Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaz przedniego zderzaka


Muskel1

Rekomendowane odpowiedzi

a czy żeby odkręcić ramkę w którą zakłada się tablicę rejestracyjną to trzeba demontować zderzak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek nie trzeba , dziś miałem ten sam problem nie wiedziałem jak wyciągnąć tablice , z początku myślałem ze jest na zatrzaski ale coś ciężko szło i spojzałem i tam są wkręty , jest ich 6 dwie po bokach i dwie na środku .

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi czy kratki halogenow tez sa jakos tam przykrecane czy tylko wystarczy pociagnac i wyjda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi czy kratki halogenow tez sa jakos tam przykrecane czy tylko wystarczy pociagnac i wyjda?

kratki halogenów są jedynie na zatrzaskach, wystarczy je odgiąć i kratka wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nigdy nie.mialem z tym problemu ale teraz nie potrafie spasowac zderzaka przedniego, pytanie czy na te.dwa bolce ktore sa w belce ma wejsc w ta szpare ci jest i prosil bym o jakies foto jak ida przewody z halogenow w zderzakuma3y5yve.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu zdjęcie przewodów z prawej strony z lewej jest identycznie

DSC_2705.jpg

Zderzak masz moim zdaniem za nisko, te mocowania na belce mają regulację powinieneś je troszkę wykręcić żeby zderzak siadł wyżej.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem jak kolega czarny identycznie mam złożony zderzak ktoś wie jak naprawic ten problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma ktos manuala dokladnie jak regulowac zderzak z elsy itd..lacznie z lampami ..bo tam sa podkladki regulacyjne ;) i chodzi mi tez o dokladne odleglosci miedzy maska a zderzak ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill się da odkręcić ale najpierw trzeba zdemontować cały zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie da sie bez tego odkrecic? ma ktos schemat albo juz to ktos robil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grilla w B7 raczej nie odkręcisz bez demontażu zderzaka. Nawet jak udał by Ci się to zrobić jakimś cudem to pracy będzie więcej niż ze zdjęciem zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat, ostatnio chciałem wymienić grill więc zabrałem się za odkręcanie zderzaka co skończyło się serwisem bo jak się okazało napotkałem czworokątne nakrętki które po obu stronach trzymały mi zderzak, czy u was też takie są? Nie mam czym tego odkręcić. Jak mamy instrukcje na początku tego tematu to w punkcie 7 jest obrazek a na nim 3 czerwone strzałki, dokładnie w tamtych miejscach są 3 śruby z czworokątnymi nakrętkami co mnie trochę zszokowało. Tylko ja tak mam czy wy też? Jak to odkręcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile cm wkrętak torx powinien mieć żeby tam w otwory doszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2018 o 17:08, MarcinL napisał:

Ile cm wkrętak torx powinien mieć żeby tam w otwory doszło?

Oryginalna przedłużka ma 30 cm.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos by chcial to zobaczyc na filmiku to polecam

https://www.youtube.com/watch?v=ZIkxlMAjpMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super temat.

Ja jednakże mam pytanie do autora opisu, bo pewnie będzie wiedział o co mi chodzi:

w punkcie 8 opisu napisałeś:

" poluzowac dwie sruby o kilka obrotow NIE WYKRECAC (Torx 30 zielone)"

Tak też zrobiłem przy wyciąganiu zderzaka.

Pytanie jest takie: czy przy zakładaniu zderzaka muszę wcześniej tą śrubę jakoś ustawić, wyregulować czy zostawić w takiej postaci jak jest ( dołączam fotkę).i będzie wszystko ok tzn. wejdzie tam gdzie jej miejsce?

I jeszcze jedno - w zderzak ma wejść ta szczelina między śrubą do kręcenia a tą podkładką (widoczne na zdjęciu)?

Dzięki wielkie za łopatologiczne wyjaśnienie.

Może mój problem wydać się banalny, ale zdejmowałem zderzak pierwszy raz (do wymiany rozrządu) i chciałbym go za pierwszym razem dobrze założyć, a kompletnie nie mam wyobrazni jak ta śruba/urządzenie ma być ustawione czy gdzie ma trafić w zderzak aby było jak ma być.

20200523_191708.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...