Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Lapek, mi się podoba choć wolę bardziej nowoczesną linię (kawasaki er6n) ale wiadomo wszystko kwestia gustu i to Tobie przede wszystkim ma się podobać. Tak jak moja kawa na pewno nie nadaje się taki sprzęt na dalekie trasy ale tak do 200-300 km dziennie to bez problemu. Mocy w zupełności wystarczy do jazdy po mieście i krótkie trasy. Jeśli ma do tego służyć to będziesz zadowolony.


PS: 130-150 km/h to żaden problem, swojego dopiero docieram ale 2 x już zdarzyło mi się rozpędzić do 140 km/h tylko lekko trzeba było się pochylić a tak do 110 km/h można bez problemu jechać w wyprostowanej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lapek, mi się podoba choć wolę bardziej nowoczesną linię (kawasaki er6n) ale wiadomo wszystko kwestia gustu i to Tobie przede wszystkim ma się podobać. Tak jak moja kawa na pewno nie nadaje się taki sprzęt na dalekie trasy ale tak do 200-300 km dziennie to bez problemu. Mocy w zupełności wystarczy do jazdy po mieście i krótkie trasy. Jeśli ma do tego służyć to będziesz zadowolony.

PS: 130-150 km/h to żaden problem, swojego dopiero docieram ale 2 x już zdarzyło mi się rozpędzić do 140 km/h tylko lekko trzeba było się pochylić a tak do 110 km/h można bez problemu jechać w wyprostowanej pozycji

Ciekawe te kawasaki , cena też przystępna, tylko ja bardziej bym myślał o 6F, z racji tego, że na trasę lepiej się nada

przykładowy link

http://otomoto.pl/oferta/kawasaki-er-6f-abs-model-2016-od-reki-delta-plus-chorzow-ID6ygTAb.html#ce9315c983

http://otomoto.pl/oferta/kawasaki-er-er-6f-ID6yf7qx.html#ce9315c983

muszę znaleźć dealera kawasaki i zobaczyć jak to na żywo wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem u nich:

https://www.facebook.com/kawasaki.klodawa/

Polecam, nigdy tam nie byłem, wszystko załatwiłem telefonicznie, wszystkie dokumenty pocztą, a motor przywieziony pod dom.


Tu ich strona internetowa:

http://kawasaki-klodawa.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek folia doszła jutro testy :decayed:

n5u2yjni.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka CBRrr powyzej 2010r to moge polecić moto mojego kumpla, powiem krótko rzadko zdarza sie tak zadbana i doiwestowana maszyna, zdjęcia do d*py ale jeśli ktoś szuka czegoś w tym przedziale cenowym to śmiało można jechać 700km.

http://olx.pl/oferta/honda-cbr-600rr-abs-CID5-IDeuT71.html#f5211d91d7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon 2016 OTWARTY :banan: :banan: :banan: :banan:

Kiedy jest święcenie w Częstochowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Moto GP też się będzie działo na linii Lorenzo Rossi a do moto to Ducati ma piekielnie mocny sprzęt na sezon Ianone wykręcił dziś rekord 351,2km/h :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ianone wykręcił dziś rekord 351,2km/h :decayed:

Szczerze to nawet połowy tego nigdy na motocyklu nie pojechałem :mellow:

ps

mój wciąż jeszcze rozebrany w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon 2016 OTWARTY :banan: :banan: :banan: :banan:

Ja już mam 600 km nalatane, w dodatku na dotarciu więc za dużo zabawy jeszcze nie było :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak z mojej okolicy w sobotę wrócił z Holandi z robóty o od razu kupił quada 350 bodajże Arctica i tak szalał że dzisiaj jest pogrzeb.....na zakręcie dupnal w jedno jedyne drzewo

27lat :\

Edytowane przez Damian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuteczek :/ Fiksacja wzroku... tracisz panowanie nad maszyną, widzisz przeszkodę, nie chcesz za wszelką cenę w nią wpaść a finał jest taki że lądujesz właśnie na niej.

U nas w tamtym roku młody chłopak wziął od brata 600rr i próbował jeździć na gumie. Zaliczył glebe i trafił w przepust :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej tak niz zostac kaleka i do konca zycia patrzec jak swiat sie kreci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmy pomimo grobowych tematów i tam będę jeździł. Jednak większość motocyklistów dożywa do tej emerytury (tam mi się wydaje), chociaż rząd robi wszystko żeby tak się nie stało.

W sumie to chciałem zmienić moją motorynkę na coś większego i upatrzyłem CB 500 X. Ktoś ma i może się podzielić wrażeniami?? Czy ktoś miał styczność z leasingiem na motocykl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze podobają mi się plastiki. Kiedyś mając około 20 lat nie było mnie stać ( może i lepiej, bo mam ognisty temperament), teraz coś bym kupił ale mam dwóch synów i często myślę żeby żonie nie narobić problemów w postaci rośliny przykutej do łóżka.

Aczkolwiek w małych planach jest Yamaha FZ600N :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trzech synów i to mi skutecznie hamuje zapędy wyścigowe podczas jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem na cb500 z 2013r jesli gadamy o tym samym moto to v2 jak dla mnie to porazka do tego to taki wiekszy motorower. Do nauki polecam xj600 lub starsze cbr f4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam rodzinkę i wsiadając na moto myślę czy się jeszcze spotkamy ;) co ma być to będzie.Możesz jeździć super bezpiecznie ale trafi się jakiś idiota naprzeciwko i pozamiatane.Tak jak tu krzyżówka w mojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...