Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Vfr też jest niska,tylko jakiś turystyk.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

https://warsawexpo.eu/wydarzenie/motorcycle-show-2018/ dawaj na targi nie ma jak się przymierzyć [emoji3]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze moto wiec cos spokojnego. Suzuki bandit, spokojne, trwałe, dosyc tanie, pozycja wyprostowana, na drugie moto w sporcie w malej kasie polecam cbr 900rr, stara dobra konstrukcja i przy 2m nie wyglada sie jak na rowerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2018 o 23:16, Sqizzy napisał:

Czy ktoś miał Suzuki horneta? Dla 2m chłopa nie będzie za mały? Chcę go kupic na pierwsze moto

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

Kolego , trudno komuś radzić jakie moto , jak się nie zna jego klimatów . Co Tobie się podoba , turystyki , ścigi , enduro , czy jak np. mnie chopper- cruiser . Od tego bym zaczął , bo na motocykl będziesz się patrzył później jakiś czas  , a nie ma  nic gorszego jak nie być zadowolonym z wyglądu swego moto . Po wyborze stylu :D następnie dopasowałbym moto do wzrostu . W każdej grupie coś można znaleźć dla siebie . Nie właź na pierwsze moto , jak nie jesteś ogarnięty , które jest  zbyt mocne , bo Cię zweryfikuje na pierwszym zakręcie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam panowie wiosenne serwisy juz robicie ? 

U mnie nowa opona juz czeka, do tego olej i filtry. Z ciekawostek to kupilem szybe duble buble, na allegro koszt ok 200zl, z chin w dwa tygodnie przyszla za 47zl i wbrew tego co myslalem jest fajnie zrobiona i dosyc miekka ☺ 

Ktos posiada jakie chinskie vakuometry ? Zawsze pożyczyłem carbtune ale pocielem sie z kolegą i chyba musze cos kupic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie czeka wymiana oleju filtra i w droge, może w niedzielę sie posmiga ,bo mówią ciepło plus 100 stopni.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skrab napisał:

Mnie czeka wymiana oleju filtra i w droge, może w niedzielę sie posmiga ,bo mówią ciepło plus 100 stopni.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

skrab , musisz uważać , bo przy takiej temperaturze , to może jaja zagotować :D.

Ja kupiłem sprzęgło Barnetta i tak powoli zechcę wymienić , trzeba jeszcze kupić uszczelkę i olej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 10 tak mi jakoś słownik wybrał[emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 km nakręcone pogoda marzenie sezon czas zacząć [emoji16]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie załatwiła choroba :( i jestem na siebie wściekły bo to mógł być pierwszy dzień rozruszania kości :( a tak ponoć ma się zaraz ochłodzić i lipa.

19250211_827644357400844_1068068878_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miał ktoś honde vtx 1800 lub 1300 chodzo mi o silnik przyspieszenie i komfort jazdy.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, skrab napisał:

Witam miał ktoś honde vtx 1800 lub 1300 chodzo mi o silnik przyspieszenie i komfort jazdy.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Witaj. Posiadam też hondę vtx 1300 S i jestem bardzo zadowolony. Przyspieszenie zadowalające jak na choppera jak  również komfort. Posiadam kanapy Mustanga i są na prawdę wygodne - tyłek nie cierpnie ;)  Silniki - oczywiście jeśli wcześniejszy właściciel dbał i wymieniał olej na czas, to na prawdę żywotne i bezawaryjne jednostki.  Wydechy cobry - nie trzeba używać sygnału dźwiękowego :) do tego ten gang - nie do opisania. No i spalanie jak na tak duży motocykl niewielkie. Także śmiało polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie spalanie w 1300?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, a-kuba napisał:

wujek , ale hamujesz trochę oczami :wink:

Nie zgodzę się z Tobą. Też się naczytałem że jest jedna tarcza że nie hamuje i takie tam, ale jak dosiadłem to zdanie zmieniłem i powiem że całkiem przyzwoicie hamuje!!! Na pewno hamulce ma lepsze od intrudera 1400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, skrab napisał:

A jakie spalanie w 1300?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

W tamtym sezonie byłem na Słowacji i paru zlotach i w 6 litrach się mieścił. Powiem tak że nie jeżdżę powoli bo lubię odkręcić manetkę. Najlepszy wynik jaki udało mi się wykręcić to 5,4 l. Także jak na takie duże moto to na prawdę bardzo dobrze.  Zaznaczam że nie wyolbrzymiam i nie chwalę aż tak vtx 1300 bo to jest moje drugie moto!!! Pierwszym jest BMW R 1200 GS - ale to już jest inna bajka ;) . Na pewno VTX ma ma tańszy serwis!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek,  jeździłem takim moto i tak jak inni moi koledzy jeżdżący 1300 mam odmienne zdanie niż Twoje.  Ale racja jest jak d*pa, każdy ma swoją :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2018 o 12:22, a-kuba napisał:

Wujek,  jeździłem takim moto i tak jak inni moi koledzy jeżdżący 1300 mam odmienne zdanie niż Twoje.  Ale racja jest jak d*pa, każdy ma swoją :wink:.

Dokładnie. Ja napisałem swoje bo jestem zadowolony ze swojego vtx - a i jestem go pewny i to co napisałem jest prawdą . Ty masz inne zdanie też możesz. Ale dodam jeszcze że moto musi być pewne lub z pewnego źródła i wcześniejszy właściciel jak dbał to tylko wtedy to wszystko co napisałem się sprawdzi.

Jeszcze słowo do "Skarba" bo on jest najbardziej zainteresowany - zaloguj się na VTX Polska i tam sobie poczytasz co mówią inni użytkownicy jak również pomogą Ci kupić odpowiedni egzemplarz. Pozdrawiam.

Edytowane przez wujek496
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chłopaki.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...