Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PIONEER czy blaupunkt ??


juropek

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanka: dużo zachodu z zamontowaniem? co było by potrzebne do zamontowania? i co sądzicie o tym cudzie PIONEER DEH-3730MP? teraz siedzi stary Chorus by Blaupunkt ze zdychającym prockiem głośniki przód nokia, tyłu jeszcze nie ma :) i teraz doszła jeszcze opcja blaupunkt np. taki jak niżej w linku niżej, co wybrać??

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie wsadzałem do siebie z tego samego powodu DEH-P3100UB. Generalnie Plug&Play ;) na standardowej instalacji. Należy jedynie zastosować adapter do anteny i dodatkowo przepiąć zasilanie ponieważ bez tego radyjko traci ustawienia. Ten problem opisany jest już gdzieś na forum. Przyznaje ze wstydem że jeszcze nie miałem czasu tego zrobić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodałem szukaczkę ale, nie da się przebrnąć przez to co tam jest urlop musiał bym brać żeby coś na temat znaleść :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki , trochę mnie zainspirował ten tekst :)

zmiana pytania co sądzicie o tym :

http://allegro.pl/blaupunkt-valencia-mp36-tanio-i1398367109.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chciałem podpiąć nie ori radio to każdy mi mówił kup najpierw adapter i dopiero wpinaj radio bo tyłu nie bedziesz miał, a tu zonk.

Zapakowałem swoje stare jvc i pojechałm do magika i adapter wcale nie był mu potrzebny. Zamienił kable w kosci radia, wsadził je w środek i od tamtej pory gra i buczy :gwizdanie: Cały interes wyniósł mnie 30zł, a byłem może 10 min. :shocked:

http://www.muzykawtwoimsamochodzie.pl/

Zadzwoń może coś ci podpowie

Ps Procki naprawiają za niewielkie pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za naprawę procka chcą 140 zł a szkoda mi wydawać tyle na radio do którego nawet zmieniarki nie mogę podpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skumałem, że masz ten stary model :kox:

Osobiście to opchnął bym oba stare radia które masz i dołożył niewielka kaskę i miał nowe radio z gwarancja. Teraz patrzyłem to z czerwonym podswietleniem masz np jvc kd r311(brak usb) lub JVC KD-R411, kenwooda KDC-314 A , SONY CDX-GT230, pioneer DEH-2300UB lub DEH-2300UBB. Wybór należy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja mam jedno radio, te drugie musze kupić , ale trochę szkoda mi kasy bo muszę jeszcze kupić fele i oponki na lato :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha lans i umsa umsa w jednym :)

te radyjka które ci pokazałem są w cenach ok 250zł, ostatnio te SONY CDX-GT230 w avansie było za 219, takze jak byś pokombinował to na wszystko na wiosne by ci starczyło, np

http://www.euro.com.pl/radioodtwarzacze-samochodowe/opinie-clarion-cz109er.bhtml#content_3c

20zł chyba ostro nie naruszy budżetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby grał sam przód to tylko co wepniesz kość, później zaczyna się zabawa, ale podobno u ciebie nie ma głośników z tyłu chyba, że są a ty nie wiesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam na 100% ale, też w planach na przyszłoś, niestety naprawy mechaniczne mocno uszczupliły budżet :wallbash: ( prawie 5 tysi) i teraz muszę się troszkę szczypać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...