Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie sezon już zakończony, był szlif na VFR nad morzem, 2 śruby mam w barku, po zdjęciu ortezy rehabilitacja... szkoda :kwasny:

Zdarza się najlepszym... szybkiego powrotu do zdrowia kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

taktuś trzymaj się i mam nadzieje że szybko się wyliżesz ....:wink:

Tak chodzi mi o ciężarek i miałeś naprawdę farta że udało Ci się kupić ori jedną sztukę .

Może coś i ja upoluję a jak nie to będzie trzeba się wybrać do hondy ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a czym kto myje motorynke :D? Myjka czy pucujecie szmatkami? ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a czym kto myje motorynke :D? Myjka czy pucujecie szmatkami? ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Szmatkami, gąbeczkami i pędzelkami :naughty: kumpel kiedyś mył karcherem to po jakimś czasie mu kable ze skórki obrało :polew: także z myjką trzeba uważać, bo to nie odosobniony przypadek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha rozumiem :D a jakis srodek specjalny co dobrze brud wyzre zenu go nalozyc pyndzlem polecisz? ;)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za wiele mycia nie mam, lakier jedynie na baku i przedniej feldze :grin: więc i ze specjalnych środków posiadam jedynie preparat do mycia felg, którym lecę też po ramie i lagach :decayed: a i to najzwyklejsze z marketu :whistling::decayed: W przyszłym sezonie przyprowadzę kompletnego plastika to będę się zbroił w porządną chemię :kox::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mam fy cztyry w plastiku, a dopiero czas na jakies mycia wiec musze sie zorientowac co dobre :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toto ja też sie przedstawie;

było:MZ, cbr f2, 929

a w tym sezonie mam: gsxr 750 z silnikiem bandita 1200, cbr sc33 z monowahaczem jak rasowy street, i kilka dni temu kupiłem zx10r `07r

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toto ja też sie przedstawie;

było:MZ, cbr f2, 929

a w tym sezonie mam: gsxr 750 z silnikiem bandita 1200, cbr sc33 z monowahaczem jak rasowy street, i kilka dni temu kupiłem zx10r `07r

:)

:hi: no ładna historia :kox: a powiedz mi kolego jakie wrażenie robi ta kawa? Też na taką się nastawiam pomału :kox: jakieś foto wrzuć tego potwora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym zdaniem; jest nieobliczalna, waży tyle co paczka cukierków. Jak narazie najlepsze moto na jakim latałem i chyba bezkonkurencyjne jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dzis rano jak na dwa koła troche chłodno ale za to teraz pogoda w sam raz po pracy wracać,.:banan:

ale nie o tym mowa znów na tej samej drodze jak wyprzedzałem na przerywanej linii ktoś skręca w lewo na posesję nie patrząc w lusterka,.

powiedziałbym o mały włos, pozdrawiam tych co jednak w lusterka patrzą,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyprzedzałem na przerywanej linii ktoś skręca w lewo na posesję nie patrząc w lusterka

Niestety taka nasza codzienność...

---------- Post dopisany 07-09-2013 at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2013 at 15:04 ----------

:hi:

Znów z problemem się borykam...

Pacjent to mini quad 49ccm (silnik jak w pocket bike'u). Silnik oprócz szarpaka (którego nie ma, chyba urwany) wyposażony w starter który nie działa... tzn przekaźnik cyka ale nie kręci. Sygnał na kostce przekaźnika jest, ponad 12V po naciśnięciu startera. Natomiast na grubych przewodach przykręconych do przekaźnika bez wciśniętego startera jest 5.5-6V a po jego naciśnięciu spada do 0v :whistling: Jakieś pomysły? :facepalm: Instalacje przeglądałem, nie widać nic niepokojącego, przekaźnik też wymieniony :facepalm: Takie małe gówno a taka zagadka :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,polecicie jakiegoś taniego w zakupie i utrzymaniu crossa tak aby dawał frajde przy oraniu, w lesie,bagnach itp.?

najlepiej chyba 2T w przedziale 125-250?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,polecicie jakiegoś taniego w zakupie i utrzymaniu crossa tak aby dawał frajde przy oraniu, w lesie,bagnach itp.?

najlepiej chyba 2T w przedziale 125-250?

KTM 125 SX :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...