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu nie było ale najwięcej czasu zajęło mi demontaż i montaż listw na drzwiach, rozbieranie drzwi i demontaż ramek najwięcej czasu mi zajął poza tym bajka.

Jak u Was wyglądał ponowny montaż listwy maskującej nity wzdłuż linii dachu bo zdemontowałem to bez problemu ale ciężko mi to było zamontować ponownie, nie we wszystkich miejscach dobrze przylega...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie tez nie dolega, a u ojca zrobilem ze wszystko pasuje idealnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu nie było ale najwięcej czasu zajęło mi demontaż i montaż listw na drzwiach, rozbieranie drzwi i demontaż ramek najwięcej czasu mi zajął poza tym bajka.

Jak u Was wyglądał ponowny montaż listwy maskującej nity wzdłuż linii dachu bo zdemontowałem to bez problemu ale ciężko mi to było zamontować ponownie, nie we wszystkich miejscach dobrze przylega...

A jak z tylnią szybką sam ją wklejałeś? A co do drzwi to szybe trzeba tez wyjmowac zeby ramkę zdjąc. JA nie rozbierałem i nie wiem jak to sie w srodku wyglada i ma.. No to gratulacje z chromów ori to ori. U siebie dopiero bede kompinował w wakacje bo teraz nie mam czasu ale chce sie wszystkiego juz dowiedziec. pzdr :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne szybki wycinałem sam ale na wklejenie pojechałem do warsztatu co szybami się zajmują i oni wklejali.

Jeśli chodzi o szyby to nie trzeba demontować szyby, jak odkręcisz ramkę to dobrze jest mieć drugą osobę, która przytrzyma całą ramkę z szybą i wtedy demontujesz stare listwy i zakładasz nowe.[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 10:53_________________________________________________Kilka zdjęć na szybko (przy okazji montażu chromu wymieniłe środkowe słupki i trójkąty tylnych drzwi na poliftowe)

Przed wymianą

IMG_7999.jpg

Po wymianie

IMG_8019.jpgIMG_8027.jpgIMG_8028.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i fajnie wyszło :naughty:

dałem trochę foto na 1str, niech inni się wstydzą ze nie mają ori :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no i spoko,

może kogoś to zachęci do montażu bo nie taki montaż straszny jakby się wydawało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...