Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Concert II i zmieniarka


Artur82

Rekomendowane odpowiedzi

ok, wielkie dzieki, teraz czekam na fundusze, jak tylko podłącze to sie odezwę w wątku, może jak znajdę więcej czasu to jakieś foto story uda się wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i akjacja sie rozwinela...postanowilem sprawdzic jakie mam kodowanie i co...i nie moge polaczyc sie z radiem :wallbash:

mial ktos taki przypadek...dodam ze Concerta sam dokladalem i na fisie mi wyswietla :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz kabelek , moze za slaby ?

tzn. w innych B6 ten kabel laczy sie z radiem...raczej nie mam polaczenia pomiedzy radiem a zlaczem diagnostycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dokładnie możesz niemieć lini-k musisz sobie dołozyć , lini-k znajdziesz w złaczu diagnostycznym pin 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dokładnie możesz niemieć lini-k musisz sobie dołozyć , lini-k znajdziesz w złaczu diagnostycznym pin 15

czyli musze poprowadzic kabel od radia (ktory pin) do złacza diagnostycznego (pin 15) ?? i to powinno wystarczyc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak mówisz , pin 3 kostka A :cool1:

concertllcj3.jpg

dziekuje bardzo :notworthy: ...juz mi sie cos rozjasnia w temacie...a jak mozesz to daj wieksza rozdzielczosc Domin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC Ty lepiej mi paczke szykuj a ja tu powalcze i w tygodniu sie pociagnie za pare kabelkow :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gdzieś czytalem że komuś nie dziala lewa rolka po przesiadce na MF z B7 i concercie z B6, może tu tkwi problem że niedopisali kodowania w concercie pod multi :mysli:"

domin79 - potwierdzone to jest bo zaraz wale z kompem do auta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gdzieś czytalem że komuś nie dziala lewa rolka po przesiadce na MF z B7 i concercie z B6, może tu tkwi problem że niedopisali kodowania w concercie pod multi :mysli:"

domin79 - potwierdzone to jest bo zaraz wale z kompem do auta :naughty:

..niestety potwierdzone , sprawdzone ,zakodowane i dalej nie działa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown: tez juz sprawdziłem i nie działa a miałem tak wielką nadzieje ze ruszy :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniarka juz podlaczona...z kodowanie nie bylo zadnych problemow bo po podlaczeniu kabla zmieniara ruszyla i hula jak trza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na ten kabel i na wtyk w mojej zmieniarce i chyba to nie jest ten kabelek ponieważ gniazdo wychodzące ze zmieniarki jest prostokątne a nie okrągłe :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś może jak podpina się tą niebieską wtyczkę pod radio concert 2??

http://www.ebay.com/itm/270808643840?_trksid=p3984.m1497.l2649&item=270808643840&cmd=ViewItem&sspagename=STRK:MEWNX:IT&vxp=mtr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś może jak podpina się tą niebieską wtyczkę pod radio concert 2??

AUDI INTERFACE AUX INPUT CABLE FOR iPOD iPHONE | eBay

Moderator powinien cię sowicie wynagrodzić. W trzech wątkach pytasz o to samo.

A wystarczyło poszukać i znalazł byś coś takiego przejściówka adapter ISO 20Pin na 3x mini ISO AUDI (2369554154) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ewentualnie przekładka pinów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...