Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

GSXR według mnie najlepsze moto ale ja brałbym 750cm3. Mega przyjemnie się jeździ. Ja obecnie mam GSRa 600cm3 rama ta sama co GSXR silnik też z tym że inaczej zestrojony no i różni się nieznacznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy warto w ogóle interesować się Yamahą R1 2001r przebieg 36tyś za 8500zł ?

Spotkałem ostatnio pod sklepem właśnie takia R1 na sprzedaż

OC i przegląd ważne

Nowe gumy pirelli

Po wymianie całego silnika

Malowany tylko zadupek

Trochę leciał płyn chłodniczy ale chłopak powiedział że go za dużo nalał :decayed:

1 kluczyk

Skrzynia biegów OK

Wydech jakiś tylko zapomniałem nazwy - taki krótki

Crash pady , amortyzator skrętu

Ogólnie jak na tyle lat to prezentowała się dobrze

Niby bez wkładu finansowego jedynie co to olej i filtry

Warto ?

Bo z tego co wiem to R1 nie kupują ludzie jeżdżąc normalnie i za mniej niż 10tyś to mina lub ewentualnie Skarboneczka


Linku brak ponieważ miał ją wystawić już pare dni temu i nie wystawił jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po samym opisie trudno cokolwiek wywnioskować; jak dla mnie to trochę za dużo "niby"- niby płynu nalał za dużo, niby bez wkładu finansowego, niby miał wystawić a nie wystawił :kox:

Moje zdanie jest takie, że za 8500zł to można trafić coś w miarę zdrowego wśród turystyczno-szosowych typu FZS Fazer, Bandit, ZR 7, Hornet a wśród sportów to raczej ciężko będzie. Jakbyś zobaczył moją FZS 600 Fazer z 2001r. to powiedziałbyś, że trzymam ją w pokoju jako mebel. Ludzie, którzy nie znają się na motocyklach pytali po dwa razy ile ma lat, moto paliło od strzała, jeździło, silnik suchy, skrzynia jak najbardziej OK, a remont który wypadałoby przy nim zrobić przewyższał połowę wartości motocykla :facepalm:

Oczywiście są wyjątki od reguły i nie ma co od razu spisywać tego konkretnego egzemplarza na straty, ale do sporta który ma tyle lat i jest w tej kasie musisz wziąć kogoś mocno kumatego żeby sprawdził moto przed zakupem bo może ono wygenerować spore koszty i staniesz przed dylematem: wkładać kupę kasy czy szukać napaleńca i wpakować go na minę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuu bogato....

AGV, Shoei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli możesz polecić coś tańszego to tym lepiej:) zastanawiam się nad Shoei xr-1100.

Z AGV chyba nie, miałem teraz GP-TECH, spadł mi z motocykla i pękł niestety...ale jeśli chodzi o pozostałe aspekty to zdecydowanie na plus!

Szukam czegoś by bezpiecznie i długo go użytkować dlatego chcę nieco zainwestować...

Edytowane przez sebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po samym opisie trudno cokolwiek wywnioskować; jak dla mnie to trochę za dużo "niby"- niby płynu nalał za dużo, niby bez wkładu finansowego, niby miał wystawić a nie wystawił :kox:

Moje zdanie jest takie, że za 8500zł to można trafić coś w miarę zdrowego wśród turystyczno-szosowych typu FZS Fazer, Bandit, ZR 7, Hornet a wśród sportów to raczej ciężko będzie. Jakbyś zobaczył moją FZS 600 Fazer z 2001r. to powiedziałbyś, że trzymam ją w pokoju jako mebel. Ludzie, którzy nie znają się na motocyklach pytali po dwa razy ile ma lat, moto paliło od strzała, jeździło, silnik suchy, skrzynia jak najbardziej OK, a remont który wypadałoby przy nim zrobić przewyższał połowę wartości motocykla :facepalm:

Oczywiście są wyjątki od reguły i nie ma co od razu spisywać tego konkretnego egzemplarza na straty, ale do sporta który ma tyle lat i jest w tej kasie musisz wziąć kogoś mocno kumatego żeby sprawdził moto przed zakupem bo może ono wygenerować spore koszty i staniesz przed dylematem: wkładać kupę kasy czy szukać napaleńca i wpakować go na minę?

z tym "niby" to pisałem to co sprzedający mi mówił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli możesz polecić coś tańszego to tym lepiej:) zastanawiam się nad Shoei xr-1100.

Z AGV chyba nie, miałem teraz GP-TECH, spadł mi z motocykla i pękł niestety...ale jeśli chodzi o pozostałe aspekty to zdecydowanie na plus!

Szukam czegoś by bezpiecznie i długo go użytkować dlatego chcę nieco zainwestować...

Mam na sprzedaż używany przez 2 miesiące shoei neotec czerwony rozmiar S albo M?, polska dystrybucja i jeszcze 3 lata gwarancji. Kilka bardzo minimalnych rysek a tak jak nowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jest szczekowy? Ten rozmiar chyba dla mnie i tak bedzie zbyt maly:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shoei, nowy model NXR, trzymałem w reku jest git wykonany... nasze AGV sie chowają, Wiesz ze gdybym miał większy budrzet to miałebym shoei a nie tego AGV T-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ten NXR kosztowal? Na bazarku go mierzyles ostatnio? W sumie za dwa tygodnie chyba bazarek jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem na początku sezonu Moją kochaną R1...

Wcześniej Hondy: CBR 125 R, 600 RR,xmdj3sqk.jpg

dzisiaj mam kochaną A4 :D


http://www.directupload.net/file/d/3733/n8n6io3c_jpg.htm

... nie mogę zdjęcia wklepać

Edytowane przez Strażak R1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Strażak radzę zapoznaj się dokładnie z REGULAMINEM FORUM ..... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiatka po dziadku, nie jest do sprzedania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ma ktoś jakis stary motor Polski na handel ?

pamiatka po dziadku, nie jest do sprzedania

E to nie zawracaj gitary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...