Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co to za przycisk?


core4quad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Otóż ostatnio wymieniłem w swojej Audi A4 B5 z 1995r. lampy przednie na takie:

http://moto.allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-b5-95-99-black-in-pro-i1419524226.html

Lampy pasowały idealnie bez żadnych przeróbek. Zauważalną różnicą był dodatkowy bolec (trzpień, czy jak to nazwać) we wtyczce. Fabryczne lampy tego trzpienia nie miały, ale znowu w instalacji elektrycznej miejsce na niego było.

Po zakończeniu instalacji zauważyłem, że po załączeniu lamp (nieważne czy postojowych, mijania czy drogowych) na desce rozdzielczej ZAWSZE świeci się zielony trójkącik na przycisku i nie mogę go wyłączyć:

1412357499_3.jpg

(na zielono zaznaczyłem przycisk, o który tu biega)

Ponadto nie wiem, do czego ten przycisk służy- znajduje się na lewo od przeciwmgłowych tylnych. Wcześniej się nie świecił do czasu, aż go nie nacisnąłem. Przycisk występuje tylko w niektórych A4 B5 przed liftem, a w tych modelach (z tego co mi wiadomo) z przodu nie było montowanych przeciwmgłowych- WIĘC CO ON TAM ROBI I DO CZEGO SŁUŻY ???

W instrukcji też niczego nie znalazłem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo byly montowane z przodu w lampach Bosh i ty pewni takie miales przycisk napewno jest do przednich przeciwmglowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to przycisk przednich świateł przeciwmgłowych. A jak włączy się ten trzeci od lewej (tylne przeciwmgłowe) to automatycznie powinny zapalić się także i przednie. Bynajmniej u mnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...